Jak prać arkusze Pack N Play: instrukcje i wskazówki

Z tego artykułu dowiesz się, jak prać prześcieradła Pack N Play. Jeśli regularnie używasz prześcieradła, należy je prać co tydzień lub co dwa tygodnie. Jeśli prześcieradło jest używane tylko okazjonalnie, pranie co trzy do czterech tygodni nadal zapewnia jego świeżość i czystość.

Dopuszczenie bardzo małej ilości detergentu podczas czynności konserwacyjnych, takich jak pranie, pomaga zapobiegać gromadzeniu się osadów z czasem, które przyciągają brud i brud szybciej niż zwykle, dlatego podczas takich czynności konserwacyjnych, jak pranie, potrzebujesz bardzo mało detergentu.

Jak prać arkusze Pack N Play: instrukcje i wskazówki

Podczas prania wykonaj następujące czynności:

Krok pierwszy: Usuń plastikowy materac z podkładu gondoli; jeśli to możliwe, całkowicie zdejmij pokrowiec, odciągając tkaninę od piankowej podkładki obiema rękami wzdłuż szwów, aż wszystkie zapięcia na rzepy będą dostępne.

Krok drugi: Usuń dziecko (jeśli śpi) i całą pościel, zabawki itp.

Krok trzeci: Wypierz plastikowy materac w pralce w delikatnym cyklu w zimnej wodzie, używając łagodnego detergentu przeznaczonego do pieluszek lub artykułów dziecięcych, takiego jak proszek do prania Dreft.

Używaj bardzo małej ilości mydła. Dobre wypłukanie jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym, że śpioch jest czysty i wolny od pozostałości, które mogłyby podrażnić skórę dziecka .

Krok czwarty: Wysuszyć, zawieszając nad górnym prętem suszarki, aż będzie wilgotny (około 20 minut), a następnie wysuszyć w suszarce bębnowej na małym ogniu, aż do całkowitego wyschnięcia; może to potrwać kilka godzin w zależności od poziomu wilgotności, więc odpowiednio zaplanuj.

Pamiętaj: do prania potrzeba bardzo mało mydła! Pozostawienie do wyschnięcia na powietrzu przedłuża żywotność produktu!

Pościel do gondoli marki The Little Unicorn, wykonana w 100% z bawełny. To idealna pościel, dzięki której kołyska Twojego dziecka poczuje się jak w domu z dala od domu.

Jak czyścić moją gondolę Evenflo​

Najlepszym sposobem na pielęgnację Evenflo jest użycie ciepłej wody z łagodnym mydłem (bez żrących chemikaliów), a następnie dokładne wysuszenie przed przechowywaniem. Jeśli nie ma dostępnej wanny, użyj ręczników papierowych.

Ile waży oś Xplore Evenflo?

Gondola waży 23 funty.

Jak złożyć przenośną gondolę Evenflo Loft

Kroki 1: – Upewnij się, że gondola jest odłączona i wyjmij materac z podstawy. – Popchnij jedną stronę gondoli, aby obramować w dół, tak aby zablokowała się na miejscu, a następnie powtórz z drugą stroną.

Krok 1. Złóż górną część do przeciwległej ściany, upewniając się, że kąt oznaczony strzałką pozostaje zablokowany na swoim miejscu .

Nie wymuszaj niczego, jeśli coś wydaje się nie w porządku lub nie działa zgodnie z oczekiwaniami, po prostu skontaktuj się z Evenflo w celu uzyskania pomocy. Jeśli składanie nie działa poprawnie za pierwszym razem, spróbuj ponownie, łatwo wskakuje na swoje miejsce.

Kiedy gondola jest złożona, skieruj strzałkę w stronę stóp łóżka i zablokuj ją w odpowiedniej pozycji. Umieść materac z powrotem na górze podstawy.

Jakiego rozmiaru prześcieradła pasują do gondoli Chicco Lullago?

Materac gondoli Chicco Lullago ma wymiary 24″ x 38,25″. Prześcieradła dla tego rozmiaru są zazwyczaj standardowymi prześcieradłami do łóżeczka, które pasują do materacy 28×52-calowych o głębokości około 0,75 cala. Jeśli masz starszy zestaw arkuszy, mogą być za krótkie, ale jeśli nadal wystają poza krawędzie, będzie działać dobrze, o ile nie ma żadnych luźnych nitek ani problemów ze strzępieniem.

Jaki rodzaj pościeli najlepiej pasuje do mojej gondoli Chicco Lullago?

Gondola Chicco Lullago ma kilka różnych modeli, więc to, co działa dobrze w jednym modelu, może nie działać dobrze w innym.

Możesz kupić dopasowane koce typu „wszystko w jednym”, zaprojektowane specjalnie, aby pasowały do ​​każdego modelu, które są świetne, ponieważ są wykonane z odpowiednimi wymiarami, aby pasowały do ​​każdego konkretnego modelu. Są łatwe do prania i suszenia, dzięki czemu będą służyć przez lata, ale w razie potrzeby możesz też po prostu złożyć lub nałożyć zwykły koc na wierzch materaca pack n play.

Jak często powinienem zmieniać prześcieradła dla łóżeczka mojego dziecka?

Prześcieradła należy wymieniać, gdy są mokre, brudne, poplamione lub są na nich nagromadzone, których nie można usunąć przez pranie w ciepłej wodzie i łagodnym mydle zgodnie z instrukcjami na etykiecie.

Zmieniaj pościel po każdym wypadku, w którym dziecko wymiotuje lub ma luźne stolce, ponieważ zwiększa to ryzyko narażenia na szkodliwe bakterie, które mogą powodować infekcję.

Jak czyścić łóżeczko Chicco Lullago?

Większość gondoli można prać w pralce, ale zazwyczaj zaleca się punktowe czyszczenie tkaniny łagodnym detergentem i ciepłą wodą, aż będzie można całkowicie zanurzyć się w pralce.

Upewnij się, że wszystkie części gondoli, których nie można wyjąć do czyszczenia (np. materac), zostały dokładnie wyczyszczone przed umieszczeniem ich z powrotem w środku po umyciu ręcznym lub maszynowym.

Jak sprawić, by prześcieradła mojego dziecka pozostały na sobie?

Aby upewnić się, że pościel pozostaje na miejscu podczas użytkowania, wyreguluj wszystkie elementy mocujące prześcieradło, aby ściśle przylegały do ​​materaca . Na przykład, jeśli używasz elastycznych pasków narożnych, zaciśnij każdy pasek wystarczająco, aby nie było luzu podczas mocowania na rogach ramy gondoli.

Jak ustawić pościel gondoli? Kroki:

– Wyjmij materac z futerału lub pudełka

– Umieść prześcieradło na wierzchu materaca, aby narożne kieszenie dobrze przylegały

– Upewnij się, że prześcieradło jest ciasno schowane w materacu