Jak zamienić kojec w łóżko dla malucha?

Czy Twoje dziecko szybko rośnie i zastanawiasz się, jak zmienić kojec w łóżeczko dla malucha? Jeśli tak, ten wpis na blogu jest dla Ciebie. W kilku krokach przeprowadzi Cię przez proces, jak to zrobić.

Następnie możesz cieszyć się czasem ze swoim maluchem, nie martwiąc się o wszystkie inne rzeczy, które wiążą się z jego wychowaniem.

Jak zamienić kojec w łóżko dla malucha?

Zamienianie kojca w łóżko dla malucha

Jeśli zdecydowałeś się przekształcić swój playard w łóżko, proces jest stosunkowo prosty. Aby przekształcić go z łóżeczka dla dziecka w łóżeczko dla malucha, usuń siatkową stronę łóżeczka za pomocą nożyczek lub noża do sejfów, zachowaj dwie pozostałe strony i po prostu wsuń je, aby stanowiły część nowego ogrodzenia po obu stronach .

#1. Aby zrobić ten otwór z jednej strony, zalecamy zrobienie go bezpośrednio na środku panelu siatkowego i założenie rzepu na szew, aby dziecko nie męczyło się zamkami lub guzikami.

#2. Usuwając jeden z bocznych (lub dolnych) paneli, zapewniasz dziecku szybki i łatwy dostęp podczas wchodzenia i wychodzenia z łóżka. Nie jest daleko od ziemi, więc maluch nie ma szans na upadek lub kontuzję.

#3. Następnie, w razie potrzeby, będziesz chciał wybrać nowy materac do swojego projektu konwersji łóżeczka dla malucha lub przynajmniej kupić taki, który pasuje do dowolnego stylu ramki, z którym się wybierasz (okrągły vs prostokąt). Następnie po prostu umieść go w ramie kojca i jesteś gotowy do dalszej pracy.

Co mogę zrobić ze starym kojec?

Kiedy dzieci wyrastają ze swojego wózka lub kojca, wielu rodzicom trudno jest zastanowić się, co z tym zrobić. Często rodzic nie używa go tak długo, że nie chce się już nim opiekować.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest przekazanie niewykorzystanego przedmiotu lokalnemu przedszkolu lub kościołowi, a nawet lokalnej organizacji charytatywnej! Zawsze sprawdzaj, gdzie możesz przekazać swoje używane przedmioty dla niemowląt.

Czy długopisy Play wygasają?

Niektóre kojce będą miały datę ważności, jeśli producent ją na nich umieścił. Jeśli nie widzisz żadnych informacji o określonym terminie ważności, załóż, że nie ma ustalonego okresu, w którym wstrzykiwacz powinien wygasnąć

Niektórzy producenci mogą podać to jako od trzech do pięciu lat od zakupu lub użytkowania – inne marki mogą mówić w nieskończoność.

Są też kojce, które mogą być objęte gwarancją. W takim przypadku możesz zapoznać się z informacjami gwarancyjnymi dotyczącymi tego, jak długo pióro powinno wystarczyć na naprawę lub wymianę części.

Najlepszym sposobem na upewnienie się, kiedy nadejdzie czas na aktualizację, jest przeprowadzanie regularnych przeglądów konserwacyjnych i wymiana, jeśli coś wydaje się nieaktualne lub zepsute w jakikolwiek sposób.

Czy materace do łóżeczka pasują do kojców?

Materac do łóżeczka w standardowym rozmiarze nie mieści się w plecaku. Wymiary standardowego materaca do łóżeczka to 52 cale długości i 28 cali szerokości, co jest znacznie większe niż wymiary materaca pack’n play o wymiarach 37,5 na 26 cali.

Kiedy należy opuścić materac Pack N Play?

Powinieneś opuścić materac pack n play, gdy dziecko może samo się przewrócić.

Wielu rodziców utrzymuje swoje dzieci w pozycji uniesionej tak długo, jak to możliwe, jednak zaleca się obniżanie materaca od około czwartego miesiąca życia, aby uniknąć ryzyka uduszenia, jeśli dziecko wypadnie z łóżka podczas snu na podwyższeniu powierzchnia.

Czy Pack N Play ma taki sam rozmiar jak łóżeczko?

Pack n’play to mniejsze łóżeczka, zwykle około 28 cali szerokości i 40 cali długości. Zazwyczaj mają od 28 do 30 cali wzrostu.

W jakim wieku jest kojec?

Zwykle w wieku od sześciu do ośmiu miesięcy. To najlepszy wiek na użycie playarda. W tym wieku większość dzieci potrafi siadać i raczkować. Niektórzy mogą nawet samodzielnie chodzić i chwytać pobliskie zabawki.

Niemowlęta w tym wieku są również na ogół niefrasobliwe, więc możesz zostawić je w kojcu (zawsze pod nadzorem osoby dorosłej!) na krótki czas, bez zbytniego zamieszania.

Jak naprawić pakiet i grać w siatkę?

Siatkę typu „pack and play” należy naprawić, jeśli jest luźna lub podarta. Dzieje się to z biegiem czasu, gdy dziecko sapie, sapnie, kopie stopami o bok plecaka i bawi się, próbując uciec! Jeśli wiesz, jak uszyć linię prostą, to jest to proste!

Możesz użyć szczypiec z wąskimi końcówkami, aby uzyskać dźwignię w trudno dostępnych miejscach, w których twoje palce są zbyt duże. Lub po prostu przypnij je agrafkami, aż będą wystarczająco bezpieczne, aby nie pękły od razu.

Jak skonfigurować kojec Disneya?

Aby skonfigurować kojec Disneya, wykonaj następujące czynności:

Zdejmij materac, który jest przymocowany do placu zabaw i odłóż go na bok. Gdy to zrobisz, będziesz musiał usunąć wszystkie szare pionki na środku placu zabaw.

Otwórz panele placu zabaw i pozostaw je lekko do góry i nie do końca ułożone na ziemi.

Chwyć jedną z bocznych szyn i pociągnij ją. Powtórz ten proces dla ostatniego zestawu czterech szyn za każdym razem, zaczynając od jednego lub drugiego końca, ale nie w określonej kolejności, dopóki wszystkie cztery nie zostaną ponownie podniesione.

Przesuń środkową podstawę, aby otworzyć plac zabaw. Spowoduje to również automatyczne opuszczenie środkowych nóg. Proszę ustawić materac we właściwym miejscu. Wyściełana strona powinna być skierowana do góry.

Przymocuj cztery zakładki skierowane w dół, znajdujące się na spodzie materaca do łóżeczka Twojego dziecka, do otworów znajdujących się na spodzie łóżeczka i wciśnij je w taśmę z haczykiem i pętelką na dolnej powierzchni. Zapobiegnie to przypadkowemu wstawieniu dziecka z łóżka.