Jak przekonwertować fotelik samochodowy Alpha Omega Elite na wzmacniacz?

Jeśli szukasz sposobu na przekształcenie fotelika samochodowego Alpha Omega Elite w booster, ten wpis na blogu jest dla Ciebie. Porozmawiamy o tym, jak wymienić fotelik samochodowy dla niemowląt na nowy kabriolet lub fotelik typu booster.

Przekształcenie fotelika samochodowego Alpha Omega Elite w wzmacniacz

Wykonaj poniższe czynności, aby przekształcić fotelik samochodowy Alpha Omega Elite w podwyższenie.

Jak przekonwertować fotelik samochodowy Alpha Omega Elite na wzmacniacz?

Krok 1. Odczep pasy siedzenia, które przechodzą przez ramiona (pasy barkowe).

Krok 2. Następnie odczep dolne pasy biodrowe, tak aby były całkowicie odłączone od siedzenia.

Krok 3. Zdejmij pokrowiec i wyjmij dziecko z fotelika.

Krok 4. Wyjmij szelki z tyłu, jeśli są w jakikolwiek sposób połączone z siedziskiem.

Krok 5. Usuń metalową część uprzęży. Zwykle trzyma się go za pomocą dwóch klipsów, po jednym z każdej strony. Usuń plastikową część uprzęży. Zwykle jest po prostu przypinany do metalowej części i po prostu wyjdzie, gdy metalowa część zostanie wyjęta.

Krok 6. Teraz masz normalne miejsce. Powinno to być zwykłe siedzisko z możliwością zapięcia na dole. Aby użyć go jako podstawki, umieść ochraniacz na fotelik lub poduszkę podwyższającą Twojego dziecka. Przypnij dziecko na dole.

Czy foteliki samochodowe z kabrioletem zamieniają się w wzmacniacze?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, składane foteliki samochodowe zamieniają się w boostery. Średnia żywotność fotelika w kabriolecie to 5 lat. Są jednak przystosowane do dzieci o wadze do 65 funtów.

Więc nawet jeśli Twoje dziecko wyrosło z fotelika samochodowego, nadal prawdopodobnie zmieści się w foteliku podwyższającym jeszcze przez kilka lat. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to porozmawiać z pediatrą Twojego dziecka o najlepszym sposobie przeniesienia dziecka z fotelika samochodowego.

Jak długo są odpowiednie foteliki samochodowe Alpha Omega Elite?

Fotelik Alpha Omega Elite ma żywotność 6 lat od daty produkcji. W tym samym czasie wygasa gwarancja producenta, dlatego najlepiej poszukać w tym czasie oznak, że Twoje dziecko wyrosło z fotelika.

Dobrym sposobem na stwierdzenie, czy Twoje dziecko wyrosło ze swojego fotelika samochodowego Alpha Omega Elite, jest stwierdzenie, że głowa dziecka znajduje się ponad jeden cal od górnej części fotelika.

Jak zmontować fotelik samochodowy Alpha Omega?

Możesz łatwo złożyć jeden z tych fotelików samochodowych w zaledwie kilku prostych krokach. Najpierw wyciągnij siedzisko z pudełka. Siedzisko powinno być płaskie, tyłem do siebie. Z boków fotelika będą wychodzić paski. Wyreguluj przednie paski tak, aby były równe tylnym paskom.

Następnie podnieś siedzenie do pozycji, w jakiej byłoby, gdybyś na nim siedział, a następnie przeciągnij pas bezpieczeństwa przez prowadnice pasów. Teraz wsuń siedzenie do samochodu i zapnij pasami.

Jak usunąć podstawę w Alpha Omega Elite?

Popchnij uchwyt w dół na podstawie fotelika, aby ustawić go w pozycji pochylonej. Następnie należy jednocześnie popchnąć obie strony w dół, jednocześnie pociągając w dół, aby wyjąć zespół pręta do góry. Wyjmij uprząż, wyciągając ją z gniazda do góry przez otwór wyjściowy po lewej stronie.

Jak usunąć fotelik samochodowy Eddie Bauer z podstawy?

Aby zdjąć fotelik samochodowy Eddie Bauer z podstawy, zlokalizuj środkowy uchwyt zwalniający z tyłu fotelika samochodowego dla niemowląt. Będziesz mógł zidentyfikować uchwyt zwalniający jako długi, czerwony uchwyt z napisem „zwolnienie”. Używając obu rąk, podciągnij środek, jednocześnie wyciągając i podnosząc na nosidełku dla niemowląt.

Upewnij się, że podczas poluzowania trzymasz się za dodatkowe części fotelika samochodowego, takie jak paski lub kółka, aby uniknąć obrażeń i/lub nieprawidłowego umieszczenia tych części.

Jak usunąć fotelik samochodowy Click Connect z podstawy?

Wciśnij przód fotelika samochodowego w dół. Po naciśnięciu usłyszysz „kliknięcie”, gdy jest zablokowany. Aby to zapewnić, podnieś dwa przednie rogi fotelika samochodowego i sprawdź, czy są odpowiednio zamocowane, wsuwając je i wyciągając.

Teraz odwróć się i zwolnij fotelik samochodowy z podstawy, ściskając i naciskając do przodu zatrzask zwalniający podstawę, a następnie podnosząc go.

Czy można kupić Chicco Keyfit 30 bez podstawy?

Tak, możesz kupić fotelik samochodowy dla niemowląt Chicco KeyFit 30 bez bazy. Cena tego składanego fotelika samochodowego wynosi około 300 USD za samą część nośną.

Jak wyjąć wkładkę dla niemowląt z Chicco Keyfit 30?

Wkładkę dla niemowląt można wyjąć z Chicco KeyFit 30 przez podniesienie zatrzasku i zdjęcie jego dolnej części. Po obu stronach znajdziesz małą zakładkę, którą możesz pociągnąć, aby ją usunąć. Góra jest również mocowana za pomocą dwóch zatrzasków, więc upewnij się, że one również odpadają, zanim spróbujesz wyjąć lub wymienić jakąkolwiek część tego fotelika samochodowego.

Jak usunąć zatrzask podstawy z fotelika samochodowego Graco?

Zatrzask podstawy w foteliku samochodowym Graco znajduje się na dole podstawy. Klamra będzie w pozycji pionowej, co można zobaczyć patrząc w szczelinę, w której się zatrzaskuje.

Musisz mocno docisnąć z obu stron, aż usłyszysz dwa kliknięcia, a następnie lekko unieś jedną ręką, jednocześnie podnosząc drugą. Zatrzask odpadnie, gdy będziesz w stanie podnieść go nad szczelinę podstawy.