Jak otworzyć kojec

Wiele osób szuka sposobu na otwarcie kojca. Chcą, jak otworzyć kojec z różnych powodów, na przykład jak otworzyć kojec, aby można było go wyczyścić lub jak wyjąć zwierzaka z kojca.

W tym wpisie na blogu znajdziesz informacje o tym, jak otworzyć kojec i jakie okoliczności przemawiają za otwarciem go w ten sposób.

Jak otworzyć kojec

Kroki otwierania kojca

Krok 1. Otwórz górną część kojca rękami. Upewnij się, że trzymasz się obu stron podczas robienia tego. Instrukcje mogą być różne dla każdego modelu, ale generalnie tak się to robi.

Krok 2. Gdy tylko uzyskasz dostęp do wnętrza kojca, włóż do niego miękkie przedmioty, np. koc lub poduszkę. W ten sposób łatwiej będzie złapać dziecko, jeśli wpadnie do kojca, ponieważ jest tam coś miękkiego do lądowania.

Nie umieszczaj w kojcu poduszek z jakimkolwiek wypełnieniem, ponieważ mogą one z czasem stać się zagrożeniem zadławienia się dziecka. Upewnij się, że odkładasz wszystkie przedmioty od krawędzi kojca.

Krok 3. Nie umieszczaj w kojcu poduszek z jakimkolwiek nadzieniem, ponieważ mogą one z czasem stać się zagrożeniem dla Twojego dziecka. -Upewnij się, że wszystkie przedmioty odkładasz z dala od krawędzi kojca.

Krok 4. Kolejnym krokiem jest przymocowanie górnej części do dolnej za pomocą dostarczonych pasków i zapięć. Ponownie, upewnij się, że trzymasz obie strony kojca podczas robienia tego.

Krok 5. Dodaj materac na środku kojca, a następnie włóż tam dziecko do dalszego użytku. Możesz także dodać zabawki lub inne przedmioty do tego obszaru, aby spędzić z dzieckiem jeszcze więcej zabawy. Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o produkty takie jak ten.

Jak rozłożyć kojec Cosco?

Znajdź miejsce w swoim domu, w którym możesz ustawić kojec. Powinna być pusta i płaska, z wystarczającą ilością miejsca, aby się wokół niej zmieścić.

Rozłóż każdy z czterech paneli, podnosząc jeden róg, aż wyskoczą od wewnątrz. Nie powinno być żadnych zagnieceń ani załamań, gdy wszystkie cztery są rozłożone.

Użyj dwóch przycisków po obu stronach kojca, aby wcisnąć go na miejsce. Możesz rozłożyć i złożyć swój kojec Cosco w mniej niż trzydzieści sekund.

Jak złożyć kojec dla dziecka?

Wykonaj poniższe czynności, aby złożyć kojec dla dziecka

Krok pierwszy: wyjmij kojec z torby transportowej

Krok drugi: Ostrożnie zdejmij rzepy z powierzchni łóżeczka, a następnie odkręć kojec.

Krok trzeci: Oddziel cztery plastikowe części przymocowane do górnego rogu kojca w najwyższym punkcie. Następnie spróbuj dopasować każdy element pod kojec po kolei, zaczynając od największego rozmiaru.

Krok czwarty: Zdejmij stalowe rurki z wierzchu 4 sztuk plastikowych części osobno. Pamiętaj, aby zablokować centralny mechanizm blokujący na górnym poziomie, aby zabezpieczyć te stalowe rurki.

Krok piąty: Podczas początkowego ustawiania kojca upewnij się, że naciskasz centralny mechanizm blokujący, aż zostanie on całkowicie zablokowany 4 razy. Plastikowe elementy należy rozdzielić automatycznie po wykonaniu pierwszego kroku polegającego na dociskaniu jedną ręką centralnego zamka, a drugą podnoszeniem bocznych szyn. Te plastikowe elementy są zasadniczo ukrytymi łącznikami, które są używane do łączenia dwóch ścian końcowych w jeden jednolity element.

Krok szósty: Zamknij drugi zamek, dołączając rzep do wewnętrznej strony czapki zamykając ją.

Krok siódmy: Włóż jeden koniec rurki do otworu po jednej stronie gondoli od dołu. Sięgnij od spodu, chwyć drugi koniec rurki i ostrożnie przełóż ją przez kolejny boczny otwór w przeciwnym kierunku, gdzie jest więcej miejsca.

Krok ósmy: upewnij się, że gondola jest otwarta przed założeniem wszystkich klamer

Krok dziewiąty: Umieść materac w górnej części kojca, miękką stroną do góry i umieść pod nim taśmę z rzepem przez otwory w górnej gondoli.

Krok dziesiąty: Dostosuj położenie drugiej warstwy: Obiema rękami wypchnij sprzączkę paska na zewnątrz, aż do zatrzaśnięcia i zablokowania. Następnie jedną ręką ściśnij i unieś po obu stronach plastikową szynę, aż będzie płaska, a gdy usłyszysz kliknięcie podczas podciągania z jednej strony, całkowicie wyciągnij tę stronę, a następnie powtórz dla drugiej strony.

Krok jedenasty: Przełóż kółka do paska przez pętle kojca i zapnij je razem. Po połączeniu załóż drugi pasek i zapnij go tak, aby dziecko nie mogło w nocy wstać z łóżka.

Przed umieszczeniem dziecka w playard włącz hamulce i upewnij się, że koła są zablokowane.

Jak rozłożyć kojec z trendem dla niemowląt?

Jeśli musisz rozebrać kojec Baby Trend, ten proces nie jest trudny.

Wyjmij playard z pudełka i usuń wszystkie elementy zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych przegródek. Rozłóż jedną stronę ramy, która ma dwa białe plastikowe pręty wystające pośrodku. Znajdź je na każdym końcu ramy i przesuń pręty, aby je odblokować.

Pociągnij w dół każdy pręt na raz, a następnie powtórz dla drugiej strony playard. Podważyć metalowe złącza palcami lub w razie potrzeby użyć śrubokręta; upewnij się, że nie zginasz tych elementów, ponieważ mogą nie zostać ponownie bezpiecznie zablokowane po rozdzieleniu. Zlokalizuj wszystkie cztery rogi playard i pociągnij tkaninę, aby usunąć każdy róg z metalowej ramy.

Usuń wszystkie cztery rogi na raz, a następnie powtórz dla przeciwnej strony playard. Złóż górną szynę wraz z dolnymi szynami, aż zatrzasną się na swoim miejscu. W ten sposób przechowujesz kojec Baby Trend, gdy go nie używasz; upewnij się, że przed złożeniem wyjęto całą pościel i elementy tkaniny.

Jak czyścić łóżeczko dziecięce Trend?

Namocz ściereczkę w ciepłej wodzie i usuń brud z powierzchni gondoli. Pamiętaj, aby spłukać wszelkie ślady mydła, aby nie podrażniało skóry dziecka.

Po wyczyszczeniu wszelkich plam użyj innej czystej szmatki nasączonej czystą wodą – pomoże to upewnić się, że na powierzchni gondoli nie ma mydła. Możesz pozwolić mu wyschnąć lub użyć suszarki do włosów, aby przyspieszyć ten proces, jeśli chcesz.

Dobrym pomysłem jest ostatnie przetarcie ściereczką antybakteryjną na wypadek, gdyby po myciu umywalki pozostały jakieś zarazki – pamiętaj, że dzieci są bardzo podatne na zarazki.