Jak przekonwertować fotelik samochodowy Evenflo na Booster?

Jeśli szukasz sposobu na przekształcenie fotelika samochodowego Evenflo w podwyższenie, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać szczegółowe instrukcje. W tym poście na blogu pokażemy, jak zdjąć uprząż malucha i jak ustawić nowy fotelik podwyższający.

Jak przekonwertować fotelik samochodowy Evenflo na wzmacniacz

Przekształcenie fotelika samochodowego Evenflo w składany fotelik samochodowy Evenflo jest łatwe do zrobienia. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Jak przekonwertować fotelik samochodowy Evenflo na Booster?

Krok 1. Upewnij się, że ramiona dziecka znajdują się na wysokości lub nad górnymi otworami uprzęży – pozwoli to łatwo zdjąć oba paski z ramion.

Krok 2. Opuść zagłówek całkowicie w dół, aż będzie trochę luzu i podnieś z każdej strony, aby były wystarczająco luźne, sięgnij pod miejsce, w którym spotykają się za plecami i ściśnij dwie strony pokrytej tkaniną wyściółki (odpinanie uprzęży), jednocześnie odpinając . Powinno to uwolnić uprząż z tyłu fotelika samochodowego Evenflo.

Krok 3. Z łatwością zdejmij oba paski, a następnie ponownie opuść zagłówek, aż zatrzaśnie się na miejscu, a następnie lekko unieś po obu stronach, aby pas barkowy był trochę luzu.

Krok 4. Teraz podnieś podłokietniki, ściskając część środkową i naciskając mocno w górę, a następnie popchnij podłokietnik w dół i włóż dwa ramiona w prowadnice pasów bezpieczeństwa. Będzie to łatwiejsze, jeśli będziesz miał do pomocy inną osobę.

Krok 5. Teraz, gdy Twoje dziecko siedzi w foteliku podwyższającym, upewnij się, że zawsze ma prawidłowo założony pas bezpieczeństwa do swojego samochodu lub podstawki: pas biodrowy nisko na biodrach/u góry ud (nie na brzuchu), pas barkowy powinien być ciasno dopasowany przez klatkę piersiową i zaciśnij luz, zaciskając pasek tułowia za plecami malucha.

Zdecydowana większość wypadków ma miejsce, gdy dzieci nie używają pasów we właściwy sposób – więc potraktuj te kroki poważnie, ze względu na wszystkich.

Jak długo są odpowiednie foteliki podwyższające Evenflo?

Foteliki Evenflo Booster są dobre nawet przez sześć lat od daty produkcji. Kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa i jakości jest instalacja. Jeśli nie wygasły, mogą być używane, dopóki dziecko nie osiągnie wieku ośmiu lat, zanim będzie potrzebować pasa bezpieczeństwa dla dorosłych.

Jak wycofać się ze wzmacniacza Evenflo?

Aby zdjąć tylną część wzmacniacza Evenflo, z każdej strony znajduje się metalowy klips. Klipsy znajdują się pod miejscem, w którym byłyby nogi Twojego dziecka, gdyby w nim siedziało. Musisz popchnąć obie strony jednocześnie, aby uwolniły się z zablokowanej pozycji, a następnie rozsuń je, aż będziesz miał wystarczająco dużo miejsca, aby zsunąć plecy.

Aby złożyć go z powrotem, po prostu wykonaj przeciwne kroki z rękami napierającymi na siebie, jednocześnie wsuwając się na miejsce.

Kiedy mogę zdjąć poduszkę z fotelika samochodowego Evenflo?

Ogólnie rzecz biorąc, możesz wyjąć poduszkę z fotelika samochodowego Evenflo, gdy Twoje dziecko ma co najmniej rok i waży do 20 funtów. Zalecamy jednak skonsultowanie się z pediatrą przed użyciem go, jeśli urodziły się przedwcześnie lub cierpią na wcześniejszą chorobę.

Jak usunąć fotelik samochodowy Evenflo?

Gdy Twoje dziecko wyrośnie z fotelika, możesz wyjąć go z podstawy i zabrać ze sobą jako nosidełko. W tym celu: przesuń w dół wypustki po obu stronach metalowego pręta, które łączą paski, aż zatrzasną się na swoim miejscu i oddzielą od siebie.

Fotelik samochodowy Evenflo Snugli All-In-One ułatwia ten krok, zapewniając przyciski, które można łatwo wcisnąć, naciskając je w kierunku ciała.

Odepnij wszystkie pięć zatrzasków znajdujących się w miejscu, w którym zmieściłyby się Twoje stopy w przypadku starszych modeli foteli lub w pobliżu miejsca, w którym zaciskasz uchwyty pasków w górnej części maski w przypadku nowszych modeli.

Pociągnij do góry zakładkę wewnątrz osłony klamry, jednocześnie naciskając przycisk zwalniający, aby odłączyć klamry, a następnie powoli rozsuń zwijacz pasa. Wyjmij fotelik samochodowy z podstawy i połóż go na stole, aby odpiąć pasy, a następnie zdejmij klipsy na klatkę piersiową i zdejmij paski z otworów na nogi.

Jak poluzować paski w foteliku samochodowym dla malucha Evenflo?

Możesz poluzować paski w foteliku samochodowym dla malucha, odpinając każdy z nich z osobna. Następnie musisz podnieść lub opuścić dziecko do odpowiedniej pozycji, siedząc na tylnym siedzeniu pojazdu, zanim ponownie zaciśniesz te elastyczne taśmy.

Zawsze ważne jest, aby odpowiednio zapinać pasy swoim maluchom, gdy znajdują się w samochodzie, dlatego proces ten należy powtarzać za każdym razem, gdy usiądziesz za kierownicą i zaczniesz jeździć z nimi.

Dzięki temu wszyscy są bezpieczni podczas wszystkich podróży.

Jak usunąć 5-punktową uprząż z fotelika samochodowego Evenflo?

Wykonaj poniższe czynności, aby zdjąć 5-punktową uprząż z fotelika samochodowego Evenflo.

W górnej części fotelika samochodowego znajduje się regulator pasa. Pociągnij go na zewnątrz, aby uwolnić napięcie uprzęży.

Klamra krokowa będzie znajdować się w przedniej części fotelika samochodowego Twojego dziecka, należy ją najpierw zdjąć przed odpięciem innych klamer.

Pasek zatrzaskowy powinien wyglądać jak duży metalowy haczyk z dwoma otwartymi końcami po obu stronach skorupy fotelika samochodowego, chwyć obie strony i pociągnij je na zewnątrz, aż zablokują się w swoich wolnych otworach.

Może to wymagać pewnej siły, gdy ciągniesz nylonową taśmę, która została zszyta, ale nie martw się o uszkodzenie lub złamanie czegokolwiek, ponieważ te paski mogą wytrzymać dość duży nacisk.

Po odblokowaniu wystarczy podnieść na każdym końcu, aby odpiąć paski.

Szelki barkowe są w tym samym stylu, co pasek zatrzaskowy, ale mają dwa małe metalowe klipsy na każdym końcu każdej taśmy, pociągnij obie strony na zewnątrz, aż zablokują się w swoich wolnych otworach, i podnieś, aby je odczepić po odblokowaniu.

Czy firma Evenflo Sonus Faa została zatwierdzona?

Tak, Evenflo Sonus jest zatwierdzony przez FAA.

Jak długo używasz wkładki noworodka Doona?

Wkładka dla noworodka jest używana przez pierwsze sześć miesięcy po urodzeniu. Zagłówek fotelika samochodowego można zdjąć i wcale nie jest potrzebny, jeśli Twoje dziecko waży mniej niż pięć funtów.

W miarę upływu czasu stanie się również mniej przydatny, ponieważ dzieci szybko rosną w ciągu pierwszych kilku miesięcy! Możesz chcieć zainwestować w drugą wkładkę, z której tak szybko nie wyrosną.