Jak przymocować gondolę do wózka City Mini?

Wózek City mini jest wyposażony w gondolę. Gondola tego wózka jest łatwa do zainstalowania i zamocowania. Jednak wielu ludziom jest to trudne. Z tego artykułu dowiesz się, jak przymocować gondolę do wózka miejskiego

Kroki, jak przymocować gondolę do wózka City Mini

Krok pierwszy: Odłącz wygodną gondolę od swojego miejskiego mini wózka.

Jak przymocować gondolę do wózka City Mini?

Krok drugi: Podnieś materac do pakowania i zabawy, aż znajdzie się w całkowicie podniesionej pozycji, a następnie wsuń każdą ze stopek gondoli w jeden z czterech rogów materaca do zabawy.

Krok trzeci: Delikatnie opuść obie strony plecaka i graj jednocześnie, aby zablokować je z powrotem na miejscu.

Krok czwarty: Zamknij wózek City Mini, odwracając te instrukcje, upewniając się, że najpierw opuść wszystkie cztery rogi, w przeciwnym razie Twoje dziecko może zostać przytrzaśnięte między dwoma częściami. Tak przyczepiam gondolę do miejskiego mini wózka!

Kroki, jak złożyć miejski mini wózek z podwójnym zestawem

Krok pierwszy: Upewnij się, że obie strony są zablokowane.

Krok drugi: Złóż bok plecaka i baw się gondolą, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Krok trzeci: Powtórz ten proces dla drugiej strony paczki i graj, jeśli to konieczne, a następnie powtórz go, aby zablokować boki z powrotem na swoim miejscu.

Krok czwarty: Podnieś jeden koniec lub róg swojego Pack N Play, aż wszystkie cztery nogi bezpiecznie spoczną na ziemi. Kiedy poczujesz się bezpiecznie, podnieś każdą nogę po kolei i złóż je w kierunku odpowiedniej nogi środkowej, aby zrobić więcej miejsca podczas pakowania po użyciu.

Krok piąty: Na koniec złóż dowolny siatkowy koszyk powyżej miejsca, w którym śpi dziecko, w celu przechowywania.

Jak rozłożyć paczkę Cosco i zagrać w podróż

Krok pierwszy: Złóż jedną stronę materaca, a następnie podnieś go, aby zobaczyć, gdzie znajdują się metalowe pręty.

Krok drugi: Użyj monety, aby przekręcić zamek w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, co spowoduje odkręcenie wszystkich czterech zamków w pakiecie Cosco n play, umożliwiając złożenie go na pół w celu przechowywania.

Krok trzeci: Złóż drugą stronę opakowania Cosco i w razie potrzeby powtórz ten proces, a następnie przekręć zamki zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zablokować je z powrotem na swoim miejscu.

Krok czwarty: Powtórz to dla obu stron gondoli, aby zabezpieczyć ją prawidłowo.

Czy ta gondola może być używana jako druga osoba do spania i czy jest bezpieczna? Czy jest jakaś szansa, że ​​dziecko może stoczyć się z materaca? Gdzie należy umieścić tę gondolę w odniesieniu do łóżka/materaca lub gniazdka ściennego (jeśli dotyczy)?

Baby Delight DuoGlider nigdy nie może być umieszczony w pobliżu gniazdka ściennego, ale zawsze musi być od niego odwrócony. Może również nie dzielić miejsca z innym łóżeczkiem, ze względu na jego zdolność do niezależnego poruszania się na kółkach pod twardą plastikową podstawą ramy głównej. W tym modelu nie ma ryzyka uduszenia, ponieważ wszystkie boki z siateczki są dobrze wentylowane i oddychające; pozwalając na ciągły przepływ przez urządzenie, nawet jeśli jest dociśnięte do ściany lub odsunięte od łóżka.

Im dalej możesz trzymać tę gondolę od materaca, tym lepiej będzie dla wszystkich zaangażowanych w jej użytkowanie. Dlatego też, podczas gdy niektórzy rodzice mogą cieszyć się trzymaniem dziecka obok siebie podczas snu (lub nawet wspólnego snu z DuoGliderem), inni wolą umieścić go kilka stóp z tyłu, aby mogli łatwiej wstawać i schodzić bez przeszkadzania śpiącemu dziecku.

Najlepiej jest umieścić wszystkie te modele na podłodze z twardego drewna, a nie na dywanie – ze względu na obawy związane z uduszeniem, jeśli ktoś miałby toczyć się pod czymś miękkim, takim jak tkanina lub poduszki do mebli. Jeśli to możliwe, spróbuj usunąć pobliskie dywaniki i zastąpić je linoleum lub podłogą wyłożoną kafelkami. Są to idealne powierzchnie do gondoli, ponieważ nie zaczepiają się o żaden materiał pościeli i można je regularnie wycierać, aby zapobiec rozwojowi pleśni spowodowanej rozlanymi płynami.

Co to jest spanie pochyłe?

Pochylona podkładka do spania to bardzo wszechstronne łóżeczko dziecięce, które można wykorzystać na wiele sposobów: jako jednoczęściowe łóżko dla noworodków, później jako samodzielne łóżeczko, a na koniec jako łóżeczko dla malucha.

Skąd mam wiedzieć, kiedy przestać?

Kiedy paczka i gra dobiegną do poziomu zmieniacza, gotowe!

Jak wyjąć materac z opakowania Graco i grać

Krok pierwszy: Znajdź, gdzie na każdym końcu gondoli możesz znaleźć dwa guziki, które wyglądają, jakby wychodziły z tkaniny i jednocześnie wciskaj je.

Krok drugi: Po znalezieniu tych przycisków wyciągnij palcami po obu stronach każdego przycisku, aby ponownie wyskoczyły. Rób to, dopóki wszystkie cztery rogi nie wysuną się ze swoich miejsc poniżej miejsca, w którym Twój materac jest przymocowany do ramy gondoli pack n’play.

Krok trzeci: Teraz, gdy wszystkie cztery rogi twojego plecaka i materaca do gondoli są wolne, pociągnij za koniec, w którym powinna być głowa dziecka, aby zdjąć go z miejsca.