Jak naprawić łóżeczko, które kołysze się, gdy dziecko płacze?

Kiedy gondole kołyszą się w tę iz powrotem, może to oznaczać, że gondola jest za krótka lub wąska. To sprawia, że ​​dziecko czuje się niepewnie, co prowadzi do płaczu. Jeśli tak się stanie z Twoją gondolą, postaraj się jak najszybciej rozwiązać problem!

Na szczęście istnieje kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby powstrzymać swoją gondolę przed kołysaniem się w przód iw tył przy każdym płaczu. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami uważnie, aby nie pogorszyć sytuacji!

Jak naprawić łóżeczko

Kroki, jak naprawić łóżeczko, które kołysze się, gdy dziecko płacze

Krok 1. Pod łóżeczko podłóż gruby ręcznik lub koc. Jeśli dziecko się nie ślizga, przestanie się kołysać!

Krok 2. Możesz również spróbować zaklinować coś pod gondolą, co może być zbyt wąskie dla Twojej szerokiej podstawy. Może to obejmować książki, czasopisma itp. Jeśli jednak użyjesz czegoś ciężkiego, upewnij się, że nie zmiażdży ono Twojej gondoli, gdy jej ciężar przesunie się z ruchu gondoli.

Krok 3. Jeśli te opcje nie działają i wypróbowałeś je obie – skontaktuj się z producentem tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu!

Mogą oferować inne rodzaje pomocy, takie jak wymiana części w gondoli, które są wygięte, tak że w ogóle nie są już funkcjonalne, lub zapewniają alternatywne gondole, które są nieco droższe, ale lepsze niż gondole, które nie działają.

Jak obsługiwać gondolę Graco

Postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do produktu. Jeśli to nie wydaje się pomocne, skonsultuj się z obsługą klienta przed samodzielną próbą naprawy, chyba że jest to łatwe zadanie, takie jak naprawienie kołysania kołyskowego.

Jeśli produkt nie jest już objęty gwarancją i wypróbowałeś je oba – skontaktuj się jak najszybciej z producentem, aby uzyskać dalszą pomoc.

Mogą oferować inne rodzaje pomocy, takie jak wymiana części w gondoli, które są wygięte, tak że nie są już w ogóle funkcjonalne lub zapewniają alternatywy.

Jak obsługiwać urządzenie z funkcją drzemki Graco Sense 2

Urządzenie do drzemki Graco sense ma wiele funkcji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla rodziców poszukujących urządzeń do spania dla dzieci. Jest wyposażony w sześć różnych dźwięków, w tym biały szum, wodę płynącą przez strumień, ocean rozbijający się o brzeg, opady deszczu, łąkę i letnią noc.

Urządzenie z dźwiękiem drzemki Graco sense jest wyposażone w kolorowy wyłącznik czasowy, który pozwala rodzicom wybrać, jak długo mają odtwarzać dźwięki urządzenia z funkcją drzemki Graco, zanim automatycznie się wyłączy.

Jest to szczególnie przydatne, gdy nie masz czasu lub potrzebujesz pozostać w pokoju dziecka do zaśnięcia, a mimo to chciałbyś, aby zasnął słuchając kojących kołysanek lub białego szumu, zamiast płakać do snu bez żadnej pomocy ze strony swojego dziecka. rodzic.

Czy możesz używać Pack N Play jako gondoli?

Rodzice powinni wiedzieć, jak długo chcą używać gondoli przed zakupem. Ogólnie rzecz biorąc, większość dzieci będzie gotowa do łóżeczka, gdy osiągną wiek około sześciu miesięcy.

Jednak niektóre niemowlęta mają problemy ze snem we własnym łóżku i wolą wygodę bycia przytulonymi przez rodziców w nocy, co może utrudnić przejście z łóżeczka jako niemowlęcia na korzystanie z mini łóżeczka.

Jeśli planujesz używać swojego Pack N Play jako alternatywnej opcji przejścia z kołyski dziecka w wieku około czterech miesięcy, powinieneś pamiętać o tych ramach czasowych, kupując najlepszy produkt, który odpowiada zarówno Twoim potrzebom, jak i budżetowi.

Oddzielając fakty od fikcji na temat używania Pack N Play jako alternatywnej opcji, gdy dzieci osiągną mniej więcej sześć miesięcy, rodzice mogą zacząć przenosić swoje niemowlęta do łóżeczka, gdy będą gotowe.

Co jest bezpieczniejsze, Pack n Play czy tradycyjne łóżeczka?

Ważne jest, aby pamiętać, że sposób, w jaki dziecko śpi w łóżeczku (lub Pack N Play) ma największy wpływ na osoby śpiące na boku, co rodzice muszą wziąć pod uwagę, kupując oba produkty.

Spanie na boku może prowadzić do zwiększonego ryzyka uduszenia i zespołu nagłej śmierci niemowląt lub SIDS, więc ten obszar należy zawsze wziąć pod uwagę przed zakupem jakiegokolwiek produktu.

Innym czynnikiem, o którym warto pomyśleć po ukończeniu przez dziecko szóstego miesiąca życia, jest to, jak długo będzie nadal korzystało z aktualnie wybranej pościeli, ponieważ nie zaleca się, aby niemowlęta używały poduszek przed ukończeniem pierwszego roku życia. Gdy Twoje dziecko zacznie zajmować więcej miejsca w łóżeczku, istnieje duża szansa, że ​​wyrośnie ze swojego stada i zacznie się bawić.

Jeśli obawiasz się, jak długo używać gondoli, pranie ręczne i suszenie w pralce powinny wystarczyć do utrzymania go w czystości, aby dziecko mogło dalej z niego korzystać, dopóki nie będzie gotowe do przejścia na łóżeczko dla malucha lub nawet dorosłego, jeśli chcą.

Jeśli rodzice mają jakieś szczególne obawy dotyczące tego, jak długo ich dziecko będzie mogło korzystać z obecnego sprzętu do spania, zanim będzie potrzebowało czegoś większego, zawsze będzie można obejść zakup zupełnie nowych produktów tylko z powodu gwałtownego wzrostu, na przykład posiadanie dwóch zestawów różnych typów łóżek w oddzielnych obszarach, w których mogą przełączać się między nimi w zależności od tego, ile miejsca zapewnia każdy obszar w razie potrzeby.

Jak długo należy używać Rock n Play?

Większość rodziców decyduje się na około dwa miesiące użytkowania przed umieszczeniem dziecka we własnym łóżeczku, w którym może bezpiecznie spać na plecach bez ryzyka przewrócenia się na brzuch podczas snu, jak to możliwe w tych przenośnych łóżkach bujanych, które są przeznaczone dla niemowląt do trzeciego miesiąca życia.