Jak zbudować drewniany kojec 2x3x5?

Jak zbudować drewniany kojec 2x3x5? Masz więc nowego szczeniaka i chcesz się upewnić, że ma bezpieczne miejsce do zabawy.

Możesz kupić drogi kojec w sklepie zoologicznym, ale po co wydawać pieniądze, skoro możesz zbudować własny za znacznie mniej? W tym samouczku pokażemy Ci, jak zbudować drewniany kojec 2x3x5, który jest zarówno wytrzymały, jak i stylowy.

Jak zbudować drewniany kojec 2x3x5?

Pierwszym krokiem jest zebranie materiałów potrzebnych do budowy. Do tego projektu będziesz potrzebować:

  • Jeden arkusz sklejki o wymiarach 48″x96″
  • Jedno pudełko wkrętów do drewna
  • Jedna tubka kleju do drewna
  • Wyrzynarka lub piła tarczowa
  • Wiertło
  • Taśma miernicza
  • Papier ścierny (opcjonalnie)
  • Farba lub uszczelniacz (opcjonalnie)

Po zebraniu wszystkich materiałów nadszedł czas, aby rozpocząć budowę. Kojec składa się z dwóch boków i dna.

Kroki:

#1. Pierwszym krokiem jest pocięcie arkusza sklejki na dwa kawałki o wymiarach 24″x96″. Następnie wytnij trzy kawałki o wymiarach 23 „x 23”. To będą boki kojca. Na koniec wytnij jeden kawałek o wymiarach 24 „x 24″. To będzie dno kojca.

#2. Następnie wywierć otwory we wszystkich czterech rogach każdego elementu bocznego, a także pośrodku każdej długiej krawędzi. Otwory powinny znajdować się około ¾” od krawędzi i powinny być równomiernie rozmieszczone. Upewnij się, że kawałek jest mniejszy niż średnica twoich śrub.

#3. Nałóż klej do drewna na jedną stronę każdego elementu bocznego i dopasuj te elementy do otworów wywierconych w pozostałych trzech bokach. Użyj dwóch śrub, rozmieszczonych równomiernie na obu końcach, aby zabezpieczyć wszystkie cztery rogi w miejscu, w którym się stykają.

#4. Powtórz ten proces z dolną częścią, używając kolejnego zestawu czterech otworów narożnych, które nie są wstępnie wywiercone, ale zamiast tego należy je zmierzyć w celu zapewnienia dokładności.

#5. Upewnij się, że nie ma zwisu podczas przykręcania obu zestawów krawędzi sklejki, a także wzdłuż środkowych szwów między nimi. Jeśli chcesz, aby kojec był mocniejszy, po wyschnięciu wypiaskowaj lub pomaluj, aby starczyło na dłużej!

Jak złożyć kojec Evenflo?

Poniższe kroki pokazują, jak złożyć kojec Evenflo.

Po zablokowaniu zatrzasku bezpieczeństwa pociągnij w górę z jednej strony, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu i złoży się w Twoją stronę. Powtórz ten proces z każdej strony pióra. Złóż je wszystkie do siebie jednocześnie, wciskając oba przyciski znajdujące się pod każdym końcem (po jednym z każdej strony).

Jak złożyć kojec Baby Trend?

Najpierw zdejmij górę kojca. Następnie złóż dwa długie boki do siebie. Następnie złóż spód do góry. Na koniec złóż górę i gotowe!

Kojec Baby Trend to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i rozrywki. Jest łatwy w konfiguracji i złożeniu, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz.

Ponadto jest lekki i przenośny, dzięki czemu można go używać w domu lub w podróży. Kojec Baby Trend jest wyposażony w gondolę, która zapewnia dziecku wygodne miejsce do spania.

Gondola posiada również nachyloną podkładkę, która ułatwia dziecku oddychanie. Dzięki dużym rozmiarom ten kojec zapewnia Twojemu dziecku dużo miejsca do zabawy i odkrywania. Kojec Baby Trend to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i rozrywki.

Ten poręczny produkt może być używany na wiele różnych sposobów – jako gondola, przebieralnia, a nawet jako miejsce dla Twojego zwierzaka, gdy jesteś poza domem. Wszechstronny kojec Baby Trend jest idealny dla każdego rodzica w podróży!

Kojec Baby Trend to doskonała propozycja dla rodziców z małymi dziećmi, którzy potrzebują bezpiecznego miejsca do spania i zabawy. Ten składany długopis jest łatwy do rozłożenia i zdejmowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży lub użytku w domu.

Dołączona gondola zapewnia dziecku wygodne miejsce do odpoczynku, a pochylona podkładka pomaga złagodzić dyskomfort, jaki może odczuwać niemowlę podczas snu. Kojec Baby Trend to świetna opcja dla rodziców w podróży!

Jak otworzyć kojec?

Jednym ze sposobów na otwarcie kojca jest użycie rąk. Możesz również spróbować użyć zamka po jednej ze stron. Może to jednak zająć trochę czasu i wysiłku.

Istnieją inne opcje, takie jak otwieranie go stopami lub zębami, jeśli potrzebujesz tego poziomu zaangażowania!

Inną opcją byłoby otwarcie go, przecinając go nożyczkami lub przecinakami do drutu, co pozwoli pozbyć się frustracji, której możesz doświadczyć podczas próby otwarcia kojca bez powodowania zbyt dużych uszkodzeń, na wypadek gdybyś chciał go później użyć ponownie.

Pamiętaj, że nie wszystkie metody „zrób to sam” działają na wszystkich, więc wybierz to, co najlepiej pasuje do Twojej sytuacji!

Jak złożyć składany kojec

Złóż kojec zgodnie z instrukcją. Następnie umieść go na płaskiej powierzchni lub podłodze, gdzie dziecko może bezpiecznie raczkować i bawić się.

Pociągnij do góry jeden z paneli bocznych (dwa krótsze), aby zablokowały się w swoich górnych pozycjach na każdym końcu długiego panelu po przeciwnej stronie.

Następnie naciśnij te same sekcje obiema rękami, aż usłyszysz słyszalny dźwięk kliknięcia, który powie Ci, że są teraz zablokowane na swoim miejscu. Powtórz ten proces dla wszystkich czterech rogów pióra (po dwa na róg).

Ostatni krok: włóż do środka dowolne zabawki lub przedmioty! Jeśli nie ma opcji pudełka na zabawki, użyj zamiast tego dużego koca – owiń go wzdłuż połowy obszaru, który ma być zamknięty, a następnie dociśnij go do dołu każdego rogu.