Jak prać obrotowe podkładki do spania Halo Gondoli

Jeśli posiadasz gondolę Halo, zdasz sobie sprawę, jak trudne jest mycie jej poduszek. Przedstawiliśmy jednak proste, łatwe kroki, jak prać obrotowe podkładki pod łóżeczko Halo.

Kroki, jak prać obrotowe podkładki do spania Halo Gondoli

Krok 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to samemu wyprać prześcieradła, ponieważ nie należy ich łączyć z innym praniem.

Jak prać obrotowe podkładki do spania Halo Gondoli

Krok 2. Następnym krokiem byłoby umieszczenie ich w dużej pralce i napełnienie jej wodą tak gorącą, jak to możliwe, bez wyczerpania miejsca na więcej wody. Następnie należy dodać zwykłą ilość detergentu, upewniając się, że na końcu pozostało dużo detergentu, aby wszystkie części mogły nasiąkać przez dłuższy czas.

Krok 3. Nie zapomnij o płynie do płukania tkanin! Podobnie jak zwykłe zestawy prześcieradeł, te prześcieradła do gondoli wymagają niewielkiej ilości do obu cykli płukania po praniu i przed suszeniem na małym ogniu lub powieszeniem na zewnątrz do wyschnięcia na noc. Po całkowitym wyschnięciu wystarczy złożyć i włożyć do gondoli i gotowe!

Jak długo dziecko może spać w łóżeczku do spania?

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dzieci poniżej drugiego roku życia nie spały w łóżeczkach do spania, ponieważ może to być niebezpieczne.

Co mogę zrobić, jeśli mój współśpiący nie ma wystarczająco dużo miejsca?

Jeśli zauważysz, że w łóżeczku do wspólnego spania nie ma wystarczająco dużo miejsca dla malucha, rozważ zakup większego modelu, aby dziecko mogło więcej się poruszać podczas snu. Lub zmień łóżeczko o standardowym rozmiarze w kompaktowe łóżeczko podróżne!

Kroki, jak wyczyścić prześcieradło do gondoli Halo

Odwróć nakładkę na materac, aby uzyskać dostęp do spodu. Użyj odkurzacza, aby usunąć kurz lub brud, który zebrał się na prześcieradle gondoli. Jeśli to konieczne, użyj wilgotnej ściereczki z łagodnym mydłem i dokładnie wyczyść ją przed ponownym założeniem.

Co to jest materac organiczny/nieorganiczny?

Materac organiczny będzie wykonany z naturalnych materiałów, takich jak bawełna i wełna. Zwykle nie ma syntetycznych wypełniaczy poniżej górnej warstwy, w przeciwieństwie do większości nieorganicznych materacy, które są wypełnione kilkoma warstwami, w tym metalowymi sprężynami, piankową wyściółką i poliuretanowym materiałem wypełniającym.

Materac do łóżeczka organicznego może również mieć wodoodporne pokrycia zamiast chemicznych tworzyw sztucznych stosowanych w zwykłych materacach. Umyj go w zimnej wodzie z łagodnym detergentem. Suszyć lub suszyć w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze, abyś mógł ich użyć ponownie podczas następnej drzemki Twojego dziecka!

Czy mogę włożyć poduszki do współśpiącej osoby?

Powinieneś unikać używania zbyt wielu poduszek ze współśpiącym. Jeśli Twoje dziecko może się przewrócić, może utknąć między materacem a jednym z boków gondoli!

Jakie są dobre rzeczy do uspokojenia mojego ząbkującego dziecka?

Zimna myjka może być świetnym sposobem na ukojenie zdenerwowanych dziąseł dziecka, zapewniając jednocześnie komfort. Kostka lodu lub Popsicle to również kolejna bezpieczna opcja, bez obaw o to, że włożysz ją do ust. Na koniec upewnij się, że oferujesz im zabawki, które pomogą pobudzić zarówno kreatywność, jak i złagodzą część tego dyskomfortu.

Czy mogę używać poduszek do łóżeczka?

Używanie poduszek było kilkakrotnie wiązane z przypadkami niemowlęctwa. Ponieważ Twoje dziecko będzie się przewracać, może utknąć między materacem a jednym z boków gondoli!

Jakie są zabawki, które uspokajają moje ząbkujące dziecko?

Zimna myjka może być świetnym sposobem na ukojenie zdenerwowanych dziąseł dziecka, zapewniając jednocześnie komfort. Kostka lodu lub Popsicle to również kolejna bezpieczna opcja, bez obaw o to, że włożysz ją do ust. Na koniec upewnij się, że oferujesz im zabawki, które pomogą pobudzić zarówno kreatywność, jak i złagodzą część tego dyskomfortu.

Co wiesz o poradach dotyczących bezpieczeństwa gondoli?

Istnieje wiele różnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, jeśli chodzi o korzystanie z gondoli dla dziecka, na przykład upewnienie się, że materac pozostaje na swoim miejscu, aby nie było ryzyka uduszenia lub aby panele boczne nie poluzowały się. Należy również pamiętać o wszelkich wycofaniach z rynku niektórych modeli i odpowiadających im numerów seryjnych. Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich śledzi te rzeczy i poinformuje Cię, jeśli ktoś zgłosił problemy z konkretnymi produktami!

Jak dezynfekować meble dziecięce?

Przed dezynfekcją mebli dziecięcych ważne jest, aby wszystkie elementy zostały całkowicie wysuszone. Powierzchnię można przetrzeć delikatnym roztworem wody z mydłem, a następnie zdezynfekować octem lub nadtlenkiem wodoru (w przypadku tej metody należy zachować ostrożność!).

Po godzinie od dokładnego wyschnięcia spryskaj wybrany środek czyszczący i pozwól, aby wszystko ponownie wyschło na powietrzu! Powinno to zapewnić, że nie ma bakterii czających się w zakamarkach i zakamarkach, w których się ich nie spodziewasz!

Co mogę zrobić, jeśli potrzebuję więcej miejsca dla dziecka?

Pierwsze łóżko dziecka to zazwyczaj gondola. Dostępnych jest wiele różnych stylów, ale główną różnicą między nimi jest rozmiar i cena.

Jak soda oczyszczona czyści materac?

Soda oczyszczona jest naturalnym dezodorantem i może być używana do usuwania nieprzyjemnych zapachów z każdej powierzchni.