Jak oddzielić fotelik samochodowy Graco od podstawy?

W tym poście dowiesz się, jak oddzielić fotelik samochodowy Graco od podstawy. Jak długo borykasz się z tym problemem i masz dość frustracji? Może wydawać się to łatwym zadaniem, ale z jakiegoś powodu okazuje się trudniejsze niż się spodziewałeś. Ten artykuł pomoże!

Jak wyjąć fotelik samochodowy dla niemowląt z bazy?

Najpierw poluzuj paski na rzepy na nosidełku i na bazie. Paski znajdują się w miejscach, które pasują do miejsca, w którym byłyby twoje palce, gdybyś trzymał je, aby zajrzeć do wnętrza marchewki.

Jak oddzielić fotelik samochodowy Graco od podstawy?

Następnie chwyć jeden pasek z każdej strony dwiema rękami, delikatnie pociągnij go w przeciwnych kierunkach, aż wyskoczy ze swoich otworów i połóż go obok siebie, aby pozostał na swoim miejscu, gdy nie jest używany.

Przejdź do poluzowania drugiego paska (należy zrobić to po usunięciu wszelkich pozostałości rzepów w pobliżu lub wokół fotelika samochodowego). Czy to było łatwe? Po zdjęciu wszystkich czterech pasków — po jednym na raz — możesz teraz łatwo podnieść fotelik samochodowy Graco dla niemowląt od razu! I nie zapomnij umieścić podstawy prawą stroną do góry.

Kroki, jak oddzielić fotelik samochodowy Graco od podstawy

Krok 1. Najpierw wyjmij fotelik z podstawy. W tym kroku będziesz musiał użyć obu rąk.

Krok 2. Jedną ręką można przytrzymać uchwyt fotelika samochodowego Graco, który zdejmujesz, a jeden lub dwa palce drugiej ręki powinny popchnąć w dół w pobliżu napisu „PUSH”, aby zwolnić dźwignię przytrzymującą drążek na miejscu. Kontynuuj pchanie, aż dźwignia zostanie całkowicie zwolniona.

Krok 3. Teraz podnieś fotelik samochodowy Graco obiema rękami, tak jakbyś podniósł go z niewidocznego blatu z wystarczającą siłą, aby całkowicie uwolnił się z kołyski, czyli podstawy (uwaga: rób to tylko wtedy, gdy w środku nie ma dziecka ).

Krok 4. Po pomyślnym oddzieleniu fotelika samochodowego Graco od podstawy można go teraz przechowywać w szafie, za siedzeniem pojazdu lub w innym dogodnym dla siebie miejscu.

Jak zdemontować fotelik samochodowy Graco dla malucha?

Po pierwsze, zdejmij pasek na ramię i wysuń go spod podłokietników.

Teraz, jeśli maluch nie osiągnął jeszcze 40 funtów lub więcej (skonsultuj się z producentem), śmiało zdejmij również wszelkie paski uprzęży.

Następnie pociągnij w dół po obu stronach sprzączki, aż całkowicie się zwolnią; pozwoli to odłączyć wszystkie cztery sprzączki, które łączą się w dwóch punktach w pobliżu każdego rogu miejsca, w którym podstawa styka się z górną częścią. Od tego momentu odłączenie ich powinno być łatwe i łatwe do wyciskania cytryny! Następnie możesz użyć pasków do zawieszenia fotelika samochodowego Graco dla malucha na haczyku lub w innym dogodnym miejscu, takim jak pojazd lub gdziekolwiek indziej, które jest dla Ciebie.

Jeśli Twój maluch osiągnął 40 funtów lub więcej (skonsultuj się z producentem), postępuj w następujący sposób:

Odłącz i zdejmij wszystkie cztery sprzączki, które łączą się w dwóch punktach w pobliżu każdego rogu miejsca, w którym podstawa styka się z górną częścią, pociągając w dół po obu stronach sprzączki, aż do całkowitego zwolnienia.

Jak czyścić sikanie z fotelika samochodowego?

Krok 1. Włóż fotelik do zmywarki i uruchom delikatny cykl.

Krok 2. Możesz również użyć mydła i wody lub sody oczyszczonej, aby usunąć wszelkie pozostałości.

Jak zdjąć podstawę z fotelika samochodowego Click Connect?

Krok 1. Odłącz i zdejmij wszystkie cztery sprzączki, które łączą się w dwóch punktach w pobliżu każdego rogu miejsca, w którym podstawa styka się z górną częścią, pociągając w dół po obu stronach sprzączki, aż do całkowitego zwolnienia.

Krok 2. Podnieś przedni koniec i przesuń go do przodu, aby odłączyć się od tylnego punktu połączenia, najpierw zwalniając jedną stronę, a następnie podnosząc dalej na drugą stronę.

Jak czyścić podstawę fotelika samochodowego

Krok 1. Wyczyść podstawę fotelika samochodowego: Jak wyczyścić podstawę fotelika samochodowego.

Krok 2. Jeśli na foteliku samochodowym dla malucha Graco masz jakieś ślady, prawdopodobnie również po tych wyciekach pozostaną jakieś pozostałości.

Jak rozebrać fotelik samochodowy Graco Click Connect?

Można to zrobić na dwa sposoby, z pasami uprzęży lub bez. Mając na uwadze bezpieczeństwo Twojego dziecka, zawsze lepiej jest używać uprzęży podczas zdejmowania go z fotelika, więc omówimy, jak najpierw odłączyć i ponownie zapiąć klamrę z tyłu fotelika.

Górna część łącznika powinna łatwo wypaść, jeśli zostanie pociągnięta do góry, jednocześnie ciągnąc w dół z każdej strony w pobliżu miejsca, w którym podstawa styka się z górną częścią, ciągnąc w dół po obu stronach siedziska.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj pociągnąć do góry z jednej strony złącza, jednocześnie naciskając z przeciwnej strony, a następnie pociągając w górę. Powinno to zwolnić go na tyle, aby można było go chwycić palcami lub szczypcami, w zależności od tego, co jest pod ręką podczas ich wyjmowania.

Dolna część może również okazać się trudna, jeśli używasz tej metody do oddzielania, więc śmiało pociągnij za każdą pętlę łączącą oba paski, aż się rozejdą, umożliwiając dostęp do całkowitego usunięcia bez odrywania jakichkolwiek plastikowych kawałków wewnątrz.