Jak naprawić zepsuty kojec?

W tym poście na blogu omówimy, jak naprawić zepsuty kojec, aby Twoje dziecko miało bezpieczne miejsce do zabawy.

Jeśli Twój kojec ma zepsuty drążek, nie musisz go wyrzucać. Nie ma powodu, dla którego wszystkie pozostałe paski nie mogłyby zostać użyte do rozwiązania problemu.

Sposoby naprawy kojca

– Każdy z tych drążków jest wyposażony w kołki i klipsy, które można łatwo przymocować, aby uzyskać dłuższe lub krótsze rzędy w zależności od konkretnych ograniczeń przestrzennych.

– Pozwoliłoby to również na dodanie większej liczby paneli, jeśli zdarzy się, że obok jest puste miejsce, w którym inny panel mógłby idealnie pasować!

– Dzięki tej łatwej modyfikacji stworzyliśmy kilka różnych konfiguracji, co oznacza mniej czasu spędzanego na przemieszczaniu rzeczy podczas sprzątania, ponieważ wszystko może pozostać dokładnie tam, gdzie je umieściłeś, gdy zostaną połączone.

– Jeśli coś pęknie w jakiejkolwiek innej części kojca, możesz z łatwością wymienić ją na jedną z części zamiennych do kojca, która jest dostępna w wielu kolorach i różnych kształtach.

Jak zablokować kojec?

Istnieje kilka różnych sposobów na zablokowanie kojca. Pierwszym z nich jest użycie samych paneli bocznych, aby stworzyć zamkniętą przestrzeń dla Twojego dziecka.

Ta opcja całkowicie zamknie Twoje dziecko w jednym solidnym kawałku materiału, podobnie jak inne marki na rynku, które używają cienkich suwaków lub guzików zamiast mocnych zapięć na rzepy.

Możesz także kupić dodatkowe panele online; w ten sposób nie musisz polegać na słabych blokadach podczas zdejmowania i rozkładania kojca za każdym razem, gdy go potrzebujesz! Kupując dodatkowe panele, upewnij się, że pasują do istniejących elementów, aby wszystko dobrze do siebie pasowało podczas konstruowania jednostki.

Inna popularna metoda zabezpieczania kojców wykorzystuje pętle blokujące, w których przymocowujesz je do wszystkich czterech rogów pióra przed zablokowaniem kojca na sobie.

Te pętle są solidne i stanowią silne wizualne przypomnienie, aby nie otwierać długopisu bez jego uprzedniego odblokowania, zapewniając, że Twoje dziecko pozostanie w środku, nawet jeśli zrobi wszystko, aby się wydostać!

Dla tych rodziców, którzy wolą używać dwustronnych zamków błyskawicznych w swoich kojcach, aby zapewnić łatwy dostęp do i z kojca, oferujemy dodatkowy panel zamka błyskawicznego, który można przymocować z jednej strony lub pod górną siatkową sekcją, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć problemów z dostaniem się w bezpieczną przestrzeń Twojego dziecka.

Mechanizm blokujący pełni również funkcję paska do noszenia po złożeniu, dzięki czemu to przenośne łóżeczko świetnie nadaje się do zabrania ze sobą w dowolne miejsce w mieście! Tylko upewnij się, że nie zgubiłeś żadnych elementów, zanim kupisz dodatkowe online!

Uwaga:

Anchor Loops to najlepszy sposób na zablokowanie kojca.

Pętle z kotwicami znajdują się na wszystkich czterech rogach Twojego BabyBay PlayPen. Dołączamy również dodatkowy panel zamka błyskawicznego, który można przymocować z jednej strony lub pod górną siatką, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć problemów z dostaniem się do bezpiecznej przestrzeni Twojego dziecka!

Mechanizm blokujący po złożeniu służy również jako pasek do przenoszenia, dzięki czemu to przenośne łóżeczko świetnie nadaje się do zabrania ze sobą w dowolne miejsce w mieście! Tylko upewnij się, że nie zgubiłeś żadnych elementów, zanim kupisz dodatkowe online!

Pętle z kotwami to idealne rozwiązanie, ponieważ utrzymują dziecko zamknięte w środku, nawet jeśli starają się wydostać.

Te solidne zamki stanowią mocne wizualne przypomnienie, aby nie otwierać długopisu bez jego uprzedniego odblokowania, zapewniając dziecku pozostanie w środku, nawet jeśli zrobi wszystko, co w jego mocy, aby się wydostać!

Dla rodziców, którzy wolą używać dwustronnych zamków błyskawicznych w swoich kojcach, aby zapewnić łatwy dostęp do i z kojca, oferujemy dodatkowy panel zamka błyskawicznego, który można przymocować z jednej strony lub pod górną siatką.

Jak blokować boki paczki i gry?

Niektórych boków nie da się zamknąć, ale wiele może. Wszystko zależy od tego, jaki masz model i który preferuje Twoje dziecko. Będziesz musiał podnieść lub wyciągnąć mechanizm blokujący dla każdego z dwóch paneli bocznych, gdzie jest on mocowany w pobliżu górnej krawędzi otworu panelu.

Jest to pokazane za pomocą strzałek powyżej wskazujących, jak to działa z niektórymi markami/modelami pack n play. Zielona strzałka pokazuje, jaką część należy podnieść (jeśli nie ma blokady).

Czasami podczas podnoszenia tego drążka może się okazać, że zamiast tego pojawia się inny drążek; jeśli tak, to próbuj dalej, aż to się powtórzy, ponieważ oznacza to, że oba paski powinny pojawić się jednocześnie, umożliwiając dostęp do tych obszarów poniżej, w których się znajdowały.

Czerwona strzałka pokazuje, co musisz pociągnąć w dół, zanim pasek się podniesie (jeśli jest blokada). Jeśli masz trudności z wyciągnięciem go, spróbuj popchnąć go pod kątem, trzymając plecak, a następnie baw się jedną ręką, próbując popchnąć drążek w kierunku środka miejsca, w którym się łączył, lub umieść jedną stronę na czymś stałym, takim jak ściany i użyj obu rąk na każdym końcu metalowego pręta o grubości około pół cala.

Żółte strzałki wskazują, w jaki sposób niektóre modele mogą wymagać podniesienia dwóch różnych prętów zamiast tylko jednego w celu zablokowania/odblokowania tych boków. Niektóre marki pozwalają tylko na odblokowanie, podczas gdy inne można zablokować, przeglądając recenzje online przed ich zakupem, chociaż zwykle nie jest to określone w instrukcji obsługi.

Czarna strzałka pokazuje, w jaki sposób niektóre gry Pack n mają mechanizm blokujący, który jest wbudowany w tylnej części miejsca, w którym się przyczepia, podczas gdy inne mają go w innym miejscu po bokach, a jeśli go nie ma, tej strony nie można zablokować/odblokować.

Drewniane strzałki pokazują, gdzie należałoby podnieść i wyciągnąć pręty, jeśli Twój model ma blokady na tych bokach, zamiast po prostu wcisnąć je w dół bez blokady na miejscu.

Pchnięcie w dół nie umożliwi dostępu pod spód, tak jak robi to podnoszenie, ale pchanie może ułatwić instalację jednego końca w otworze. Jeśli żadna metoda nie pozwala na wejście, a jedyne, co możesz zrobić, to podnieść każdy pręt, spróbuj umieścić coś pod każdym rogiem, na przykład zwinięty koc, aby podnieść każdy koniec.