Jak ponownie założyć osłonę gondoli?

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, które mogą przytrafić się mamie, jest to, jak trudno jest ponownie założyć kołdrę. Wygląda na to, że za każdym razem, gdy zdejmujesz okładkę, masz problemy z ponownym jej założeniem. Oto kilka wskazówek i wskazówek, jak ponownie założyć osłonę gondoli!

Kroki, jak ponownie założyć osłonę gondoli

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, które mogą przytrafić się mamie, jest to, jak trudno jest ponownie założyć kołdrę. Wygląda na to, że za każdym razem, gdy zdejmujesz okładkę, masz problemy z ponownym jej założeniem. Oto kilka wskazówek i wskazówek, jak ponownie założyć osłonę gondoli!

Krok 1. Po pierwsze: upewnij się, że Twojego dziecka nie ma tam, kiedy próbujesz to zrobić. Nie chcesz, żeby coś poszło nie tak (na przykład zaplątanie się).

Krok 2. Upewnij się, że twoje ręce są również czyste, aby więcej zarazków nie zostało przeniesionych na pościel lub tkaniny w łóżeczku. Jeśli ma wystające ręce i nogi, upewnij się, że schowałeś je z powrotem.

Nie ciągnij zbyt mocno materiału podczas zakładania, ponieważ może to spowodować rozdarcie lub rozdarcie, a potem jak możesz to naprawić? Jeśli są jakieś rozdarcia lub łzy, zobacz, jak udało im się tam dotrzeć (jak gdyby coś zostało złapane), aby w ten sposób uniknąć powtórzenia się czegoś takiego.

Krok 3. Upewnij się, że wszystkie zagniecenia są również usunięte! Nie kładź też dziecka bez kołderki, ponieważ może się zaplątać; co oczywiście nie jest dobre dla nikogo zaangażowanego.

To także świetna wskazówka: sprawdź, jak długo Twoje dziecko kładzie się przed zdjęciem osłony – zwłaszcza, że ​​w dzisiejszych czasach dzieci dość szybko zasypiają. Nie chcesz ich budzić ani zdejmować zbyt wcześnie, ponieważ mogą zacząć płakać.

Jak czyścić gondole

Zacznij od zdjęcia wszystkiego z pokrowca gondoli, w tym wszystkich prześcieradeł, koców i poduszek. Przed praniem upewnij się, że można je myć w pralce, jeśli nie tylko prać ręcznie.

Następnie wyjmij wszystkie śruby lub śruby mocujące elementy boczne od spodu przed złożeniem jednego końca, aby sposób składania był przeciwny podczas ponownego odkładania (ułatwia to życie). Upewnij się, że sposób ponownego założenia pokrowca gondoli jest taki, jak chcesz, a następnie wyprasuj wszelkie zagniecenia lub fałdy na materiale.

Następnie włóż wszystkie przedmioty do pralki. Rozkładając wszystko na części upewnij się, że sposób czyszczenia gondoli nie plącze się z innymi częściami prania.

Jak często należy prać ubranka mojego dziecka?

Niemowlęta szybko rosną, więc potrzebują wielu zmian odzieży. Może być trudno wiedzieć, jak często prać ubrania, zwłaszcza jeśli nie ma na nich etykiet informujących, jak bardzo każdy przedmiot był używany przed wyczyszczeniem.

Ogólna zasada dla dzieci poniżej szóstego miesiąca życia to „codziennie”, ale zależy to w dużej mierze od tego, jak brudne jest niemowlę podczas zabawy.

Jak złożyć okap gondoli

Najpierw zbierz wszystkie części razem – Kaptur gondoli – Gumka (kilka cali długości) – Agrafki Co musisz zrobić.

Krok 1. Następnie połóż stary kocyk dziecka na płaskiej powierzchni, takiej jak podłoga lub łóżko. Połóż starą osłonę swojego kaptura tuż obok niego i upewnij się, że oba są odpowiednio zorientowane (to znaczy, że ich boki pasują do siebie).

Powinieneś mieć teraz jeden długi kawałek materiału, który zostanie wykorzystany do ponownego zamontowania pokrowca gondoli na nową formę; ponieważ będziesz znowu chciał wszystkie te małe części razem.

Krok 2. Następnie połóż kocyk dziecka na jednym z krótkich końców. Następnie złóż z każdej strony o około pół cala, aż wszystko będzie idealnie pasować tak, jak było przed zdjęciem – tak jak wtedy, gdy składaliśmy to po raz pierwszy. Następnie odetnij nadmiar materiału, aby nie nakładał się zbytnio.

Krok 3. Na koniec uszyj prostą linię na środku tego, jak założyć osłonę gondoli z powrotem na swój projekt. Może to być łatwiejsze, jeśli użyjesz prawdziwej maszyny do szycia, zamiast po prostu próbować wszystkiego ręcznie, jak założyć z powrotem osłonę gondoli, tak jak ja; kiedy moja mama była tutaj, pomogła mi wykonać tę część i zaoszczędziło nam to tyle czasu!

Bez względu na to, jak dobrze ci idzie, upewnij się, że obie strony są ze sobą równe, zanim przejdziesz do ponownego zakładania pokrowca na łóżeczko.

Możesz je przypiąć lub trzymać obok siebie, aby z powrotem założyć na siebie osłonę gondoli. Następnie odwróć wszystko – prawą stroną, jak ponownie założyć osłonę gondoli. Upewnij się, że z powrotem jest tak, jak chcesz, a następnie wyprasuj wszelkie zmarszczki lub fałdy na tkaninie.