Jak otworzyć ramę wózka Graco

Z tego wpisu na blogu dowiesz się, jak otworzyć ramę wózka Graco. Podkreśliliśmy również inne ważne aspekty wózka, które mogą Cię zainteresować.

Kroki otwierania ramy wózka Graco

Krok 1. Ramę wózka Graco można otworzyć, aby ułatwić noszenie dziecka. Gdy przednie koło jest skierowane do przodu, dociśnij siedzisko wózka, aż zablokuje się na swoim miejscu pod kątem około 45 stopni.

Jak otworzyć ramę wózka Graco

Krok 2. Popchnij jedną stronę kierownicy, aby odblokować i złóż tę część pod spodem, aby oba uchwyty były równo ze sobą. Podciągnij się po jednej lub obu stronach baru tuż za miejscem, w którym poruszałyby się twoje stopy, gdybyś pchał go jak zwykły wózek, aby złożyć je płasko na siebie.

Krok 3. Odblokuj dowolny zamek, który łączy wcześniej złożone części, popychając z powrotem jego zakładkę jednym palcem, jednocześnie przesuwając go lekko drugim, aby zwolnić zatrzask(y). Po zwolnieniu zatrzasków pociągnij obszar zamka/zamka, aby go odłączyć.

Krok 4. Wreszcie, możesz szybko złożyć tego złego chłopca na pół jedną ręką, chwytając za boki wózka tuż za miejscem, w którym posuwałyby się twoje stopy, gdybyś pchał go jak zwykły wózek i podnosił, aż wrócisz płasko na każdą kierownicę .

Kroki podłączania fotelika samochodowego Graco do wózka

Krok 1. Najpierw upewnij się, że wózek jest odblokowany, a stelaż rozłożony do pozycji stojącej. Dopasuj spód fotelika samochodowego Graco do wózka, tak jak w przypadku wkładania dziecka do fotelika samochodowego na czas podróży.

Krok 2. Następnie przeciągnij paski naramienne fotelika samochodowego Graco po obu stronach wózka i połącz je ze złączami w pobliżu miejsca, w którym zwykle kładziesz dziecko. Łącząc te dwie części, upewniamy się, że nasze dziecko jest bezpieczne!

Mogą wystąpić pewne zmiany w konfiguracji wózka, aby to połączenie działało najlepiej.

Krok 3. Aby odchylić fotelik samochodowy Graco do tyłu, pociągnij go od tyłu i wyreguluj, jak daleko znajduje się na ramie wózka. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko było bardziej wyprostowane w foteliku samochodowym Graco, przesuń je bliżej miejsca, w którym zwykle umieszczasz dziecko w wózku.

Upewnij się, że kiedy wkładasz i wyjmujesz dziecko z fotelika Graco, musi być zwrócone w naszą stronę po naszej stronie wózka. Pomoże to również zapewnić im bezpieczeństwo!

Jak umieścić fotelik samochodowy w wózek dziecięcy Trend

Zanim umieścisz dziecko w foteliku samochodowym Graco, upewnij się, że jest bezpiecznie przymocowane do wózka.

Krok pierwszy: Przymocuj podstawę nosidełka do pozycji rączki wózka jednym kliknięciem i zwolnij ruch.

Krok drugi: Bezpiecznie zaciśnij pasek dla bezpieczeństwa, jednocześnie ciągnąc za oba końce, jednocześnie mocno naciskając, aż zostaną połączone.

Następnie zaczep tę stronę również o nasze pozostałe uchwyty (lewe lub prawe). Chcemy je wszystkie zablokować na miejscu, aby nie było żadnego poślizgu!

Po dokręceniu wszystkiego otwórz drzwiczki dostępu, w których dzieci będą faktycznie siedziały na plecach i połóż je. Upewnij się, że jest bezpiecznie przymocowany do Twojego wózka.

Jak przymocować fotelik samochodowy do wózka Evenflo

Krok pierwszy: Przymocuj podstawę nosidełka do wózka obsługiwanego jednym kliknięciem i zwolnij ruch.

Krok drugi: Bezpiecznie zaciśnij pasek dla bezpieczeństwa, jednocześnie ciągnąc za oba końce, jednocześnie mocno naciskając, aż zostaną połączone. Gdy już wszystko dokręcimy, otwórz drzwiczki, w których dzieci będą siedziały z tyłu i połóż je!.

Jak usunąć paski fotelika samochodowego Evenflo

Krok pierwszy: Aby zwolnić paski fotelika samochodowego Evenflo, naciśnij pasek z jednej strony oparcia, aby go poluzować.

Krok drugi: Powtórz z przeciwległymi stronami, a obie strony zostaną zwolnione z klamry. Odsuń oba końce od siebie, aby je odblokować. Po odblokowaniu lekko podciągnij, aby nie ciągnęły się już po ziemi, ponieważ może to spowodować uszkodzenia, takie jak zadrapania lub rozdarcia materiału.

Jak wyregulować paski w foteliku samochodowym Evenflo 4 w 1

Krok 1. Umieść fotelik samochodowy na płaskiej powierzchni z wyściółką (dywan, koc)

Krok 2. Poluzuj paski, naciskając jedną stronę pleców, aby uwolnić je z klamry. Powtórz dla przeciwnej strony, a obie strony zostaną zwolnione z klamry. Odsuń oba końce od siebie, aby nie ciągnęły się już po ziemi, ponieważ może to spowodować uszkodzenia, takie jak zadrapania lub rozdarcia materiału.

Krok 3. Dostosuj, jak mocno mają być napięte paski Evenflo, przeciągając je w górę przez szczeliny, w których znajdują się na poziomie ramion lub talii, aż do uzyskania pożądanego napięcia

Dokręć jeszcze bardziej, jeśli wzrost dziecka przekracza 30 cali i ma kontrolę nad mięśniami szyi

Krok 4. Napinanie pasków — Poluzuj i ponownie dostosuj naprężenie pasków Evenflo, przeciągając je w górę przez szczeliny, w których znajdują się na poziomie ramion lub talii, aż do uzyskania pożądanego napięcia.

Jak zamontować fotelik samochodowy Evenflo przodem do kierunku jazdy

Krok 1. Umieść fotelik samochodowy Evenflo w ramie wózka i dociśnij, aż zostanie zamocowany

Krok 2. Naciśnij czerwony przycisk z tyłu fotelika, aby zwolnić mechanizm blokujący, a następnie zdejmij pasek utrzymujący pionową pozycję z tylnego zagłówka. Przytrzymaj pasek na miejscu lewą ręką, jednocześnie naciskając przycisk blokady (czerwony) do przodu prawą ręką.

Naciśnij zacisk znajdujący się w dolnej przedniej części zagłówka i pociągnij w górę, aby całkowicie go wyjąć.

Krok 3. Pociągnij boczne paski, aby uzyskać pożądane napięcie lub stopień naprężenia pasków Evenflo, przeciągając je w górę przez szczeliny, w których znajdują się na poziomie ramion lub talii, aż do uzyskania pożądanego napięcia

Krok 4. Napinanie pasków – Poluzuj, jak bardzo chcesz zacisnąć pasy Evenflo, przeciągając je w górę przez szczeliny, w których znajdują się na poziomie ramion lub talii, aż do uzyskania pożądanego napięcia.

Krok 5. Przymocuj tylny pas bezpieczeństwa do wózka (postępuj zgodnie z instrukcją, jak go przewlec). Włóż przednie paski Evenflo do otworów po obu stronach fotelika samochodowego Graco i dokręć w razie potrzeby, przeciągając je do góry przez odpowiednie otwory, aby uzyskać żądaną szczelność

Krok 6. Zablokuj pasek z klamrą pod pupą dziecka, jednocześnie zabezpieczając szelki na ramionach, aby zapewnić wsparcie od dołu do góry

Krok 7. Zabezpiecz zablokowane klamry lekkim pociągnięciem od tyłu dziecka, a następnie zatrzaśnij każdą stronę na odpowiednich pętlach umieszczonych obok wewnętrznych otworów na ramiona dziecka przed ciasnym skręceniem górnego klipsa, aby nie rozpiął się podczas użytkowania

Krok 8. Przeciągnij dolny pasek przez wszystkie dostępne otwory w ramie tylnego koła wózka i zabezpiecz go, ciągnąc w górę jedną ręką, jednocześnie przytrzymując szelki na ramionach dziecka, aby zapewnić wsparcie od dołu do góry

Krok 9. Zablokuj paski sprzączek razem z lekkim szarpnięciem przed zatrzaśnięciem każdej strony w odpowiednich pętlach umieszczonych obok wewnętrznych otworów na ramiona dziecka. Mocno skręć górny klips, aby nie rozpiął się podczas użytkowania.

Krok 10. Przymocuj przednie koła fotelika samochodowego do środkowego drążka lub kierownicy wózka. Jeśli używasz starszego modelu Graco Snugride 30, zapoznaj się z instrukcją obsługi