Jak otworzyć wózek Pliko P3?

To jest wpis na blogu, który mówi o otwarciu wózka Pliko P3. Szczegółowo opisuje, jak otworzyć wózek i co można z nim zrobić po jego otwarciu.

Kroki otwierania wózka Pliko P3

Krok pierwszy: Pociągnij obiema rękami za rączki wózka Pliko P-Series. To zwolni blokadę, która trzyma go w zamknięciu i pozwoli ci otworzyć go od tego momentu.

Jak otworzyć wózek Pliko P3?

Krok drugi: Podnieś jedną stronę uchwytu tak, aby lewa lub prawa stopa mogła wejść pod drążek, a następnie odciągnij tak mocno, jak to możliwe, jednocześnie naciskając drugą ręką na przeciwległy uchwyt. Dwukrotne powtórzenie kroków powinno utrudnić otwieranie, ale w niektórych przypadkach łatwiej je obejść bez pomocy dorosłym.

Kroki od trzeciego do piątego są opcjonalne, ponieważ są konieczne tylko wtedy, gdy istnieje przeszkoda uniemożliwiająca pomyślne wykonanie dowolnej części kroku drugiego

Krok szósty: Jeśli jakaś przeszkoda uniemożliwia pomyślne wykonanie dowolnej części kroku drugiego, unieś uchwyt z jednej strony tak, aby lewa lub prawa stopa mogła wejść pod sztangę, a następnie odciągnij jak najmocniej.

Ponownie będziesz musiał nacisnąć drugą ręką, aby się otworzyła. Sześciokrotne powtórzenie kroków powinno utrudnić otwieranie, ale w niektórych przypadkach łatwiej je obejść bez pomocy dorosłym.

Krok siódmy: Jeśli po sześciokrotnym powtórzeniu kroków nadal wydaje się, że przeszkody uniemożliwiają otwarcie wózka, spróbuj podnieść z obu stron i rozsunąć je, naciskając jednocześnie wszystkimi czterema rękami – co oznacza, że ​​każdy nadgarstek musi naciskać w dół kierownica.

Krok ósmy: Jeśli po siedmiokrotnym powtórzeniu kroków nadal wydaje się, że wózek nie może się otworzyć, spróbuj odpiąć dwa paski na obu końcach siedziska i pociągnąć je do przodu, aby uzyskać więcej miejsca na stopę, aby wsunąć je pod oba uchwyty.

Powtórz krok szósty tyle razy, aż w końcu możesz podnieść z każdej strony jedną ręką, jednocześnie naciskając wszystkimi czterema rękami. Siedzisko powinno się teraz poluzować, umożliwiając jego całkowite odsunięcie, tak aby nie znajdowało się już pod ramą.

Możesz teraz używać tego Pliko P-POP bez dziecka siedzącego w środku, co oznacza również, że będziesz mieć dostęp podczas składania lub rozkładania, co będzie trochę łatwiejsze.

Jak zamknąć wózek Pliko P3

Krok pierwszy: Przy otwartym wózku najpierw przymocuj oparcie, pociągając je do siebie, a następnie wciśnij oba uchwyty wszystkimi czterema rękami.

Krok drugi: Chwyć stopę, która znajduje się na obu końcach siedziska i pociągnij ją do przodu, aby uzyskać więcej miejsca na stopę, aby przejść pod obydwoma uchwytami. Powtórz krok szósty tyle razy, aż w końcu możesz podnieść z każdej strony jedną ręką, jednocześnie naciskając wszystkimi czterema rękami.

Siedzisko powinno się teraz poluzować, umożliwiając jego całkowite odsunięcie, tak aby nie znajdowało się już pod ramą. Możesz teraz korzystać z tego Pliko P-POP bez dziecka siedzącego w środku, co oznacza również, że nie będziesz musiał się martwić o to, jak go zamknąć.

Krok trzeci: Weź ręce i wciśnij ramę siedziska wszystkimi czterema rękami, jednocześnie podnosząc z obu stron. Naciśnięcie zapewni więcej miejsca między tobą a uchwytem, ​​co z kolei ułatwi otwieranie, a także zapobiega naprężeniom pleców lub nadgarstków z powodu ich pozycji podczas naciskania.

Może to zająć kilka prób, ale w końcu powinieneś być w stanie rozdzielić ten pliko pop-pop przy minimalnym wysiłku, czując się skończonym!

Czy można prać pokrowiec na krzesełko Peg Perego?

Krok pierwszy: znajdź zamek błyskawiczny z tyłu pokrowca na krzesełko Peg Perego. Krok drugi: Rozepnij suwak i wyjmij cały materiał od środka, pamiętając o pozostawieniu wyściółki lub ochrony na miejscu dla bezpieczeństwa dziecka.

Krok trzeci: przykryj wodą, płynem do mycia naczyń (lub użyj ekologicznej alternatywy) i wybielaczem do prania. Użyj wystarczającej ilości płynu, aby pokrył większość, ale nie całą praną tkaninę.

Pozostaw przedmioty zanurzone w tej mieszance, jednocześnie pozwalając im moczyć się przez co najmniej trzydzieści minut, zanim w razie potrzeby przejdziesz do następnego kroku – niektóre plamy mogą wymagać więcej czasu niż inne, w zależności od tego, z czego są zrobione!

Jak otworzyć wózek Peg Perego Booklet

Upewnij się, że wózek jest w pełni zmontowany. Przednie koła powinny być założone i zablokowane, podobnie jak wszystkie inne części, z których składa się wózek spacerowy Peg Perego. Jedną ręką chwyć mocno oba paski boczne jednocześnie, kciukiem skierowanym do siebie, jednocześnie naciskając palcami na te dwa paski, tak aby były wystarczająco wygięte, abyś mógł je wysunąć spod każdej części.

Następnie drugą ręką chwyć jeden drążek (większy) i odciągnij go od ramy, dociskając go do tyłu, aż między drążkiem a jego odpowiednikiem będzie trochę więcej miejsca; następnie zrób to samo ponownie z innym paskiem. Gdy to zrobisz, wózek Peg Perego Booklet Stroller powinien być otwarty.