Jak otworzyć wózek Graco Click Connect: przewodnik

Jeśli szukasz wysokiej jakości, bezpiecznego wózka, który jest łatwy w użyciu i składa się zgrabnie jedną ręką, to wózek Graco Click Connect może być właśnie tym, czego szukasz. Z tego artykułu dowiesz się, jak otworzyć wózek Graco Click Connect, aby mógł zabrać dziecko na wszystkie przygody!

Jak otworzyć wózek Graco SnugRide 30

Krok 1. Zacznij od wciśnięcia przycisku zwalniającego po obu stronach ramy wózka. Pochylenie automatycznie dostosuje się do pozycji płaskiej, gdy złożysz jedną rękę na raz, aż oprze się ona przed stopami.

Jak otworzyć wózek Graco Click Connect: przewodnik

Krok 2. Umieść obie ręce pod siedzeniem, a następnie lekko unieś przed podniesieniem od spodu, aby rozłożyć każde ramię z dala od pojazdu.

Krok 3. Gdy wózek jest całkowicie rozłożony, dociśnij po obu stronach stelaża, aż zablokuje się na swoim miejscu. Wózek Graco SnugRide 30 powinien być teraz gotowy, aby zabrać Twoje dziecko na wszystkie jego przygody!

Kroki otwierania wózka Graco Click Connect

  • Odblokuj ręce, dociskając je do siebie (patrz ilustracje poniżej).
  • Chwyć oba uchwyty po obu stronach wózka i podciągnij. – Ciągnij dalej, aż usłyszysz trzask. Kliknięcie oznacza, że ​​wózek Graco Click Connect jest całkowicie otwarty, co oznacza, że ​​jest gotowy do użycia!
  • Naciśnij jeden hamulec ręczny, aby zablokować wszystkie cztery koła na miejscu lub wciśnij dwa hamulce, jeśli używasz tylko jednego hamulca ręcznego na raz. Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas jazdy w nowym wózku Graco Click Connect!

Jak rozłożyć wózek Graco Jogger Click Connect

  • Naciśnij oba uchwyty i podnieś przednie koła, aż zablokują się na swoim miejscu.
  • Odciągnij kierownicę prawą ręką, aby odblokować ją ze złożonej pozycji.
  • Przechyl wózek do przodu lub do tyłu i wyciągnij przy tym każde koło (patrz ilustracja). Teraz będziesz mieć wózek Graco gotowy do użycia!

Jak rozłożyć wózek Graco FastAction

  • Chwyć dwa uchwyty po obu stronach wózka.
  • Naciśnij jeden hamulec ręczny, aby ustawić wszystkie cztery koła na miejscu, a następnie użyj obu rąk do pchania i ciągnięcia w przeciwnych kierunkach, aż usłyszysz dźwięk trzaskania. Kliknięcie wskaże, że urządzenie Graco FastAction jest w pełni otwarte, co oznacza, że ​​jest gotowe do użycia!
  • Teraz, kiedy Twoje urządzenie Graco FastAction jest otwarte, może podniesiesz baldachim, aby osłonić dziecko przed wszystkimi jasnymi promieniami?
  • Następnie, jak przymocować adapter do fotelika dla niemowląt jedną ręką? To proste — wystarczy go wcisnąć! Wykonałeś świetną robotę otwierając i konfigurując wózek Graco Click Connect.

Jak przekształcić wózek dziecięcy Graco w gondolę?

Krok 1. Po prostu zdejmij fotelik samochodowy dla niemowląt Graco Connect dwiema rękami

Krok 2. Następnie wciśnij i unieś żółty przycisk znajdujący się na jednym z przednich kół, aby zwolnić blokadę. Zdejmij to koło, ciągnąc do siebie.

Krok 3. Następnie rozciągnij paski, które przytrzymują tkaninę gondoli razem i ostrożnie ustaw zespół gondoli na górze ramy z podstawą skierowaną na zewnątrz, gdzie dziecko będzie leżeć i spać. Upewnij się, że wewnętrzne krawędzie są schowane za rączkami wózka, aby nie zaczepiły się podczas późniejszego składania lub rozkładania wózka

Krok 4. Ostatnie, ale nie mniej ważne, zaciśnij te klamry pasków, aby dobrze przylegały! Twoje urządzenie Graco FastAction zostało teraz przekonwertowane na ramę Bassinette!

Jak działa wózek dziecięcy Graco?

Wózek Graco działa na trzy sposoby:

Tryb fotelika samochodowego – ten tryb będzie miał fotelik samochodowy przymocowany do tyłu wózka i jest idealny dla niemowląt.

Tryb montażu gondoli — gondoli można używać z ramą lub bez niej. Zapewnia zamkniętą przestrzeń, która zapewnia ochronę Twojego dziecka przed żywiołami.

Tryb otwarty — tryb otwarty będzie używany, gdy chcesz przymocować inne foteliki samochodowe lub gondole (z ramą) i jest to bardziej otwarta przestrzeń niż zespół gondoli.

Ponadto na pokładzie znajduje się również duży schowek, a także regulowana kierownica, dzięki czemu możesz z niej wygodnie korzystać bez względu na wysokość! Chociaż te funkcje brzmią świetnie, wózek Graco ma kilka wad.

Jak umieścić fotelik samochodowy w wózku Graco?

Wózek z adapterem do fotelika może być używany od urodzenia.

Krok 1. Połóż dziecko na plecach w łóżeczku lub połóż je twarzą do przodu, jeśli ma więcej niż sześć miesięcy i waży więcej niż 15 funtów

Krok 2. Przypnij fotelik na miejsce za pomocą dołączonych do niego pasków

Jeśli chcesz używać wózka Graco bez wkładki dla niemowląt, ale nadal trzymać dziecko w pozycji pionowej do karmienia:

Krok 3. Bezpiecznie przymocuj nosidełko (dopuszczone tylko dla dzieci poniżej czwartego roku życia) z jednej strony ramy wózka, aby nie było szczeliny między ciałem dziecka a stelażem, gdzie nogi mogłyby zaczepić się podczas składania ramy wózka. Zamocuj górny pasek w poprzek klatki piersiowej, a następnie zamocuj dolny pasek wokół talii

Krok 4. Przymocuj fotelik samochodowy dla niemowląt Graco Snug Ride po drugiej stronie ramy. Siedzisko środkowe na stelażu wózka i napiąć pasy, aby nie było szczeliny między ciałem dziecka a stelażem, gdzie nogi mogłyby zaczepić się podczas składania ramy wózka.