Jak oszczędzać książki z pamięcią zębów dziecka

Jak zachować książeczki pamięci zębów dla dzieci? Możesz wybrać swój styl, w jaki sposób zapisywać książeczki pamięci zębów.

Można to zrobić na kilka sposobów:

Jak oszczędzać książki z pamięcią zębów dziecka

Broszura laminowana – Mała broszura z plastikowym arkuszem chroniącym każdą stronę przed brudem i wodą. Być może znasz rodzaj okładek używanych do podręczników szkolnych, aby chronić je przed uszkodzeniem (patrz zdjęcie poniżej). W zależności od rozmiaru laminowana broszura może kosztować około 20-30 USD za kopię.

Jest to droższa opcja niż papier zeszytowy lub luźna kartka, ale potrwa dłużej, jeśli chcesz przekazać ją jako pamiątkę w swojej rodzinie.

Prześcieradła laminowane najlepiej sprawdzą się w przechowywaniu tej cennej pamiątki, dopóki Twoje dziecko nie dorośnie! Upewnij się, że masz dobrej jakości, aby nie rozerwały się łatwo.

Drewniane pudełko – Istnieje wiele różnych stylów drewnianych pudełek, z których możesz wybierać, ale większość ma na sobie złoty zatrzask lub zamek. Możesz również znaleźć piękne, ręcznie robione projekty w lokalnym sklepie z rękodziełem!

Koszt różni się w zależności od rodzaju i rozmiaru pudełka, które chcesz, ale zwykle waha się od 40 do 150 USD za kopię (w zależności od tego, czy jest dostarczane z innymi akcesoriami).

Może się to wydawać drogie w przypadku jednej książki, jednak zdarza się, że te typy będą trwać dłużej niż wersje laminowane, ponieważ ich okładki nie rozdzierają się tak łatwo w warunkach przechowywania, takich jak wilgotność w domach podczas gorących miesięcy, co powoduje, że materiały papierowe, takie jak zeszytów lub luźnych kartek do zawilgocenia.

Notatnik – mały notatnik z oprawą spiralną, który ma strony na każdy ząb i odpowiadającą mu datę utraty lub ekstrakcji (patrz zdjęcie poniżej). Koszt różni się w zależności od rozmiaru, ale zwykle wynosi od 20 do 30 USD za kopię.

Może się to wydawać drogie w przypadku jednej książki, jednak zdarza się, że te typy będą trwać dłużej niż wersje laminowane, ponieważ ich okładki nie rozdzierają się tak łatwo w warunkach przechowywania, takich jak wilgotność w domach podczas gorących miesięcy, co powoduje, że materiały papierowe, takie jak zeszyty lub luźne kartki, aby zamoczyły się! Możesz kupić piękne ręcznie robione projekty w lokalnym sklepie z rękodziełem!

Jakie rodzaje książek są najlepsze dla niemowląt?

Na co zwrócić uwagę kupując książeczki dla niemowląt? Czy istnieją różne rodzaje książek, które działają lepiej niż inne w różnym wieku, czy też wszystkie książki dla dzieci są takie same?

Jak możesz zachęcić dziecko do oglądania i zabawy z książką, niezależnie od tego, czy jest samotnie, czy razem z Tobą? Dołącz do mnie, gdy dowiemy się więcej o wyborze książek planszowych i pierwszych bajek obrazkowych. Zacznijmy od tego, jakie historie najlepiej pasują do danej grupy wiekowej.

Książki odpowiednie do wieku Wczesne dni czytania dzieci będą zdominowane przez wspólne książki z obrazkami i słowami, zwane książkami „tablicowymi” lub „ubranymi”, ponieważ są wykonane z tektury i materiału.

Te proste, ale solidne tytuły często zawierają klapki a ku-ku, tekstury i dźwięki, aby utrzymać zaangażowanie dzieci. Wersje książkowe klasycznych opowiadań, takich jak Dobranoc Księżycu i Niedźwiedź brunatny, Niedźwiedź brunatny, Co widzisz? są odwiecznymi faworytami dla noworodków do drugiego roku życia.

Od około drugiego roku życia małe dzieci zaczynają preferować książki z mocną narracją – początek, środek i koniec – a gdy zbliżają się do trzeciego roku życia, będą gotowe na pierwsze rozdziały.

Książeczki planszowe najlepiej nadają się dla niemowląt, ponieważ są trwałe i mają zdjęcia, które je wciągną. Niemowlęta w różnym wieku mogą cieszyć się różnymi rodzajami książeczek do tablic.

Na przykład dziecko, które zaczyna ząbkować, może cieszyć się książeczkami z tektury, które mają na sobie tkaninę lub inną teksturę, dzięki czemu mogą je żuć.

Książki z tablicami są również dobre dla dzieci, gdy są trzymane przez rodzica lub opiekuna, ponieważ mogą zachęcać do budowania więzi.

Bajki obrazkowe najlepiej nadają się dla małych dzieci, ponieważ mają historie z początkiem, środkiem i końcem, które przyciągną ich uwagę. Gdy maluchy zbliżają się do trzeciego roku życia, zaczną rozumieć bardziej złożone historie i dłuższe zdania.

Książki rozdziałów najlepiej nadają się dla dzieci w wieku około trzech lat, ponieważ zawierają bardziej szczegółowe historie i dłuższe rozdziały, które przykują uwagę dziecka.

Zachęcanie dziecka do miłości do książek Jednym prostym sposobem na rozbudzenie u dziecka miłości do czytania jest wspólne czytanie każdego dnia. To nie tylko pomaga wprowadzić je w cudowny świat książek, ale także pomaga rozwinąć silną więź między tobą a twoim dzieckiem.

Możesz także zachęcić dziecko do zamiłowania do książek, dając mu specjalną książkę do czytania przed snem. Może to być książka tylko dla nich lub może to być książka planszowa, którą mogą gryźć i bawić się.

Dlaczego książki dotykowe są ważne?

Książki dotykowe i dotykowe są ważne, ponieważ pomagają dzieciom poznać różne tekstury. Mogą również pomóc w nauczeniu dzieci rozpoznawania kolorów i kształtów.

Książki dotykowe i dotykowe są dla dzieci świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności motorycznych. Wreszcie, książki dotykowe i dotykowe są po prostu zabawne! Dzieci uwielbiają odczuwać różne tekstury w tych książkach.

Niektóre książki dotykowe i dotykowe mają nawet pomarszczone strony lub foliowe akcenty! Te dodatkowe funkcje sprawiają, że czytanie książki jest jeszcze przyjemniejsze dla dzieci. Jeśli szukasz nowego sposobu, aby zaangażować swoje dziecko, zastanów się nad wybraniem książki „dotyk i dotyk” już dziś. Twoje dziecko Ci za to podziękuje!