Jak owinąć fotelik samochodowy na Baby Shower

Jak owinąć fotelik samochodowy na baby shower? To częste pytanie nowych rodziców. Jednak czytając ten artykuł, dowiesz się, jak to zrobić.

– Owiń fotelik samochodowy w uroczą szmatkę, aby wyglądał świątecznie. Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów, więc będziesz chciał poeksperymentować, aż znajdziesz sposób, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Jak owinąć fotelik samochodowy na Baby Shower

– Możesz również zastanowić się, jak długo trwa baby shower i jaka jest pora dnia lub nocy, jeśli istnieją inne czynniki związane z wyborem odpowiedniego materiału.

– Ogólnie rzecz biorąc, lekkie tkaniny działają lepiej, ponieważ nie obciążają grubszych materiałów, takich jak wzory z juty lub szydełka, gdy są ciasno połączone z cięższym materiałem, takim jak plastik lub siatka metalowa.

– Jeśli to możliwe, wybierz tkaninę wzorzystą, która dobrze współgra z motywem przewodnim przyjęcia, a nie tkaninę z domowej kolekcji, chyba że hostessa wskaże inaczej, i wtedy powinieneś podążać jej wskazówkami.

Kiedy mogę jeździć sam z dzieckiem?

Jeśli jesteś gotowy, DMV zaleca rozpoczęcie od krótkich wycieczek w pobliżu domu. Następnie powoli zwiększaj czas jazdy i dystans. Możesz również uzyskać pomoc od innych kierowców lub innej osoby dorosłej, która wie, jak małe dzieci jeżdżą bezpiecznie w samochodach, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami:

• Najbezpieczniejszym miejscem dla niemowląt podczas wypadku samochodowego jest prawidłowe zapięcie pasów w foteliku samochodowym zwróconym tyłem do kierunku jazdy, gdy siedzi się na foteliku samochodowym przymocowanym z tyłu pojazdu (nie na kolanach) bez żadnych dodatkowych przedmiotów, które je utrudniają.

Obejmuje to między innymi butelki na wodę, torby na pieluchy, zabawki, telefony komórkowe itp., chyba że są one używane jako część systemu przytrzymującego dla dzieci, takiego jak ZATRZASK lub górne pasy.

• W przypadku starszych dzieci, które wyrosły z fotelika samochodowego, najbezpieczniejszym miejscem do jazdy jest prawidłowo zainstalowany fotelik podwyższający z ciasno zapiętymi pasami naramiennymi i biodrowymi.

• Jeśli dziecko musi siedzieć na Twoich kolanach podczas jazdy, powinno być bezpiecznie trzymane przez co najmniej jedną osobę dorosłą za pomocą górnego urządzenia przytrzymującego plecy lub wokół talii, podczas umieszczania samochodowego pasa bezpieczeństwa na obu ramionach / obszar okrążenia.

Czaszka niemowlęcia może pęknąć z prędkością nawet 40 mil na godzinę, jeśli uderzy w coś wewnątrz pojazdu bez wywierania na nie żadnych innych sił zewnętrznych, więc odpowiednie unieruchomienie wszystkich pasażerów pozwoli ci bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego, bez względu na to, jak daleko się to może wydać się. Aby nasze dzieci były bezpieczne, musimy odpowiednio o nie dbać.

W jakim wieku kończy się 2-godzinna zasada dotycząca fotelika samochodowego?

Reguła fotelika samochodowego kończy się w wieku ośmiu lat. Jednak nadal należy pamiętać, że dzieci nie są gotowe na standardowy pas bezpieczeństwa, dopóki nie osiągną wzrostu 145 centymetrów lub dziewięciu lat.

Oznacza to, że jeśli Twoje dziecko było o cal za niskie, gdy skończyło osiem lat, musiałbyś umieścić je z powrotem w foteliku na kolejny rok, zanim założysz zwykłe pasy bezpieczeństwa pojazdu.

Jeśli czujesz, że może to być właśnie to, co dzieje się z Twoim dzieckiem, porozmawiaj o tym z jego pediatrą. Mogą być również dostępne inne opcje, które mogą pomóc mu zachować bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem, podczas gdy nadal rośnie.

Najważniejsze jest jednak to – upewnij się, że Twoje dzieci są bezpieczne! Świetnym pomysłem jest zainwestowanie w fotelik podwyższający dla dziecka, jeśli nadal nie spełnia ono wymagań dotyczących wzrostu i wagi, jak przy użyciu samego standardowego pasa bezpieczeństwa.

W jakim wieku kończy się 2-godzinna zasada dotycząca fotelika samochodowego?

Zasada dotycząca fotelików samochodowych dla dzieci w samochodach nie jest zależna od wieku. Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) zaleca trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy do ukończenia dwóch lat lub do osiągnięcia najwyższego limitu wagi dozwolonego przez producenta fotelika samochodowego.

Zapewnia to im bezpieczeństwo podczas zderzenia, ponieważ siła uderzenia rozkłada się równomiernie na cały tył, a nie głównie na szyję i głowę.

Producenci dopuszczają tylko ciężary do 35 funtów lub 32 cale przed przejściem na siedzenia skierowane do przodu, które wspierają rosnące ciała lepiej niż te zwrócone tyłem do kierunku jazdy.

W tym momencie, jeśli to możliwe, przełącz się na fotelik podwyższający z pozycjonowaniem pasa dla dorosłych, gdy osiągniesz limity wzrostu swojego obecnego, lub kontynuuj używanie zwykłego pasa bezpieczeństwa z pasem bezpieczeństwa na ramieniu i kolanach dziecka.

Czy mogę umieścić mojego rocznego dziecka w foteliku przodem do kierunku jazdy?

Zaleca się trzymanie dzieci w foteliku tyłem do kierunku jazdy do ukończenia przez nich jednego roku życia. Następnie możesz przełożyć je na fotelik samochodowy przodem do kierunku jazdy.

Musisz upewnić się, że ma dwie rzeczy: ograniczenia wzrostu i wagi dla wzrostu Twojego dziecka, a także wewnętrzny system uprzęży dla jego bezpieczeństwa.

Po wybraniu odpowiedniego typu fotelika samochodowego przodem do kierunku jazdy, zapnij dziecko w miejscu za pomocą obu pasów na każdym ramieniu i na biodrach lub na udach za pomocą zatrzasku lub pasów samochodowych, w zależności od metody używanej w danym modelu.

Następnie zaciśnij wszystkie cztery paski wystarczająco mocno, aby nie było więcej niż jeden cal ruchu po naciśnięciu między kciukiem a palcem wskazującym w pobliżu obojczyka. Gdy już ułożysz dziecko na miejscu, obróć je do pozycji przodem do kierunku jazdy i ponownie sprawdź dopasowanie.