Jak skonfigurować kojec

Dzisiaj w tym poście na blogu omówimy, jak założyć kojec. Rozmawialiśmy także o innych aspektach kojca.

Kojec to świetny sposób na zapewnienie dziecku własnej, bezpiecznej przestrzeni. Jeśli jednak jesteś jak większość rodziców, konfiguracja może być trudna!

Jak skonfigurować kojec

Chcesz, aby pióro było dla nich otwarte i zachęcające, a jednocześnie zapewniało wystarczającą osłonę, aby nie mogły samodzielnie wydostać się z obszaru. Mamy kilka wskazówek, jak ustawić kojec tak, aby spełniał oba wymagania!

Kroki konfigurowania kojca

Krok 1 – Dobrą zasadą jest około jedna stopa kwadratowa na miesiąc (do 12 miesiąca życia). Więc jeśli masz czteromiesięczne dziecko, staraj się mieć co najmniej dwie stopy kwadratowe w środku. Jeśli więcej niż jedno dziecko będzie używać tego długopisu razem, upewnij się, że między każdą ścianą naprzeciw siebie znajduje się co najmniej sześć stóp.

Krok 2 – Trzymaj kojec z dala od schodów i miejsc, w których może wystąpić ryzyko potknięcia, takich jak kominek lub kanapy.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, to spaść ze schodów podczas zabawy w swoim kojcu! Jeśli mają łatwy dostęp do tych miejsc, najlepiej trzymać pióro z dala od tych pomieszczeń.

Krok 3 – Upewnij się, że Twoje dziecko nie może przesunąć żadnego z paneli o więcej niż 45 stopni – zapewnia to, że jeśli wspina się pod kątem, po zwolnieniu powróci do pozycji, zamiast opadać na nie do przodu. Pomaga to również zapobiegać wypadkom przyszczypnięcia małymi palcami!

Jak podzielić paczkę i bawić się przewijakiem?

Jednym ze sposobów na rozłożenie paczki i zabawę przewijakiem jest zdjęcie podkładki pod materac. Po jej wyjęciu możesz złożyć część gondoli jednostki.

Przed złożeniem upewnij się, że wszystkie elementy zapinane na rzepy zostały oddzielone od siebie, aby nie sklejały się podczas przenoszenia lub przechowywania do późniejszego użycia. Jeśli pod spodem, w którym śpi dziecko, znajdują się szuflady, należy je również wyjąć przed włożeniem wszystkiego z powrotem do futerału.

Następnie połóż obie ręce po przeciwnych stronach górnej części złożonej paczki i graj. Podnieś się do góry, odpychając się do tyłu, aż zamknie się w swojej pierwotnej pozycji. Na koniec zapiąć wszystkie osłony przegródek, które wymagają zamka, aby wszystko inne z łatwością zmieściło się w sobie.

Jak zamknąć zabawę i pakowanie Baby Trend?

Baby Trend to uniwersalny, lekki i wygodny sposób noszenia dziecka. To niektóre z cech, które sprawiają, że ten nosidełko jest tak wspaniałe!

Może być używany jako prawie każdy rodzaj torby, do którego jest potrzebny, a nawet z innymi nośnikami, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie ma złego sposobu użytkowania tego produktu, ponieważ nie ma żadnych guzików ani zapięć.

Wszystko, co musisz zrobić, to podciągnąć się z każdej strony, aż połączą się przed klatką piersiową dziecka, gdzie obie pętle są teraz jedną dużą pętlą na szyi.

Następnie umieszczasz je w środku, upewniając się, że wszystkie ramiona są przez otwarte otwory u góry w pobliżu ramion, ponieważ nie ma ich wzdłuż tego, co normalnie nazywamy obszarami krocza, które uniemożliwiałyby dzieciom kopanie nosidełka.

Jak zamknąć pierwszy bezpieczny kojec?

Po zakończeniu korzystania z kojca ważne jest, aby na pierwszym miejscu postawić bezpieczeństwo. Oto jak:

Otwórz blokady po obu stronach wstrzykiwacza, ściskając je i unosząc pod kątem, aż do kliknięcia.

Złóż jeden koniec do kształtu trójkąta, a następnie powtórz z kolejnym zestawem trójkątów na górze, tak aby tworzył płaską linię.

Podnieś oba końce i złóż do środka, aby całkowicie go zamknąć, uważając, aby po drodze nie przytrzasnąć palców u rąk ani nóg! Odwróć się na kółkach, jeśli jest to potrzebne do przechowywania, zanim jak najszybciej wyjdziesz poza zasięg dzieci.

Pamiętaj, że wewnątrz mogą nadal znajdować się małe części, które mogą stwarzać ryzyko zadławienia, nawet po prawidłowym złożeniu!

Jak zburzyć plac zabaw?

Jeśli próbujesz samodzielnie zburzyć swój plac zabaw, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie wszystkich instrukcji.

Producent mógł dołączyć narzędzie, dzięki któremu łatwiej będzie usunąć niektóre części. Jeśli nie, spróbuj użyć narzędzi, takich jak śrubokręty lub klucze, aby odkręcić wszelkie śruby lub wkręty łączące elementy.

Upewnij się również, że w niektórych deskach nie ma gwoździ przed ich rozłożeniem – jeśli zostaną przybite na miejscu, może to prowadzić do odprysków i potencjalnych obrażeń podczas demontażu.

Możesz także zastanowić się nad zakupem dodatkowego zestawu sprzętu, aby gdy jedna śruba się zerwała, nadal będziesz mieć coś na wypadek, gdyby złamała się inna część!

Czy dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy?

Zalecamy kładzenie dziecka do snu na plecach podczas każdej drzemki iw nocy. To jeden z najbezpieczniejszych sposobów na uśpienie go podczas snu.

Nigdy nie pozwalaj mu zasypiać z butelką lub smoczkiem w ustach, ponieważ może to stwarzać ryzyko zadławienia, zwłaszcza jeśli zaśnie podczas karmienia.

Kiedy przychodzi czas na spanie, upewnij się, że w pobliżu miejsca, w którym śpi twój maluch, nie ma pluszowych zwierząt ani poduszek, ponieważ mogą one również być niebezpieczne, jeśli spadną na nie podczas snu. Jeśli zastosujesz się do wszystkich wytycznych, to tak!

Spanie w paczce i zabawa każdego wieczoru powinny być bezpieczne dla dzieci poniżej szóstego miesiąca życia bez żadnych incydentów!