Jak utrzymać kojec malucha przed zjeżdżaniem?

Jak zapobiec przesuwaniu się kojca dla malucha? Istnieje kilka sposobów, aby kojec dla malucha nie ślizgał się po podłodze.

Najczęściej rodzice używają taśmy do przyczepiania do dywanów lub innych taśm samoprzylepnych, a także dwustronnych kwadracików samoprzylepnych, aby upewnić się, że ich dzieci nie mogą ślizgać się po kojcu.

Dodatkowo, niektórzy decydują się na zamontowanie prowadnic do szuflad pod każdym rogiem kojca swojego dziecka, aby w ogóle się nie poruszał, niezależnie od tego, jak bardzo go pchają i ciągną.

Innym powszechnym rozwiązaniem jest używanie kubków wypełnionych piaskiem pod każdym rogiem łóżeczka/kojca Twojego dziecka, ponieważ działa to podobnie do instalowania prowadnic do szuflad – z wyjątkiem znacznie niższej ceny!

Ta metoda może być również stosowana w połączeniu z dowolną inną nietrwałą opcją, jeśli wolisz, aby tylko jeden mały róg miał pod nim kubek z piaskiem.

Stosuje się taśmę do dywanów lub samoprzylepne dwustronne kwadraciki samoprzylepne, a także kubki wypełnione piaskiem pod każdym rogiem długopisu. Dodatkowo, niektórzy decydują się na zamontowanie prowadnic do szuflad pod każdym rogiem kojca swojego dziecka, aby w ogóle się nie poruszał, niezależnie od tego, jak bardzo go pchają i ciągną.

Innym powszechnym rozwiązaniem jest używanie kubków wypełnionych piaskiem pod każdym rogiem łóżeczka/kojca Twojego dziecka, ponieważ działa to podobnie do instalowania prowadnic do szuflad – z wyjątkiem znacznie niższej ceny!

Ta metoda może być również stosowana w połączeniu z dowolną inną nietrwałą opcją, jeśli wolisz, aby tylko jeden mały róg miał pod nim kubek z piaskiem.

Do czego używasz kojca?

Istnieje wiele zastosowań kojców. Kojec można wykorzystać w następujący sposób:

-Jako bezpieczne miejsce do umieszczenia dziecka, gdy potrzebujesz wolnego czasu, na przykład podczas prac domowych lub gotowania obiadu. Świetnie nadają się również do zajmowania najmłodszych podczas oglądania telewizji i grania w gry wideo!

– Aby trzymać je w izolacji od innych zwierząt domowych (takich jak koty i psy), które w przeciwnym razie mogłyby je zranić podczas ostrych zabaw. Jeśli masz koty, które lubią wysokie grzędy, aby nie skakały na dzieci w ich kojcach, zaleca się zaopatrzenie się w osobne „mieszkanie z kotkami”. bardzo niebezpieczne… zwłaszcza, że ​​kotki zawsze najpierw lądują nogami!

-Do zabrania ze sobą w podróż lub do użytku w hotelach. Pomaga to zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i wygodę również podczas podróży! Mogą być używane jako miejsce do zabawy dla starszych dzieci, które siedzą z przodu, bawiąc się bezpiecznie wokół podłogi; co jest bezpieczniejsze niż pełzanie w korku w tym wieku!

Mogą również zapewnić zamkniętą, „zamkniętą” przestrzeń, w której młodsze niemowlęta mogą spać spokojnie, nie przeszkadzając innym osobom wchodzącym i wychodzącym po pokoju.

Dostępne są teraz nawet kombinacje kojec/playard, więc rodzice nie muszą kupować dwóch oddzielnych przedmiotów, ale zamiast tego tylko jeden produkt stworzony specjalnie do obu celów….wow, co za wygoda!

W jakim wieku przestajesz używać kojca?

Chociaż nie zaleca się korzystania z kojca po ukończeniu drugiego roku życia, wielu rodziców stwierdza, że ​​mogą nadal używać go dla swoich małych dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet przedszkolnym.

Dzięki temu Twoje dziecko ma niezależną przestrzeń, w której czuje się komfortowo podczas zabawy, podczas gdy Ty wciąż masz wgląd. Co więcej, niektóre dzieci wolą pozostać w swoich kojcach, gdy przechodzą od niemowlęctwa do dzieciństwa, ponieważ pomaga im to czuć się bezpieczniej, gdy czasami są pozostawione same.

Dopóki nie ma żadnych obaw związanych z bezpieczeństwem Twojego kojca i nie masz nic przeciwko kontynuowaniu jego użytkowania, zrób to!

Może być trudno zostawić malucha, gdy przyzwyczai się do spędzania czasu w znajomych granicach swojego kojca, ale jest to świetny sposób, aby nauczyć dziecko samotności i niezależności.

Czy mogę trzymać malucha w kojcu?

Trzymanie malucha w kojcu nie tylko jest w porządku, ale może być bardzo korzystne. Temperament, zachowanie i wiek dziecka mają wpływ na rodzaj ograniczenia, jaki wybierzesz dla swojego malucha.

Kojce są niezbędnym narzędziem w opiece nad dziećmi, ponieważ pomagają nam czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pozwalają na swobodne wędrowanie bez konieczności ciągłego nadzoru lub kontroli.

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca stosowanie odosobnienia w ramach odpowiedzialnej opieki, o ile nie ma żadnych zagrożeń bezpieczeństwa związanych z jego użyciem (np. możliwe zaplątanie). Korzystanie z tych wskazówek zapewni szczęśliwym rodzicom i opiekunom!

Jak zamienić paczkę i zabawę w łóżko dla malucha?

Najpierw musisz zdobyć paczkę i grać. Polecam Graco Pack 'n Play, ponieważ ma regulowaną wysokość, gdy Twoje dziecko jest bardzo małe lub starsze.

Można go również przekształcić w dwa oddzielne łóżka zamiast jednego dużego łóżka. Ułatwia to przejście od wspólnego spania, jeśli jest to coś, co chcesz zrobić (co zrobiliśmy).

Następnie kup materac taki jak ten. Mamy materac piankowy z pamięcią kształtu na Amazon i zapłaciliśmy tylko 50 USD! Nie potrzebujesz żadnych specjalnych arkuszy; używaliśmy zwykłych łóżeczek do łóżeczka, dopóki nie był gotowy na prześcieradła w rozmiarze malucha w wieku 18 miesięcy. Następnie znaleźliśmy te wodoodporne ochraniacze na prześcieradła, które są świetne, ponieważ chronią materac przed wypadkami, a także utrzymują go w czystości.

Ale najważniejszą częścią przekształcania paczki i zabawy w łóżko dla malucha jest zakup tego podkładki na materac Playard. Dzięki temu Twoje dziecko jest bezpieczne, trzymając je na materacu zamiast na zewnątrz, co może być bardzo niebezpieczne dla małych dzieci, które dopiero uczą się chodzić, a nawet raczkować!

Tylko upewnij się, że kupujesz taki, który pasuje dokładnie do wymiarów twojego paczki i graj, aby nie było luk, w których mogłyby utknąć.