Jak zamknąć letni wózek 3d Flip?

Czy po prostu nie kochasz lata? Słońce, ciepło i oczywiście wszystkie te zabawne zajęcia na świeżym powietrzu. Przy tak wielu rzeczach do zrobienia z dziećmi w lecie, ważne jest, aby upewnić się, że wszystko jest zorganizowane. Nie chcesz szukać brakującego elementu wyposażenia lub próbować dowiedzieć się, jak coś działa, gdy już spóźniasz się na następną aktywność!

Jedną rzeczą, która tego lata pomoże utrzymać wszystko razem, jest wózek 3d Flip. Z tego artykułu dowiesz się, jak zamknąć wózek Flip 3D po całym dniu użytkowania!

Jak zamknąć letni wózek 3d Flip?

Kroki, jak zamknąć letni wózek 3D Flip

Krok pierwszy: Pierwszym krokiem do zamknięcia wózka Flip jest upewnienie się, że tylne koła są w pozycji GÓRNEJ. Pomoże to utrzymać je w ruchu podczas odkładania i zapewni, że nie zostaną zgięte ani uszkodzone. Jeśli jedna z opon się zacięła, przed rozpoczęciem tego procesu może być konieczna regulacja.

Krok drugi: Następnie zablokuj oba hamulce boczne jedną ręką na którymkolwiek uchwycie hamulca (lewa ręka dla prawej strony; prawa ręka dla lewej). Upewnij się, że uchwyty są wyciągnięte do góry i mocno trzymają.

Krok trzeci: Po zablokowaniu każdego zestawu hamulców, naciśnij osobno każde koło, aby można je było zablokować bez ruchu.

Krok czwarty: Aby zakończyć, upewnij się, że oba zamki boczne są zablokowane na swoim miejscu.

Jak odblokować przednie koło letniego wózka?

Krok pierwszy: Aby odblokować przednie koło, wyjmij spod niego wszelkie przedmioty (takie jak torebka). Podnieś z każdej strony i zabezpiecz je w razie potrzeby. Jeśli jedna z opon się zacięła, przed rozpoczęciem tego procesu konieczne może być wprowadzenie regulacji.

Krok drugi: Następnie naciśnij oba hamulce, aby można je było odblokować z miejsca bez poruszania się. Ostrożnie zwolnij nacisk z tych pedałów, całkowicie zdejmując z nich stopy, zanim przejdziesz do kroku trzeciego.

Krok trzeci: Pociągnij siedzisko do góry i do tyłu, tak aby znajdowało się pod kątem dziewięćdziesięciu stopni do ramy, a następnie wyjmij wszelkie przedmioty spod lub przed kierownicą.

Krok czwarty: Następnie sięgnij pod obie strony wózka i jedną ręką wyciągnij każdą blokadę, jednocześnie naciskając oba hamulce drugą ręką.

Zamki zostaną teraz odblokowane, co powinno umożliwić łatwe zamknięcie wózka z klapką!

Jak czyścić letni wózek dziecięcy

Wózek to duży zakup, dlatego ważne jest, aby dbać o ten, który masz. W tym artykule pokażemy, jak prawidłowo wyczyścić letni wózek dziecięcy i pozbyć się wszelkich zarazków i bakterii, które mogą czaić się na powierzchniach, takich jak rączki czy kółka.

Krok pierwszy: Jeśli musisz usunąć materiał z siedzenia, najpierw połóż gazetę w pobliżu, w której będziesz przechowywać wszystkie elementy po zdjęciu z ramy (na wypadek rozlania). Następnie połóż tkaninę na wierzchu gazety, aby można było z nią łatwo pracować.

Krok drugi: Usuń wszystkie przedmioty z wnętrza i z zewnątrz wózka, w tym wszelkiego rodzaju uchwyty na przekąski lub napoje, a także torby do przechowywania zabawek.

Krok trzeci: Umyj te kawałki w pralce w ciepłej wodzie (nie ma potrzeby używania mydła).

Krok czwarty: Aby zakończyć, upewnij się, że oba zamki boczne są zablokowane na swoim miejscu.

Czyszczenie letniego wózka dziecięcego przynajmniej raz na dwa tygodnie znacznie pomoże w zapobieganiu zarazkom i bakteriom – jeśli martwisz się, jak bardzo może być brudny, poświęć trochę czasu na posprzątanie!

Jak położyć mój Uppababy G Lite?

G Lite pochyla się w dwóch pozycjach, pierwsza jest bardziej wyluzowana, a druga bardziej wyprostowana.

Aby dostosować się do pożądanego stopnia pochylenia:

Pociągnij za każdy uchwyt boczny, aż zostanie ustawiony pod preferowanym kątem

Zablokuj obie strony za pomocą metalowych zamków znajdujących się tuż poniżej miejsca, w którym trzymasz jeden z uchwytów.

Jak złożyć wózek G-Lite

G-Lite został zaprojektowany tak, aby można go było złożyć na kilka różnych sposobów, w zależności od potrzeb.

Aby rozpocząć składanie wózka:

Odepnij oba paski w pobliżu miejsca, w którym miałoby siedzieć dziecko

Podnieś uchwyt i zapętl pasek nad górną nasadką z metalowymi blokadami na miejscu – Naciśnij wszystkie cztery przyciski znajdujące się w każdym rogu elementu

Zdejmij ręce z paska zabezpieczającego przed zwolnieniem blokady przycisku lub naciśnięciem zaczepu zwalniającego.

Niezastosowanie się do tego może skutkować obrażeniami.* Nie będzie używany jako część produktu końcowego, ale do celów przechowywania tylko po zakończeniu składania

Po złożeniu upewnij się, że ta strona jest skierowana na zewnątrz, a nie do wewnątrz w kierunku innych przedmiotów. Wciśnij klapkę zwalniającą wewnątrz zamkniętej jednostki

Aby rozpocząć rozkładanie wózka:

Otwórz oba zamki i zdejmij rękę z paska zabezpieczającego przed podniesieniem uchwytu. Nie ma potrzeby wyciągania wszystkich czterech przycisków znajdujących się w każdym rogu przedmiotu

Jeśli wózek był złożony przez dłuższy czas, należy rozłożyć i wysuszyć wilgoć lub zabrudzenia, które mogły nagromadzić się podczas przechowywania.

W przeciwnym razie istnieje ryzyko rozwoju pleśni, co może skrócić żywotność produktu. Po rozłożeniu jedną ręką przytrzymaj metalowy zamek, a drugą pociągnij otwarte kliny.

Po otwarciu powinien stać prosto, jeśli nie jest w stanie tego zrobić, sprawdź dokładnie powyższe instrukcje.