Jak skonfigurować łóżeczko Kolcraft Cuddle N Care?

Co to jest gondola Kolcraft Cuddle N Care? Gondola Cuddle N Care to przenośna gondola, której można używać w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Posiada zdejmowaną podstawę bujaną z czterema poziomami regulacji, dzięki czemu możesz znaleźć idealną pozycję do spania dla swojego dziecka. Ten wpis na blogu pokaże Ci, jak skonfigurować gondolę Kolcraft Cuddle N Care!

Jak skonfigurować łóżeczko Kolcraft Cuddle N Care?

Jak umieścić prześcieradła na gondoli

Krok pierwszy: Umieść matę materaca Kolcraft Cuddle N Care Bassinet na spodzie urządzenia.

Krok drugi: obejmuje dodanie warstwy komfortu poprzez rozłożenie jednego prześcieradła z gumką i jednego prześcieradła płaskiego.

Krok trzeci: zapinaj suwaki z obu stron, a następnie dodaj ulubiony kocyk dziecka lub pluszowe zwierzątko do przytulania! Przymocuj tę uroczą karuzelę, aby wisiała nad maluchem, gdy zasypia.

Możesz również dostosować jego wysokość w zależności od tego, gdzie chcesz, aby znajdowała się wokół ich obszaru pościeli. Aby to zrobić, po prostu delikatnie pociągnij w dół, aż zablokuje się na żądanym poziomie.

Krok czwarty: Na koniec umieść podkładkę pod materac Kolcraft Cuddle N Care Bassinet na spodzie urządzenia. Dodaj warstwę komfortu, układając jedno prześcieradło z gumką i jedno prześcieradło płaskie.

Kroki, jak skonfigurować gondolę Kolcraft Cuddle N Care

Krok 1. Upewnij się, że wszystkie elementy są w komplecie i nie ma żadnych rozdarć/dziur na tkaninie przed ustawieniem. Wyjmij gondole z pudełka i usuń materiały opakowaniowe. Rozłóż nogi i wyreguluj wysokość za pomocą pokrętła pod każdą nogą, aż osiągniesz żądany poziom (dostępne cztery różne wysokości).

Krok 2. Zamocuj ramię, wsuwając je na miejsce i blokując przekręceniem. Umieść materac w plastikowej torbie oznaczonej „Materac” na gondoli, aby utrzymać ją w czystości podczas rozkładania (otwarty koniec torby powinien znajdować się na spodzie materaca). Wyjmij materac z opakowania, przecinając lub rozrywając górę.

Krok 3. Zamocuj pasek zabezpieczający wokół każdego słupka nogi za pomocą dostarczonych haczyków; upewnij się, że obie strony są dobrze przymocowane przed użyciem. Upewnij się, że paski nie blokują kółek/nóg podczas przenoszenia gondoli, jeśli po prostu usuwają je z drogi do czasu, gdy dziecko jest starsze/gondola nie jest przenoszona tak często.

Krok 4. Ważne jest, aby na razie przymocować pasek zabezpieczający tylko z jednej strony, aby noworodek miał więcej miejsca na dostosowanie snu. Gdy dziecko podrośnie, możesz przypiąć pasek z obu stron i dostosować ciasność lub zgubienie gondoli.

Krok 5. Umieść materac na drewnianej ramie. Popchnij dwie ściany boczne w górę, aż zatrzasną się na swoim miejscu nad materacem, upewniając się, że wyściółka z tkaniny wewnątrz kieszeni ściennych jest skierowana w dół; powtórz dla przeciwnej strony.

Nie martw się, jeśli Twoje ściany nie są idealnie dopasowane do siebie podczas montażu, ponieważ zostaną one później dopasowane, aby zapewnić dokładne dopasowanie do dziecka, gdy śpi.

Krok 6. Powtórz kroki 3 i 4 dla drugiego zestawu ścian (jeśli zakupiono). Bezpieczne wepchnięcie ich na miejsce może wymagać pewnej siły, ale powinno iść gładko, o ile nie ma żadnych ostrych krawędzi, które mogłyby zaczepić materiał. W razie potrzeby użyj nożyczek, aby po montażu odciąć nadmiar materiału z kieszeni.

Czy możesz prać materac gondoli UPPAbaby?

Nie, ale plamy można usunąć mydłem i wodą na wilgotnej ściereczce.

Czy wysokość UPPAbassnet jest regulowana?

Tak, nogi można regulować w zakresie od 26″ do 34″.

W jakim wieku zaleca się korzystanie z gondoli Kolcraft Cuddle 'N’ Care?

Jest przeznaczony dla noworodków o wadze do 25 funtów lub do czasu, gdy zaczną próbować się wspinać (zwykle około sześciu miesięcy).

Ile funtów bezpiecznie trzyma ten produkt?

Ta gondola mieści dzieci ważące do 25 funtów, co ogólnie oznacza, że ​​dzieci poniżej szóstego miesiąca życia zmieszczą się wygodnie w środku bez możliwości ucieczki.

Czy gondola może być używana jako plac zabaw?

Tak, świetnie nadaje się do podróży, a także może służyć jako otwarty lub zamknięty playard. Tylko upewnij się, że nie używasz go w trybie łóżeczka, jeśli dziecko może się z niego wydostać. Powodem jest to, że nie ma wystarczającego wsparcia bocznego podczas korzystania z tego sposobu, aby mogły wpaść przez otwór między bokami z siatki a podłogą z materaca/siatką.

Jak długo można korzystać z gondoli UPPAbaby?

Gondola UPPAbaby jest bezpieczna w użyciu, dopóki dziecko nie osiągnie 30 kg, co ogólnie oznacza, że ​​może być używana od urodzenia do około sześciu miesięcy.

Czy produkt może łączyć się z innymi produktami?

Tak, ta gondola ma własną zdejmowaną i zmywalną podkładkę, ale możesz również kupić dodatkową, na wypadek, gdyby potrzebujesz części zamiennych lub chcesz więcej niż jedną do wymiany, gdy się zabrudzą.

Nie można przymocować dwóch z nich, ponieważ nie ma sposobu, aby bezpiecznie połączyć je razem bez uszkodzenia materiału, jednak wielu rodziców odnosi sukces, używając zamiast tego zacisków po obu stronach. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje dodatkowej przestrzeni do spania, zakup niektórych osłon do łóżeczka również może się przydać.

Jak się czuje produkt? Czy jest wygodny i łatwy w użyciu?

Wielu rodziców zauważa, jak lekka ta gondola sprawia, że ​​czują się bezpieczniej, gdy ich dziecko jest w niej.

Wydaje się, że siateczkowy materiał zapewnia również chłodniejszą przestrzeń do spania, co może być korzystne w cieplejszych miesiącach, zwłaszcza jeśli używasz dodatkowego prześcieradła na wierzchu lub w chłodniejszych porach z prześcieradłem założonym pod spodem.

Jeśli Twoje dziecko ma tendencję do poruszania się podczas snu, ten aspekt może nie działać tak dobrze, ale wiele dzieci i tak potrzebuje miękkiej bariery między sobą a twardymi powierzchniami, tak jak dorośli!