Jak sprawić, by gondola pachniała lepiej. 4 proste sposoby!

Nikt nie chce, aby strefa spania ich maleństwa cuchnęła obrzydliwie. W tym artykule nauczymy Cię, jak sprawić, by gondola pachniała lepiej.

Sposoby, jak sprawić, by gondola pachniała lepiej

#1. Nie możesz po prostu zauważyć obrzydliwych zapachów. Musisz się ich pozbyć! Więc chodźmy z domową mocą dezodoryzującą dla tego. Wymieszaj ocet i wodę w starej butelce po szamponie, a następnie spryskaj nim całą gondolę lub inne przedmioty, których chcesz pozbyć się zapachu. Pozostaw na około pół godziny, a następnie wytrzyj ściereczką lub ręcznikiem papierowym.

Jak sprawić

#2. Jeśli to nie zadziała, wymieszaj trochę sody oczyszczonej i wody na pastę, a następnie rozprowadź ją na całej tkaninie gondoli (możesz również użyć tej metody na innych powierzchniach). Pozostaw na noc, a następnego dnia odkurz.

#3. Użyj dyfuzora olejków eterycznych, takiego jak ten, aby cały pokój pachniał lepiej! To moja ulubiona metoda, ponieważ nie tylko maskuje zapachy. Może je zastąpić dobrymi, jeśli dobierzesz odpowiednie olejki (uwielbiam lawendowy i eukaliptusowy). Możesz również użyć zapachów do pokoju typu plug-in, które są świetne, jeśli nie chcesz zostawiać pokoju dziecka pachnącego olejkami eterycznymi.

#4. Jeśli żadna z tych metod nie działa dla Ciebie, spróbuj użyć komercyjnego produktu stworzonego specjalnie do usuwania zapachów z tkaniny (uwielbiam ten ). Jest to szczególnie przydatne w przypadku wiaderek na pieluchy, które z biegiem czasu stały się śmierdzące.

Jak wyregulować paski w gondoli Baby Jogger City Mini GT:

Regulacja pasków gondoli powinna być całkiem prosta. Najlepiej jednak zapoznać się z instrukcją obsługi, jeśli nie masz pewności, jak wykonać ten krok. Najpierw usuń cały materiał z każdego paska, a następnie przełóż go ponownie przez oba otwory, aż będzie wystarczająco mocny, aby nadal był trochę luzu i nie poluzował się szybko podczas użytkowania.

Upewnij się, że żaden z końców nie wystaje nadmiar materiału, aby nie zostały złapane podczas chodzenia lub biegania z wózkiem! Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest nieoczekiwane pęknięcie podczas długiego spaceru po mieście lub bieganie nad brzegiem jeziora, co może doprowadzić do kontuzji!

Na co powinienem zwrócić uwagę, korzystając z systemu podróżnego?

Przy zakupie dowolnego produktu, takiego jak foteliki samochodowe i amp; Wózki, zawsze uważnie przeczytaj instrukcję przed użyciem! W ten sposób unikniesz błędów, takich jak nieprawidłowe założenie szelek, przez co dzieci będą niebezpieczne wewnątrz produktu. Innym częstym błędem jest nieodpowiednie napinanie pasków, co może spowodować uszkodzenie lub obrażenia dzieci podczas użytkowania!

Jaka jest różnica między wyborem miasta a Luxem?

Lux to nowszy model wyboru miasta. Duża różnica między nimi polega na tym, że podczas gdy starszy Lux ma 12 opcji siedzenia, nowy Lux oferuje 16 różnych ustawień siedzenia do wyboru. Kolejną różnicą jest to, że wózek można złożyć z dołączonymi siedziskami lub bez, co znacznie ułatwia podróżowanie pociągiem!

Jakie kapsułki są kompatybilne z Baby Jogger City Select?

Kompatybilne kapsułki Baby Jogger city select to Graco classic connect, Chicco Keyfit 30 i Peg Perego Primo Viaggio.

Jak odblokować koła w wózku typu city-select?

Aby zablokować lub odblokować koła wózka City Select, wystarczy nacisnąć metalowy pedał, który znajduje się tuż pod przednim kołem. Naciśnięcie go spowoduje, że obrót zarówno tylnych, jak i przednich opon będzie szedł w przeciwnych kierunkach (przednia blokuje się, tylna odblokowuje). Aby je cofnąć, po prostu zwolnij stopę z tego metalowego pedału.

Czy mogę podróżować z tym systemem podróżnym Baby Jogger?

Jeśli chcesz gdzieś polecieć i nie ufasz wózkom przy stanowisku odprawy na lotnisku, rozważ zakup bardziej kompaktowego wózka, który można złożyć w kilka sekund. Jednak ten system może być zbyt duży dla większości linii lotniczych, ponieważ jego przewóz nie jest zalecany do transportu lotniczego (waży 24 funty).

Jeśli to nie ma takiego znaczenia, jak łatwość składania/rozkładania – śmiało poszukaj informacji online na temat tego, jak innym osobom udało się zmieścić Baby Jogger City Select w kabinie lub w bagażu rejestrowanym w różnych samolotach. Niektórzy rodzice twierdzą, że ten model zmieści się nawet w najmniejszych schowkach nad głową.

Jak przymocować leżankę do ramy łóżka:

Możesz wyjąć ramiona z ich schowka i ponownie ustawić je w pozycji do spania, aby używać ich podczas snu w nocy. Ponadto mama może przymocować drążek podtrzymujący podczas drzemek w ciągu dnia, pozostawiając jedną stronę niezamocowaną, co daje miejsce na otwieranie/zamykanie drzwi lub szuflad pod ramą łóżka!

Należy pamiętać, że ten element waży 20 funtów po złożeniu, więc zdejmowanie/wymiana ramion może wymagać pomocy innej osoby, chyba że urządzenie zostało prawidłowo zakotwiczone za pomocą dostarczonych pasów bezpieczeństwa, które z łatwością utrzymają ciężar ramion.

Jak poszerzyć kierownicę Lux-select?

Jedną z podstawowych cech tej luksusowej wersji wybranych wózków miejskich są regulowane rączki. Oznacza to, że wyżsi rodzice nie muszą schylać się zbyt nisko, pchając swoje dzieci w tej pełnowymiarowej luksusowej torbie na pieluchy z podwójnym systemem podróżnym z fotelikiem samochodowym w zestawie!

Pokochasz, jak łatwo dostępne jest wszystko na tych solidnych ramach wykonanych ze stopu aluminium, a jednocześnie wystarczająco lekkich, aby wygodnie pchać, nawet jedną ręką!