Jak zdemontować łóżeczko do spania?

Kroki dotyczące demontażu gondoli sypialnej

Krok 1. Upewnij się, że gondola jest umieszczona na stabilnej powierzchni. Niektórzy rodzice wybierają swoje łóżko, podłogę, a nawet kanapę, co nie jest zalecane, ponieważ dziecko łatwo zsuwa się i zaklinuje między meblami. Kiedy już je ułożysz, nadchodzi proces demontażu.

Krok 2. Podczas odkręcania śrub należy zachować ostrożność, aby ich nie rozebrać, ponieważ może to utrudnić późniejszy montaż, gdy produkt będzie wymagał naprawy. Aby zdjąć ramę, ostrożnie podnieś jedną stronę ramy, aż dolne zaciski zostaną uwolnione, a następnie podnieś drugi koniec do góry i wyjmij z podstawy, która bezpiecznie utrzymuje podkładkę materaca na miejscu, za pomocą elastycznych pętli wokół krawędzi obwodu!

Jak zdemontować łóżeczko do spania?

Krok 3. Użyj drewnianych łyżek (dwóch) umieszczonych pod górną krawędzią w pobliżu rogu pod pokryciem z tkaniny. Następnie użyj drewnianych uchwytów, aby zdjąć pokrowiec z tkaniny przy minimalnym wysiłku. Ostrożnie wyjmij plastikową torbę z materaca i wyrzuć ją prawidłowo do kosza na śmieci lub kosza!

Czy mogę pozwolić dziecku spać na plecach, jeśli samo przewróci się na brzuch?

Bardzo ważne jest, aby dziecko spało na plecach, dopóki nie dowiesz się, czy przewróci się po umieszczeniu tam w godzinach nocnych, gdy samo śpi. Jeśli niemowlę nie może przewrócić się do końca życia, rodzice muszą rozpocząć zadanie upewnienia się, że śpi na plecach przez cały czas, nawet jeśli wydaje się, że dziecko jest z tym wygodne.

Jeśli Twoje dziecko może samodzielnie przewrócić się na brzuch, musisz trzymać je w tej pozycji, dopóki nie nauczy się obracać na plecy lub bok, ponieważ było zbyt wiele przypadków, w których dzieci przewracały się i dusiły się poduszkami, wypchanymi zwierzęta, koce itp.

Jeśli niemowlę nie może być wystarczająco odpowiedzialne za wczesne odsunięcie się od niebezpiecznych przedmiotów, gdy jest pozostawione samemu sobie podczas snu, rodzice muszą upewnić się, że zamiast tego biorą na siebie odpowiedzialność. Nigdy nie powinieneś pozwalać małemu dziecku odejść bez nadzoru, bez względu na to, jak bardzo możesz mu zaufać, że będzie w stanie usunąć się z drogi niebezpieczeństwa.

Jak podłączyć gondolę do dziecięcego joggera?

Mocujesz spód wózka tuż pod siedzeniem. Następnie wciśnij wszystkie cztery koła i pozwól, aby zatrzasnęły się na swoim miejscu. Upewnij się, że nie ma żadnego ruchu przed startem z dzieckiem w środku!

Jak zdjąć Gondole z UPPAbaby?

Musisz upewnić się, że cztery pokrętła na każdym rogu są luźne.

Naciśnij oba przyciski obok drążka i przechyl do góry. Podnieś jedną stronę gondoli, a następnie powtórz czynności z drugiej strony, wciskając palcami jeszcze dwie zakładki, jednocześnie podnosząc ją. Zdejmij paski z siedzenia, naciskając przycisk obok nich i przeciągając pasek przez otwór (ten krok może się różnić w zależności od modelu).

Powtarzaj te czynności, aż wszystkie elementy wyjdą z ramy wózka UPPAbaby. Umieść pas bezpieczeństwa w dolnej części gondoli tak, aby nie zwisał na zewnątrz podczas ponownego użycia. W razie potrzeby zamontuj części gniazdka dziecięcego na nowej podstawie lub materacu/podłodze! W przypadku transferu z innej marki należy zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać.

Kroki, jak złożyć gondolę UPPAbaby

Najpierw upewnij się, że materac jest zatrzaśnięty na swoim miejscu. Następnym krokiem będzie przymocowanie nogi i podstawy za pomocą śrubokręta w dłoniach i odpowiednie ustawienie, upewniając się, że nie ma między nimi odstępów.

Następnie włóż każdy plastikowy element po obu stronach gondoli, a także włóż dwie śruby na stronę lub łącznie cztery, aby uzyskać jedną kompletną instalację.

Następny krok będzie wymagał przymocowania wszelkich elementów baldachimu wraz z rozłożeniem ich metalowych podpór, które powinny pozostać zablokowane, aż do całkowitego otwarcia pod kątem 90 stopni. Jako ostatnią czynność, po prostu wyreguluj wszystkie podnóżki zgodnie z żądaną wysokością dla poziomu komfortu Twojego dziecka przed umieszczeniem ich w prześcieradłach lub kocach!

Czy spanie w łóżeczku jest bezpieczne dla dziecka?

Nie zaleca się używania gondoli dłużej niż przez pierwsze kilka miesięcy, ponieważ niemowlęta mogą zostać uwięzione między listwami lub wypaść z nich podczas snu.

Niemowlęta powinny zawsze leżeć na plecach podczas korzystania z wszelkiego rodzaju pościeli, w tym materacy, łóżeczek lub kołysek, które mogą stwarzać ryzyko uduszenia, jeśli Twoje dziecko jest zbyt małe, aby się przewrócić. Ponadto poduszek nigdy nie należy używać w połączeniu z łóżeczkiem lub łóżeczkiem.

Mając to na uwadze, dziecko może bezpiecznie spać w łóżeczku, jeśli jest umieszczone tylko na plecach, a nie w pobliżu innych przedmiotów, takich jak zabawki, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Jak zestawiacie fotele city select lux?

Najpierw musisz przymocować adapter do fotelika samochodowego dla niemowląt, a następnie dodać do niego jedno z fotelików. Następnie zatrzaśnij tylne koła i zaciągnij wokół nich paski!