Jak prać gondolę Baby Jogger City Mini GT2?

Kroki, jak prać gondolę Baby Jogger City Mini GT2

Krok pierwszy: Upewnij się, że siedzisko jest odwrócone i usuń wszelkie zanieczyszczenia, które mogły przyczepić się do tkaniny gondoli.

Krok drugi: Użyj szczoteczki z miękkiego włosia lub szczoteczki do zębów do opon, plastikowych części ramy, jeśli nie są ze stali nierdzewnej, kół, wkładki do śpiworaków i; kaptury (opcjonalnie). Wszędzie, gdzie twoja ręka może zmieścić się pomiędzy szczelinami, najlepiej sprawdza się w przypadku małych obszarów, do których nie możesz się teraz dosięgnąć większymi przedmiotami. Jeśli są duże plamy, użyj mydła do naczyń rozcieńczonego wodą w proporcji 50/50 na ręczniku, ostrożnie go wycierając.

Jak prać gondolę Baby Jogger City Mini GT2?

Krok trzeci: Nie pocieraj, tylko wycieraj, ponieważ tarcie spowoduje uszkodzenie materiału, powodując rozdarcia lub rozdarcia wzdłuż szwów, co uniemożliwi późniejsze czyszczenie wózka. Należy je umyć po zdjęciu adaptera z fotelika, aby nie zabrudził się od znajdującego się w nim fotelika.

Krok czwarty: W przypadku elementów metalowych, które mają mocne plamy, użyj dobrej jakości pasty do stali nierdzewnej & szmatką wycierając nadmiar produktu czystą szmatką, aż zobaczysz błyszczącą powierzchnię.

Czy można prać dziecięce joggery w pralce?

Należy je umyć po zdjęciu adaptera z fotelika, aby nie zabrudził się od znajdującego się w nim fotelika. W przypadku elementów metalowych, które mają mocne plamy, użyj dobrej jakości pasty do stali nierdzewnej & szmatką wycierając nadmiar produktu czystą szmatką, aż zobaczysz błyszczącą powierzchnię.

Jeśli są duże plamy, użyj mydła do naczyń rozcieńczonego wodą w proporcji 50/50 na ręczniku, ostrożnie go wycierając. Nie pocieraj, tylko wycieraj, ponieważ tarcie spowoduje uszkodzenie materiału, powodując rozdarcia lub rozdarcia wzdłuż szwów, co uniemożliwi późniejsze czyszczenie wózka. Należy je umyć po zdjęciu adaptera z fotelika, aby nie zabrudził się od fotelika włożonego brudnymi szmatami.

W przypadku kawałków tkanin, które nie są tak duże, pod warunkiem, że zostaną na miejscu, wyczyść je wodą z mydłem lub roztworem octu, aby uniknąć uszkodzeń.

Jeśli dziecięcego joggera nie można prać w pralce, należy delikatnie przetrzeć go ręcznikiem, nie robiąc zbyt wiele hałasu, ponieważ spowoduje to stres dla dziecka, które może spać w foteliku przymocowanym do wózka. upewnij się, że wszystkie części wózka całkowicie wyschły przed ponownym złożeniem, szczególnie te trudno dostępne miejsca, takie jak pod siedzeniami, gdzie kurz może łatwo zbierać się w nocy, jeśli pozostanie wilgotny .

O czym należy pamiętać podczas przenoszenia dziecka do łóżeczka?

Kiedy jesteś gotowy, aby przejść z gondoli do łóżeczka, użyj bocznej szyny łóżeczka jako podparcia, aby nie wypadła przypadkiem. Połóż jedną rękę na drugiej, aby obie ręce znalazły się pod ramionami dziecka i ostrożnie podnoś je, jednocześnie obserwując, co może być za nimi, jeśli zaczną się staczać!

Nie umieszczaj żadnych zabawek w pobliżu wezgłowia lub podnóżka (upewnij się, że w pobliżu nie ma niczego, takiego jak poduszki, pluszaki itp.). Upewnij się, że wszystkie przewody są również schowane, ponieważ dzieci uwielbiają je żuć.

Dziecko powinno mieć co najmniej miesiąc, aby mogło być w łóżeczku. Niemowlęta powinny spać na plecach, aby zapobiec SIDS (zespół nagłej śmierci niemowląt) i uduszeniu. Nie używaj w ich pobliżu poduszek, kołder ani kołder, ponieważ mogą one powodować te same problemy z oddychaniem podczas snu! Lepiej dla twojego dziecka, jeśli przesypia całą noc bez karmienia, ponieważ pozwoli to na dłuższą laktację.

Upewnij się, że wokół nich nie ma luźnych elementów odzieży, takich jak piżamy itp., Może to skończyć się zakryciem ich twarzy, co może doprowadzić do śmierci przez uduszenie! Najważniejszą rzeczą jest zachowanie spokoju i opanowania, ponieważ pomoże to Twojemu dziecku.

Kroki, jak przymocować gondolę do dziecięcego joggera?

Otwórz budkę, boczne klapy i osłonę przeciwsłoneczną wózka. Upewnij się, że przednie koło jest odblokowane. Otwórz wszystkie cztery zaciski bezpiecznie przymocowane do każdego końca belki ramy pod siedzeniem. Włóż jeden koniec adaptera fotelika samochodowego do tego otworu między dwoma zaciskami z metalowymi prętami w środku, a następnie zamknij, naciskając, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu, aby nie kołysał się podczas joggingu lub biegania.

Bezpiecznie zatrzaśnij po obu stronach naraz, zanim klikniesz, zamknij się i całkowicie zamknij po upewnieniu się, że jest dobrze zabezpieczony, aby nie było luźnych końcówek wystających gdziekolwiek, gdzie mogłyby zaczepić się o cokolwiek innego podczas ruchu, co może być bardzo niebezpieczne dla Ciebie i Twoich dziecko.

Jak długo powinienem czekać przed położeniem noworodka na plecach, kiedy po raz pierwszy idzie na drzemkę po czterech miesiącach życia?

Jeśli to możliwe, do tego czasu kontynuuj spanie z nim na boku. Możesz zacząć ćwiczyć, kładąc go na plecach podczas drzemki, gdy nie śpi, aby nie nabrał złych nawyków, takich jak przewracanie się na brzuch podczas snu. Najbezpieczniej jest dla Twojego dziecka spać na plecach do czwartego miesiąca życia.

-Nie próbuj kłaść go na brzuchu, gdy nie śpi, ponieważ może to prowadzić do złych nawyków, takich jak przewracanie się na brzuch podczas snu.