Jak usunąć krótkie nogi z kojca? Pomysły

Jak usunąć krótkie nóżki z kojca? Jeśli niewłaściwie przymocujesz nogi do kojca, mogą się wygiąć. Jeśli tak się stanie, odetnij i wyrzuć zgięte sekcje nóg za pomocą piły lub przecinaka do drutu. Nie używaj nożyczek, ponieważ prawdopodobnie pękną przed przecięciem metalu.

Następnie możesz ponownie przymocować nowe krótkie nóżki za pomocą śrub i śrubokręta. Dowiedz się, ile stóp ma każde Twoje dziecko, aby jego potrzeby zostały zaspokojone podczas zabawy w nim!

Jak usunąć krótkie nogi z kojca? Pomysły

Następnie wykonaj następujące kroki: obróć plac zabaw na jego twarz; ze względów bezpieczeństwa wyjmij spod spodu wszystkie materace; teraz połóż się na jednej stronie na co najmniej trzy sekundy, aż coś zatrzaśnie się na swoim miejscu (oznacza to, że zrobiłeś dobrze).

Teraz wstań ponownie, nadal mocno trzymając po obu stronach kojca. Jeśli pomyślnie wykonałeś te kroki, gratulacje! Masz teraz plac zabaw z krótkimi nogami, który ułatwi poruszanie się i zabieranie ze sobą na wycieczki.

Jak złożyć letni kojec dla niemowląt pop 'n play deluxe z baldachimem

Łatwy w montażu – zaleca się, aby kojec składały dwie osoby. Możesz wykonać następujące czynności: Połóż jedną stronę ramy na płaskiej powierzchni i delikatnie dociśnij stopą górę, przesuwając obie nogi po przeciwnej stronie górnej części zabawki. Powtarzaj z inną nogą, aż usłyszysz trzask, wskazujący, że są dobrze przymocowane.

Przymocuj środkowe drążki, umieszczając je na miejscu i zabezpieczając każdy drążek za pomocą dostarczonych śrub, aby zwiększyć wytrzymałość. Zabawki mają wbudowane kieszenie do przechowywania dla wygody rodzica, więc nie musisz kupować dodatkowych przedmiotów, takich jak torby na pieluchy lub woreczki na żywność dla niemowląt podczas wycieczek!

Ten produkt ma również regulowany baldachim, który zapewnia cień przed ostrym światłem słonecznym w miesiącach letnich oraz zabawne okienko a ku-ku.

Pop 'n play deluxe to świetna opcja dla rodziców, którzy szukają łatwego w montażu i przenośnego kojca. Doskonale nadaje się również do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Baldachim zapewnia cień przed ostrym światłem słonecznym, a regulowana funkcja sprawia, że ​​można z niego korzystać o każdej porze roku.

Ponadto wbudowane kieszenie do przechowywania ułatwiają zabieranie na wycieczki! Ten produkt byłby idealny dla rodziców z więcej niż jednym dzieckiem, ponieważ pop 'n play deluxe może pomieścić do dwójki dzieci jednocześnie.

Jeśli szukasz wszechstronnego i łatwego w użyciu kojca, nie szukaj dalej – letni dziecięcy pop 'n play deluxe powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy!

Jak skonfigurować Fundację Pack N play?

Aby skonfigurować podkład Pack N play, zacznij od rozłożenia ramy i ustawienia jej na równej powierzchni. Następnie dopasuj panele boczne do otworów w ramie i zatrzaśnij je na miejscu. Na koniec przymocuj materac do ramy, naciskając każdy róg, aż usłyszysz kliknięcie. Jesteś teraz gotowy do użycia swojej gry Pack N!

Zabawki Pack N świetnie nadają się do podróży, ponieważ składają się do niewielkich rozmiarów i można je łatwo transportować w dołączonym futerale. Są również idealne do użytku w domu, ponieważ zapewniają dziecku bezpieczne i wygodne miejsce do odpoczynku lub zabawy. Więc bez względu na Twoje potrzeby, Pack N Play z pewnością je spełni!

Jak skonfigurować paczkę i kojec?

Konfigurowanie paczki i granie jest łatwe. Aby to zrobić, musisz mieć pod ręką następujące przedmioty:

Najpierw otwórz plecak i graj w ramkę, rozkładając ją, aż wszystkie cztery nogi będą wyciągnięte, a każda noga wygięta w górę w kształcie litery „X”. Następnie wsuń jeden koniec ramy w drugi, aż zablokują się na obu końcach.

Następnie ustaw zmontowaną ramę pionowo, upewniając się, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby dziecko mogło wygodnie zmieścić się w środku (przybliżona minimalna potrzebna przestrzeń powinna wynosić 28 cali szerokości x 38 cali długości). Upewnij się, że ustawiając łóżeczko lub łóżeczko do spania dla dziecka, umieszczasz je nie dalej niż 30 cali od jakiejkolwiek ściany lub mebli.

Jak otworzyć pakiet Urbini i grać?

Aby otworzyć opakowanie Urbini i grać, musisz znaleźć dwa zatrzaski znajdujące się na spodzie zabawki. Po znalezieniu zatrzasków możesz otworzyć zabawkę i zacząć bawić się z dzieckiem.

Zestaw i zabawa Urbini to świetny sposób, aby Twoje dziecko nauczyło się samodzielnie bawić, ponieważ zawiera własny zestaw instrukcji. Upewnij się, że kiedy skończysz bawić się z dzieckiem, zamknij zabawkę, aby nie mogło się wydostać. Pomoże to zapewnić im bezpieczeństwo podczas gry.

Zestaw i zabawa Urbini to również świetna zabawka podróżna. Jeśli wybierasz się w podróż i potrzebujesz czegoś, co zajęłoby Twojemu dziecku, pakiet Urbini i zabawa to świetna opcja. Ułatwia również noszenie przy sobie ich zabawek bez obawy, że coś wypadnie.