Jak na szydełku wykonać łóżeczko dziecięce

Szydełkowanie gondoli to doskonały sposób na wyrażenie swojej kreatywności. Proces może być bardzo satysfakcjonujący, ale ważne jest również, aby mieć odpowiednie instrukcje na szydełku, aby uzyskać dobre wyniki. Oto kilka wskazówek, jak szydełkować łóżeczko dziecięce, abyś nigdy nie musiał się martwić, jak nużący może być projekt!

Kroki, jak szydełkować łóżeczko dziecięce

Potrzebne materiały: jak na szydełku wykonać łóżeczko dziecięce

– Przędza (włóczka nadająca się do prania) jak na szydełku łóżeczko dziecięce

– Szydełko

– Nożyce

Krok pierwszy: jak rozpocząć projekt szydełkuj łóżeczko dziecięce. Najpierw zdecyduj, jaki rozmiar chcesz mieć gotowy produkt i jak długo go chcesz.

Należy zauważyć, że wpłynie to na to, ile włóczki będziesz potrzebować do projektu, dlatego ważne jest, aby nie spieszyć się z niczym bez uprzedniego przygotowania wszystkich materiałów! Pamiętaj też, że jeśli używasz włóczki akrylowej, upewnij się, że jej maszyna służyła do szydełkowania kołyski dla dziecka.

Krok drugi: jak na szydełku wykonać łóżeczko dziecięce. Kiedy będziesz gotowy, nadszedł czas na zabawną część – szydełkowanie! jak na szydełku wykonać łóżeczko dziecięce

Upewnij się, że twoje szwy są jednolite i ciasne. Zawsze utrzymuj równe napięcie, upewniając się, że żadna z pętli nie jest jedna na drugiej. Jeśli tak się stanie, przełącz się na inny haczyk, aż znów staną się ładne i luźne.

Kroki, jak uśpić noworodka w gondoli

Aby pomóc dziecku zaaklimatyzować się w nowym środowisku do spania, wypróbuj poniższe wskazówki:

Krok 1. Umieść w pobliżu specjalne przedmioty, do których dziecko było przyzwyczajone, aby mogło się z nimi zapoznać na wypadek, gdyby obudziło się w nocy.

Krok 2. Włącz lampkę nocną lub przynajmniej jedną lampkę słabo oświetloną, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo w łóżeczku.

Krok 3. Upewnij się, że gondola jest umieszczona w części pokoju, w której możesz spać. Jeśli nie jest to możliwe, umieść go w pobliżu drzwi sypialni, aby szybko przejść od złego do boku dziecka, nie tracąc zbyt dużo snu.

Zachowaj spokój i spokój, gdy odkładasz je na pierwszą noc w nowym domu. Nie włączaj telewizora ani radia i nie prowadź głośnych rodzinnych dyskusji w pobliżu, ponieważ Twoje dziecko będzie bardziej skłonne wyć razem z Tobą, niż od razu zasnąć w łóżeczku.

Krok 4. Upewnij się, że dla nich też wszystko jest bezpieczne! Trzymaj zwierzęta z dala od pokoju, w którym są za wszelką cenę; jeśli zwierzę kiedykolwiek zaatakowało dziecko, gdy spało, trzymaj je z daleka, bez względu na to, jak bardzo myślisz, że może być towarzyszem w ciągu dnia.

Jeśli coś mogłoby zaszkodzić niemowlęciu, na przykład zabawki pozostawione w zasięgu ręki, zadbaj o te rzeczy przed odłożeniem ich przed snem, aby nie nabrać nawyku pozostawiania ich w łatwo dostępnym miejscu .

Jak usunąć gondole z Graco Pack i grać

Do gondoli powinna już być dołączona instrukcja, jak ją zdjąć i złożyć, ale na wszelki wypadek oto jak:

Krok 1. Najpierw wyjmij łóżeczko i upewnij się, że na dole nie ma materiału.

Krok 2. Weź białe plastikowe klipsy, które przez cały czas trzymały gondoli na miejscu, aby usunąć wszelkie inne elementy mocujące gondoli.

Krok 3. Teraz rozłóż każdy klips jeden po drugim, ale przed ich wyjęciem uważaj, aby ich nie zgubić, w przeciwnym razie będą musiały zostać zastąpione innym zestawem podczas składania wszystkiego z powrotem w późniejszym terminie.

Krok 4. Aby zacząć teraz, podnieś górną część plecaka i baw się, aż zobaczysz zielony uchwyt, który powinien wyskoczyć, gdy zaczniesz podnosić spod miejsca, w którym dziecko śpi w nocy. Upewnij się, że obie strony są uniesione równomiernie, aby nie przewrócił się, gdy jest w połowie podnoszenia.

Krok 5. Następnie zobaczysz, jak składa się Twoja gondola i jak łatwo ją rozebrać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz spojrzeć na zdjęcie lub użyć różnych części w domu, na przykład używając kleju do drewna zamiast rzepów, gdzie przyczepia się od nowa, aż wszystko będzie idealnie pasować.

Krok 6. Aby rozpocząć, wyrównaj obie strony po obu stronach podszewki z tkaniny (część, która znajduje się pod dzieckiem), tak aby jedna strona była wyrównana równomiernie, jednocześnie przymocowana od spodu wraz z drugą połową, umieszczając je tuż nad każdym końcem bez wychodzą zbyt daleko w przestrzeń, gdzie nie będą się już łączyć po całkowitym przymocowaniu i prawidłowym ustawieniu.

Krok 7. Po odpowiednim dopasowaniu tych dwóch elementów, połóż podszewkę z tkaniny (część, która znajduje się pod dzieckiem) pod obszarem roboczym, z obu stron wyrównanymi równomiernie i przymocuj te dwa elementy na wierzchu, umieszczając najpierw jedną stronę na każdym zakończyć bez wychodzenia zbyt daleko w kosmos, gdzie nie będą się już łączyć.

Krok 8. Zapomnij, jak byś to robił w przeszłości, używając rzepów do składania dowolnego rodzaju gondoli, ponieważ teraz będziesz mógł robić rzeczy znacznie szybciej, ponieważ wszystkie te części są tak łatwe w użyciu, nieskomplikowane w wszystko, a także niezwykle szybkie i & proste dla każdego takiego jak ty, który nie wie jak lub po prostu zaczyna uczyć się tego od zera.