Jak wyregulować wysokość gondoli: automatyczne podnośniki, poziomowanie łóżka

Gondole służą do zapewnienia bezpiecznego miejsca do spania dla niemowląt. Zbyt niska łóżeczko może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych Twojego dziecka.

Skąd wiesz, czy Twój wzrost jest prawidłowy? Jak wyregulować wysokość gondoli? W jaki inny sposób rodzice mogą zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas snu w łóżeczku? Dowiedz się, czytając ten artykuł!

Jak wyregulować wysokość gondoli: automatyczne podnośniki

Kroki, jak dostosować wysokość gondoli

Aby wyregulować wysokość gondoli, musisz otworzyć panel z rzepami i zlokalizować dwa nylonowe paski, które znajdują się w środku.

Można je regulować, po prostu ponownie nawlekając je z każdej strony. Pociągając w górę lub w dół na tych pasach, możesz obniżyć lub podnieść materac Gondoli tak, aby znajdował się na wygodnym poziomie do spania dla Twojego dziecka.

Czy gondola Fisher-Price jest bezpieczna?

Kojąca łóżeczko Fisher-Price to świetna opcja dla rodziców, którzy chcą mieć dziecko blisko siebie, ale nie jest pozbawiona ryzyka. Według strony internetowej CPSC, odnotowano ponad 52 przypadki uwięzienia lub uduszenia niemowląt tylko w jednym modelu tego produktu.

Zauważono, że niemowlęta mogą zostać uwięzione w wyściółce tej gondoli, co może prowadzić do uduszenia. Dziecko może również zostać uwięzione między krawędziami i prętami.

Co powoduje te incydenty?

Ponieważ dzieci śpią w ciągu pierwszych kilku lat, mają tendencję do przewracania się na brzuch przy niewielkim ruchu (jak widać na poniższym obrazku). Jeśli dziecko zaśnie na brzuchu, może przewrócić się do tej pozycji.

Wyściółka kołyski, która uspokaja ruchy rybaka, ma małe dziurki, które mogą zostać uwięzione wokół ciała niemowlęcia, jeśli nie są odpowiednio nadzorowane. Otwory w sposobie czyszczenia mojej gondoli Graco Dream Suite służą do montażu gondoli, która zapewnia kojące ruchy, przeznaczoną do przepływu powietrza.

Jak zapewnić bezpieczeństwo mojemu dziecku?

Podczas używania gondoli zawsze powinien być zapewniony stały nadzór. Przez cały czas, gdy Twoje dziecko leży na materacu, powinno być zawsze nadzorowane przez osobę dorosłą i nigdy nie spać z butelką przy głowie, ponieważ może to spowodować zadławienie i uduszenie.

Regularnie sprawdzaj łóżeczko pod kątem rozdarć i dziur, ponieważ może to spowodować uduszenie, jeśli w łóżeczku znajdują się jakiekolwiek przeszkody.

Pamiętaj, że Twoje dziecko śpi w łóżeczku. Nie zostawiaj ich bez opieki i zawsze zdejmuj poduszki, kołdry lub koce, gdy znajdują się w miejscu do spania niemowlęcia.

Jak zdjąć pokrowiec gondoli Bugaboo

Gondola Bugaboo Fox to stylowa i funkcjonalna gondola dla Twojego dziecka! Oto jak możesz go zdemontować, aby wyczyścić tkaninę, usunąć plamy z materaca lub po prostu cieszyć się większą przestrzenią w domu.

Kroki przy zdejmowaniu pokrowca gondoli: Wyjmij wszystkie akcesoria, takie jak pokrowce na stół do przewijania, podkładki itp.

Ostrożnie oderwij boczne wiązania, pociągając je w kierunku zewnętrznych krawędzi twardości materaca. Rozepnij dolny zamek błyskawiczny około dwóch cali w dół każdego otworu na nogi, aby odsłonić cztery metalowe rogi z plastikowymi punktami mocowania wewnątrz zagięć narożnych, w których stopy są przymocowane do nóg.

Jakich kluczowych cech należy szukać w gondoli Evenflo?

Regulowana kierownica i kosz do przechowywania wystarczająco duży, aby pomieścić Twoje niezbędne rzeczy!

Firma Evenflo zajmuje się produkcją artykułów dla dzieci od lat 40. XX wieku. Są zobowiązani do oferowania bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rodzicom w opiece nad dziećmi, zarówno w domu, jak i na zewnątrz!

Każdy z ich przedmiotów został zaprojektowany z myślą o Tobie; Oznacza to, że zapewniają wygodę, bezpieczeństwo, trwałość, łatwość użytkowania… wszystko w przystępnej cenie, co czyni je atrakcyjnymi dla większości młodych mam z ograniczonym budżetem. Ta gondola oferuje tak wiele wspaniałych korzyści: – Jej prosty, ale stylowy wygląd będzie uzupełnieniem każdego pokoju dziecięcego.

Wymiary* 35 „L x 26″ W x 28” H – Materac ma wodoodporną powierzchnię i jest zdejmowany w celu łatwego czyszczenia – Gondola ma dwie regulacje wysokości, aby pomieścić rosnące dziecko * Waga produktu* 25,30 funta.

jak usunąć gondolę uppababy ze stojaka

Przede wszystkim ostrożnie zdejmij daszek z gondoli UPPAbaby.

Następnie upewnij się, że oba koła zostały odłączone od odpowiednich osi, pociągając je do góry przez otwory w plastikowych osłonach znajdujących się pod każdym kołem; następnie po prostu wysuń każdą oś, a następnie jej koło przymocowane na górze.

Wreszcie nadszedł czas, abyś uwolnił dwa czarne zamki znajdujące się na każdym końcu LITE-SWING; to one utrzymują wózek prosto. Teraz będziesz mógł przechylić i opuścić swojego lisa Bugaboo na płaską powierzchnię lub przy dowolnej ścianie, nie martwiąc się, że przewróci się do tyłu.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli, która się nie rozpada

  • Wykręć śruby spod tkaniny
  • Rozpakuj i wyjmij materac
  • Użyj odkurzacza, aby usunąć wszelkie zabrudzenia lub zanieczyszczenia

Znajdź wszystkie ukryte śruby. Pokrowiec, jakbyś go zdejmował jak poszewkę na poduszkę. Będzie kilka zatrzasków trzymających go razem, ale powinny łatwo rozpaść się rękami po wykręceniu każdej śruby. Maszyna była zimna w podobnych kolorach. Nie wybielać. Połóż na płasko do wyschnięcia w temperaturze pokojowej z dala od elementów grzewczych lub bezpośredniego światła słonecznego.