Jak ponownie wykorzystać kojec?

Z tego poradnika dowiesz się, jak ponownie wykorzystać kojec. Kojec to świetny sposób na zamknięcie dziecka, dzięki czemu możesz robić różne rzeczy w domu lub wyjść na zewnątrz i odpocząć.

Kiedy są niemowlętami, jest to szczególnie pomocne, ponieważ ich mobilność nie jest jeszcze tak dobra (a jeśli coś im się nie podoba, w szczególności może być związany z płaczem).

Jak ponownie wykorzystać kojec?

Jednak z biegiem czasu dzieci wyrastają z tego typu wybiegów. Zdarza się to w przypadku większości kojców, chyba że przechowujesz je do celów przechowywania lub użyjesz ich później, gdy pojawi się kolejne dziecko (lub nawet wnuki!). Jak więc użyć go ponownie?

Oto parę sugestii:

-Użyj go jako zagrody dla zwierząt

-Zamień się w meble ogrodowe

-Rozebrać i używać elementów jako innego rodzaju kojec.

-Przechowuj w nim zabawki i inne przedmioty.

Co mogę zrobić ze starą paczką i zagrać?

Jeśli masz starą paczkę i grę, która widziała lepsze czasy, nie wyrzucaj jej. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z tym sprzętem dla niemowląt. Oto kilka pomysłów:

Projekty Pack 'N Play – co mogę zrobić z moim starym Pack N’Play?

Użyj ramy, aby zbudować coś innego dla swoich dzieci, na przykład fort lub tipi. Możesz użyć innych materiałów oprócz lub zamiast plastikowych elementów z oryginalnego opakowania podczas budowania tych projektów, dzięki czemu będą one bardziej wytrzymałe i dobrze zbudowane niż tylko użycie tego, co jest dostępne tu i tam w domu.

Odłóż go do przechowywania po zdjęciu wszelkich wyjmowanych części, takich jak telefony komórkowe i zabawki. Materac może być używany jako mata, a nawet pocięty na szmaty do czyszczenia, jeśli siatka jest nadal nienaruszona. Umieść go na swoim podwórku, aby dzieci mogły wykorzystać je jako domek do zabawy, aby miały swoją prywatną przestrzeń, która jest tylko ich wielkości.

Odetnij cały materiał i zamień go w doskonały obrus wielokrotnego użytku do użytku wewnątrz/na zewnątrz, który będzie dobrze trzymał się na zewnątrz, ale łatwo wyczyści się w środku, jeśli nie chcesz, aby poplamił go masło orzechowe i kanapki z galaretką!

Używaj jej kawałków w domu, na przykład pod talerzami dla dzieci w czasie posiłków lub na stołach, gdzie kredki lądują zbyt często zamiast papieru, aby utrzymać te powierzchnie w czystości na dłużej.

Jak czyścić wannę za pomocą Pack N Play?

Za pomocą Pack N Play wyczyścisz wannę.

Kroki są następujące:

Wyjmij materac i prześcieradła z wnętrza paczki i baw się Połóż dwie lub trzy warstwy plastikowych toreb jedna na drugiej Połóż brudną matę lub dywanik Zwiń wszystkie cztery boki, aby uzyskać zamkniętą przestrzeń do umieszczenia mydło, narzędzia do szorowania itp.

Upewnij się, że woda nie dostaje się do żadnych otworów! Używaj środków czyszczących. Zetrzyj plamy, aż znikną!

Zmyj dokładnie przed wyjęciem rzeczy, które można prać. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godziny, jeśli to możliwe. Zawieś na zewnątrz, spłukując je w dół, przywracając je do kształtu. Sznurek do bielizny również działa świetnie, w zależności od tego, jak mokre jest wszystko. Pozwól naturalnemu przepływowi powietrza, aby pomóc w suszeniu.

Czy używanie używanego materaca dla niemowląt jest bezpieczne?

Dobrym pomysłem jest zakup nowego materaca dla dziecka, ale może to być drogi. W takim przypadku możesz rozważyć sprzedaż używanych materacy dziecięcych, jeśli są one nadal w bardzo dobrym stanie i czyste od zarazków lub bakterii.

Korzystanie z materacy dziecięcych z drugiej ręki nie jest bezpieczne z wielu powodów, takich jak ryzyko ukrycia się w materacu pluskiew wraz z innymi szkodliwymi chorobami powodującymi organizmy, takie jak wirusy, które powodują problemy z oddychaniem.

Powinieneś także pomyśleć o tym, jak brudny może być pokój Twojego dziecka, używając starego materaca; to tylko pogorszy sytuację, gdy nadejdzie czas, aby po nich posprzątać!

Jak często należy prać prześcieradła dla niemowląt?

Jeśli używasz koca, pościel należy prać co dwa tygodnie. Jeśli Twoje dziecko jest chore lub ma alergię, można je częściej myć; może trzeba to robić codziennie, jeśli wymaga tego zdrowie dziecka!

Nie chcesz ich prać zbyt często, ponieważ zużyje to tkaninę i spowoduje przecieki przed ich upływem. Nie powinny też pozostawać przez ponad trzy lata bez dokładnego oczyszczenia, dzięki czemu będziesz wiedział, jakiej pielęgnacji wymagają po kilku miesiącach/latach użytkowania.

Istnieją pewne oznaki tego, jak stare prześcieradła dla dzieci zwykle trwają:

* Plamy stają się trwałe

* Kolor zaczyna zanikać

* Podczas zdejmowania okładek pojawia się piżmowy zapach. Pamiętaj więc — być może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale już szukasz nowych prześcieradeł!

Jak wyczyścić opakowanie i materiał do zabawy?

Najłatwiejszym sposobem wyczyszczenia opakowania i zabawy jest przetarcie go ściereczką antybakteryjną. To świetnie sprawdza się w chwilach szybkiego sprzątania przed przybyciem dziecka.

Jeśli jednak masz więcej czasu lub mieszkasz w gospodarstwie domowym, w którym zarazki nie są tak rozpowszechnione, może to nie być dla Ciebie najlepszy wybór.

W takich przypadkach zalecamy użycie delikatnego mydła i ciepłej wody oraz miękkich gąbek (nie sztywnych), które pomogą usunąć uporczywe plamy przypominające zaschnięte resztki jedzenia lub błoto z przygód na zewnątrz!

Jeśli to konieczne, użyj również rozcieńczonego wybielacza, ale pamiętaj, aby robić małe fragmenty na raz i zawsze zachować ostrożność podczas dezynfekcji przedmiotów wokół niemowląt i dzieci, ponieważ są one bardziej podatne na zarazki.

Po zakończeniu czyszczenia uważaj, aby woda nie dostała się do obszaru materaca i baw się, ponieważ spowoduje to rozwój pleśni!

Zamiast tego spuść dodatkowy płyn za pomocą ręcznika lub ręczników papierowych przed umieszczeniem czystego opakowania i graj w pozycji pionowej na otwartej przestrzeni, aby wyschła naturalnie.

Na koniec upewnij się, że po całkowitym wyschnięciu przechowujesz wszystkie elementy we właściwy sposób, aby nie uległy uszkodzeniu podczas przechowywania! W ten sposób, gdy Twój maluch jest gotowy do następnej sesji drzemki, wszystko pozostanie bezpieczne i zdrowe w jego nowym ulubionym miejscu spoczynku, zaufanym Pack & Graj przez Graco!