Jak otworzyć wózek Britax B-Agile

Jak otworzyć wózek Britax B-Agile Stroller to pytanie, które zadaje większość młodych rodziców. W tym przewodniku przedstawimy Ci szczegółowy przewodnik, jak to zrobić.

Kroki otwierania wózka Britax B-Agile

Krok 1. Wózek Britax B-Agile ma łatwy do otwierania i zamykania jedną ręką mechanizm, dzięki czemu jest bardzo wygodny dla rodziców. Dzieje się tak dlatego, że możesz trzymać dziecko w drugiej ręce podczas otwierania lub zamykania wózka jedną ręką!

Jak otworzyć wózek Britax B-Agile

Krok 2. Aby to zrobić, najpierw odblokuj obrotowe przednie koło, naciskając pedał znajdujący się pod każdym tylnym podnóżkiem, aby zwolnić obie blokady jednocześnie . Następnie podnieś kierownicę, aż zatrzaśnie się na miejscu mniej więcej na wysokości talii.

Krok 3. Chwyć za obie strony czerwonego paska, który zwisa spod poduszki siedzenia w pobliżu zawiasów podnóżka, a następnie mocno pociągnij w górę, aby rozpiąć schowek.

Krok 4. Rozkładana pętelka z budki znajduje się pod kierownicą nosidełka po odciągnięciu zamka błyskawicznego dookoła krawędzi w kierunku przodu wózka, aż zablokuje się na swoim miejscu.

Krok 5. Teraz chwyć czerwony pasek, który wisi spod poduszki siedzenia w pobliżu zawiasów podparcia nogi i mocno pociągnij w górę, aby rozpiąć schowek.

Kroki czyszczenia i dezynfekcji Twojego małego podwójnego wózka miejskiego

Krok 1. Najpierw zdejmij wyściółkę siedzenia. Połóż go na powierzchni, która może zostać uszkodzona przez wodę (blat kuchenny jest w porządku) i spryskaj całkowicie naturalnym środkiem czyszczącym/odkażającym, takim jak Seventh Generation Free & Przezroczysty naturalny koncentrat czyszczący lub produkty przyjazne dla środowiska Olejek pomarańczowy Wielofunkcyjny spray dezynfekujący do artykułów gospodarstwa domowego.

Krok 2. Gdy wyściółka siedziska jest wilgotna, użyj gąbki lub zmywaka do naczyń, aby usunąć wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia.

Krok 3. Następnie spryskaj winylowe części wózka, takie jak uchwyty kierownicy, koła i podnóżki, środkiem czyszczącym/odkażającym w całości na bazie wody. Tych obszarów nie można wytrzeć, ponieważ są zbyt małe, aby można je było użyć ściereczką lub ręcznikiem papierowym, więc spryskanie ich zapewni pozbycie się bakterii i zarazków.

Krok 4. Na koniec wyłóż wszystko na słońce, aż całkowicie wyschnie – powinno to zająć około dwóch godzin, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie jest dużo słońca przez większość dni w ciągu roku (w tym poradniku założono, że).

W przeciwnym razie będziesz musiał zainwestować w elektryczną suszarkę do ubrań, co może być dobrą inwestycją, jeśli mieszkasz w rejonie o nieprzewidywalnej pogodzie.

Krok 5. Gdy wszystko wyschnie, przechowuj wózek z dala od miejsc o wysokiej wilgotności, takich jak piwnica lub ganek, i staraj się nie zostawiać go na noc, gdy temperatura spadnie poniżej 50 stopni Fahrenheita.

Jak usunąć czarną pleśń z tkaniny?

Wybielacz: Wymieszaj jedną część wybielacza z trzema częściami wody i użyj gąbki lub szczotki do szorowania w przypadku zaschniętych plam.

Biały ocet: jeśli nie chcesz używać wybielacza, biały ocet to alternatywny sposób na usunięcie czarnej pleśni z tkaniny, po prostu spryskaj plamę za pomocą butelki z mieszanką roślinną (lub wlej trochę do miski), a następnie wchłoń ręcznikiem papierowym i umyj jak zwykle.

Pamiętaj, że może to również usunąć kolor z tkaniny wózka, więc najpierw przetestuj go w niewidocznym miejscu, zanim nałożysz go obficie na wszystko.

Jak zdezynfekować zdezynfekowany wózek?

Podobnie jak w przypadku czyszczenia wózka, ważne jest, aby wiedzieć, jak zdezynfekować wyczyszczony i zdezynfekowany wózek. Wykonaj następujące kroki:

Spryskaj całą powierzchnię wózka sprayem Lysol lub chusteczką Clorox. Aby mieć pewność, że docierasz do wszystkich powierzchni – w tym miejsca, w którym główki dziecka mogą spoczywać pomiędzy przejażdżkami – obejdź po obu stronach kierownicy od góry do dołu, a następnie zrób to samo dla wszystkich kół bez szprych (przednie koło jest zawsze wyjątkiem ponieważ nie ma szprych).

Po spryskaniu lub wytarciu pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 15 minut przed ponownym schowaniem. W wilgotnym klimacie może to potrwać 24 godziny, więc pamiętaj, aby nie przechowywać zbyt blisko siebie

Jak złożyć Double City Mini?

Zacznij od zapiętych pasów bezpieczeństwa i jak najbardziej wyprostowanych foteli.

Złóż górę baldachimu w kierunku pleców, a następnie złóż jedną stronę w dół, aby utworzyć trójkątny kształt wokół tej samej krawędzi.

Chwyć każdą kierownicę, unieś ją między sobą i z dala od miejsca, w którym siedziałoby Twoje dziecko (tak jak robisz prasę nad głową). Stworzy przestrzeń do składania i chowania tkaniny, jednocześnie trzymając blisko wszelkich przedmiotów na pokładzie lub w zasięgu ręki.

Teraz chwyć oba uchwyty do jednej ręki, aby były sztywno razem, tak jakbyś trzymał dwa kijki narciarskie i przechylaj je do przodu o około 30 stopni, jednocześnie przeciągając je, aż nie będzie luzu; tak składa się City Mini Double Wózki.

Jak zdjąć baldachim z dziecięcego joggera?

Baldachim można zdjąć z wózka za pomocą przycisku szybkiego wypinania – w ten sposób zdejmujesz większość ubrań, aby je wyprać. Osłona przeciwsłoneczna na siedzenie jest na miejscu i zapewni dziecku osłonę, gdy będzie cieszyć się jazdą!

Jakie są zalety korzystania z wózka parasolowego?

Mają ogromne schowki pod spodem, które nie przydadzą się zbytnio, jeśli nie są używane w deszczu lub wietrznej pogodzie, ale oznacza, że ​​po złożeniu zajmują mniej miejsca niż inne modele wózków.

Pokonywanie ciasnych zakrętów jest łatwe, ponieważ ich konstrukcja nie wymaga żadnego promienia skrętu.

W wielu przypadkach ważą mniej więcej tyle, co duża torebka (co może wydawać się ciężkie, ale nie jest tak w porównaniu z wagą wózka).

Składają się w kilka sekund i mają idealny rozmiar, aby zmieścić się w małych przestrzeniach, takich jak duże torebki lub bagażniki samochodowe.

Szybko się otwierają i zamykają, więc jeśli Twoje dziecko potrzebuje świeżego powietrza, będzie zadowolone, o ile jego siedzenie będzie czyste!

Jakie są wady korzystania z wózka z parasolem?

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko w różnym wieku, które chce podróżować razem, ten styl prawdopodobnie nie sprawdzi się, ponieważ na jedno miejsce przypada tylko jedna osoba (lub dwoje dzieci).

Nie ma żadnej prawdziwej ochrony przed niepogodą, więc jeśli zacznie padać, będziesz musiała osłonić dziecko przed żywiołami.