Jak przymocować adapter fotelika samochodowego do Quinny Zapp Xtra

Quinny Zapp Xtra to popularny wózek spacerowy. Jedynym minusem jest to, że podłączenie adaptera do fotelika samochodowego może być trudne. W tym poście na blogu pokażemy, jak podłączyć adapter do fotelika samochodowego, a następnie podamy kilka wskazówek dotyczących używania go z Quinny Zapp Xtra.

Kroki dotyczące mocowania adaptera fotelika samochodowego do Quinny Zapp Xtra

Krok 1. Zamontuj adapter fotelika samochodowego i przymocuj go do swojego Quinny Zapp Xtra. Upewnij się, że masz wszystkie elementy niezbędne do zamocowania fotelika samochodowego, w tym paski naramienne, klipsy na klatkę piersiową, łączniki LATCH.

Jak przymocować adapter fotelika samochodowego do Quinny Zapp Xtra

Kąt powinien wynosić około 45 stopni od poziomu, jeśli używasz fotelika dla niemowląt (jest to około połowy wysokości w przypadku większości uchwytów wózków). W dolnej części tego posta pojawią się zdjęcia, dzięki którym zobaczysz, co przez to rozumiemy.*

Krok 2. Najpierw zdejmij wszelkie pasy bezpieczeństwa lub uprzęże z tyłu fotelika samochodowego dziecka, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podczas przypinania do adaptera. Następnie umieść oba ramiona, a następnie jeden klips za głową, jak pokazano poniżej:

Pasy naramienne powinny być przewleczone przez uprząż fotelika. Klips na klatkę piersiową powinien przechodzić przez klatkę piersiową i pod obydwoma pachami, jak pokazano poniżej:*

Krok 3. Umieść złącza LATCH na wózku tak, aby były skierowane na zewnątrz, a następnie zatrzaśnij je ze sobą.

Załóż jeden z dwóch pasków na ramię na metalowy haczyk, a następnie chwyć go ręką i przymocuj do oczka na złączu adaptera. Powtórz dla drugiego paska wychodzącego z przeciwnej strony fotelika samochodowego lub dziecka, w zależności od tego, co jest łatwiejsze (dla leworęcznych rodziców zacznij od prawej strony; na odwrót).

Krok 4. Jeśli to konieczne, połącz wszystkie klipsy, aby dobrze zabezpieczyć wszystko podczas ładowania dziecka! Ten krok można również zastosować, mocując paski do pasa biodrowego wózka.

Krok 5. Ustaw fotelik samochodowy zgodnie z potrzebami do załadowania, a następnie jedną ręką na każdym pasku – zwykle lewą ręką nad prawą – pociągnij równomiernie i mocno, aż poczujesz opór z obu stron złącza adaptera.

Krok 6. Odwróć się w kierunku uchwytów w pozycji pchającej, jednocześnie ciągnąc równomiernie za oba paski barkowe, aż będą przylegać do klatki piersiowej i pod pachami, zabezpieczając je mocno, obracając je o 360 stopni w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.*

Uwaga: Spowoduje to zablokowanie systemu ZATRZASK, aby nie można go było przypadkowo odłączyć lub poluzować podczas użytkowania.

Jakie foteliki samochodowe są kompatybilne z Quinny Zapp?

Quinny Zapp Xtra jest kompatybilny z każdym fotelikiem samochodowym wykorzystującym system LATCH, w tym:

Seria Graco Snugride 30

Seria Chicco Keyfit Caddy lub Fit (zaciśnij mocno)

Clek Foonf i BOB Revolution SE

Evenflo Embrace DLX

Uwaga: Te uniwersalne adaptery do fotelika samochodowego nie są objęte zakupem Quinny Zapp. Można je nabyć osobno za dodatkową opłatą. Inne foteliki również mogą działać, ale Baby Jogger nie może ich potwierdzić, aby pasowały do ​​tego konkretnego modelu wózka.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby dowiedzieć się, jak zainstalować dowolny inny typ adaptera fotelika samochodowego w Quinny Zapp Xtra.

Jak zdjąć siedzisko z Quinny Zapp Flexx

Aby zdjąć siedzisko, naciśnij oba przyciski zwalniające i odblokuj je. Będziesz mógł wtedy podnieść fotelik z jednej strony (strona z dwoma paskami), aby uwolnić go z tych samych dwóch pasów.

Drugi pasek nie jest do niczego przymocowany, więc po prostu pozwól mu swobodnie zwisać podczas pracy. Po poluzowaniu ze wszystkich trzech punktów, zsuń lub zsuń fotelik z podstawy na płaską powierzchnię, taką jak podłoga lub ziemia na zewnątrz, zanim przejdziesz do przodu z instalacją!

Jak złożyć Quinny Zapp Xtra?

Aby złożyć Quinny Zapp Xtra, zacznij od zdjęcia siedziska z podstawy. Najłatwiej to zrobić w następujący sposób: naciśnij oba przyciski zwalniające i odblokuj je; będziesz mógł wtedy podnieść fotelik z jednej strony (strona z dwoma paskami), aby uwolnić go z tych samych dwóch pasów.

Drugi pasek nie jest do niczego przymocowany, więc po prostu pozwól mu swobodnie zwisać podczas pracy – po poluzowaniu ze wszystkich trzech punktów, zsuń lub zsuń fotelik z podstawy na płaską powierzchnię, taką jak podłoga lub ziemia na zewnątrz, zanim przejdziesz do przodu z instalacją!

Możesz teraz odwrócić górną ramę dostarczoną, naciskając w dół w pobliżu miejsca, w którym nie ma zawiasów między końcami, aż się zwolnią, a następnie pociągając ją do siebie.

Ile kosztuje Quinny Zapp?

Quinny Zapp Xtra kosztuje 300,00 USD.

Jak złożyć Quinny Zapp Xtra 2?

Quinny Zapp Xtra można łatwo złożyć, wykonując następujące czynności:

Zlokalizuj przyciski po obu stronach ramki i wciśnij je w tym samym czasie. Gdy to zrobisz, koła automatycznie zablokują się na swoim miejscu, więc na razie nie martw się o to.

Następnie popchnij rączkę lewą ręką, jednocześnie pociągając w górę od spodu prawą ręką, aby zwolnić sprężynę, która trzyma wszystko razem! Kiedy skończysz, powinno się otworzyć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

jeśli nie, sprawdź wszystkie trzy punkty, w których znajdują się paski (jeden w pobliżu każdego końca i jeden w połowie), na wypadek, gdyby nadal było jakieś napięcie trzymające rzeczy razem.