Jak poprosić o pieluchy zamiast prezentów?

Jak poprosić o pieluchy zamiast prezentów? Kiedy na świat przychodzi nowe dziecko, przyjaciele i rodzina chcą dla nich otrzymać pewne rzeczy.

Wiele osób czuje się zobowiązanych do wręczania pieluch w prezencie, ponieważ uważają, że jest to wymagane lub oczekiwane. Chociaż może to być prawdą w niektórych przypadkach, czasami osoba, która daje ci te pieluchy, nie wie, co jeszcze można kupić zamiast pieluch. W tym poście wyjaśnimy, jak rodzice woleliby mieć inne przedmioty niż tylko więcej pieluszek od swoich bliskich!

Jak poprosić o pieluchy zamiast prezentów?

Chcę konkretnych rzeczy zamiast pieluch dla mojego dziecka: Rodzice doceniają całą twoją miłość i wsparcie, gdy w twoje życie pojawia się nowe dziecko, ale wiele razy nie zdajemy sobie sprawy z naszych preferencji, dopóki nie nastąpi to. Więc jeśli ktoś zapyta mnie, czego najbardziej potrzebuję/chcę dla mojego dziecka, podam kilka pomysłów na to, co zamiast pieluch!

– Ubrania: Ubranka są najlepszym prezentem dla każdego dziecka, ponieważ zawsze z niego wyrosną. Niemowlęta przechodzą przez ubrania tak szybko, że prawie każdy rodzic doceniłby coś nowego, w co mógłby ubrać swoje dziecko.

Wiele osób uwielbia otrzymywać ubrania z zabawnymi powiedzonkami lub po prostu wzorami, które ich zdaniem są urocze. Jeśli ktoś nie chce takich konkretnych przedmiotów, ale nie wie, co jeszcze kupić, mile widziana jest również karta podarunkowa w sklepie, w którym może kupić więcej ubrań we własnym czasie!

– Buty dziecięce: Wielu rodziców nie rozumie, jak szybko rosną stopy dziecka, dopóki to się już nie stało, a buty nie będą już pasować prawidłowo! Często zdarza się, że rodzice otrzymują buty w prezencie i zanim założą je raz, są już za małe dla ich dziecka.

Jeśli chcesz dać coś, co przetrwa dłużej niż ubrania lub pieluchy, kupowanie ukochanej ślicznych butów będzie pasowało większości rodziców!

– Karty podarunkowe Babies R’ Us: Jest tak wiele przedmiotów, których potrzebują świeżo upieczone mamy i tatusiowie, gdy opiekują się niemowlęciem, ale nie wiedzą o nich, dopóki nie zostaną wielokrotnie obdarowane.

Pieluchy mogą znajdować się na szczycie tej listy, ponieważ istnieje tak wiele różnych rodzajów, ale możliwość zakupu tego, czego naprawdę potrzebujemy, jest tak wielką pomocą! Gdy ktoś kupi nam kartę podarunkową w Babies „R” Us, możemy również zdobyć niektóre z tych rzeczy, o których być może nawet nie wiedzieliśmy!

– Onesies: to klasyczny prezent dla każdego dziecka i zazwyczaj jeden rozmiar pasuje do wszystkich, więc jest idealny. Istnieje wiele różnych wzorów i kolorów śpioszków, które sprawią, że każdy rodzic będzie zadowolony ze swojego prezentu. Jeśli nie chcesz kupować czegoś tak dużego jak ubrania, zakup kilku pianek ze sklepu będzie świetnym pomysłem, ponieważ na pewno z nich skorzystają!

– Ręcznie robione prezenty: Najlepsze prezenty są zawsze wykonywane ręcznie przez kogoś, kto dba o osobę, która je otrzymuje. Jeśli włożysz czas i wysiłek, aby zrobić coś wyjątkowego dla nowych rodziców, będzie to cenione bardziej niż cokolwiek innego, co można kupić w sklepie. To będzie coś, co rodzice będą mogli pielęgnować na zawsze i zachować dla swoich dzieci, aby zobaczyć, jak bardzo były kochane.

– Torby na pieluchy: Jeśli dajesz prezent w postaci pieluch, ta jest idealna, ponieważ jest zarówno praktyczna, jak i stylowa! Istnieje wiele różnych stylów, takich jak plecaki lub torby na ramię, w zależności od tego, co ktoś woli. Z pewnością byłby to przedmiot, który świeżo upieczone mamy i tatusiowie doceniają, w przeciwieństwie do wielu paczek pieluszek, które z łatwością mogłyby już zająć miejsce w ich domu!

– Wózki / akcesoria do fotelików samochodowych: Zamiast kupować więcej artykułów dla niemowląt, czasami ludzie chcą zamiast tego akcesoriów. Rodzice uwielbiają znajdować rzeczy, takie jak wózki na wózki (przystawki do przechowywania niezbędnych rzeczy) lub pokrowce na foteliki samochodowe (w celu ochrony dziecka przed zimnem lub słońcem). Te małe przedmioty mogą mieć duży wpływ na codzienne życie rodziców i będą ci bardzo wdzięczni za Twoją troskę!

Jeśli więc nie wiesz, co kupić nowemu rodzicowi na baby shower, miejmy nadzieję, że ta lista zawiera kilka pomysłów! Wszystkie te prezenty byłyby bardzo doceniane przez każdą mamę lub tatę witającą nowy dodatek do swojej rodziny.

Co jest nie tak z pieluchami Huggies?

Pieluchy Huggies od wielu lat są popularnym wyborem dla rodziców, ale niektóre rzeczy są z nimi nie tak. Przede wszystkim są za drogie w porównaniu do innych marek.

Jakość również nie jest tak dobra; Pieluchy Huggies mają tendencję do przeciekania częściej niż inne marki, a zakładki można łatwo oderwać, jeśli nie będziesz ostrożny.

Ponadto same pieluchy nie są zbyt chłonne, więc Twoje dziecko może przemoczyć się przez nie szybciej, niż byś tego chciał. A dla tych, którzy mają chłopca, firma powoli wycofuje z rynku swoje pieluchy „suche w nocy”, ponieważ są one znane jako jeden z najpoważniejszych produktów powodujących odparzenia pieluszkowe.

Co to jest żel w pieluchach?

Żel wewnątrz pieluchy to superchłonny polimer. Superchłonny polimer pochłania wilgoć i utrzymuje dziecko w suchości. Pomaga również zapobiegać pieluszkom, blokując wilgoć, która może podrażniać skórę dziecka, dlatego ważne jest, aby używać produktów zawierających ten składnik.

Kolejną zaletą tego produktu jest to, że pod wpływem ciepła i wody zamienia płyn w żelową substancję, więc jeśli coś rozleje się na łóżko lub ubrania, nie musisz się martwić, że je zrujnujesz!