Jak korzystać z kojec Nuna

Wielu rodziców chce wiedzieć, jak korzystać z kojca Nuna. W tym poście na blogu pokażemy, jak korzystać z kojec Nuna i jak najlepiej go wykorzystać dla swojego dziecka.

Ta recenzja kojec Nuna powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, który z nich będzie najlepszy dla Twojej rodziny. Więc zanurkujmy.

Jak korzystać z kojec Nuna

Jak korzystać z kojca Nuna

Kojec Nuna jest wykonany z miękkich, wytrzymałych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Posiada siateczkową siateczkę zapewniającą wentylację i przepływ powietrza – możesz przez cały czas widzieć swoje dziecko, gdy jest w kojcu. Przekonasz się, że jest również niesamowicie lekki (tylko 13 funtów), więc będzie idealny w podróży lub jeśli musisz go przechowywać, gdy nie jest używany. To idealne miejsce do zabawy lub odpoczynku dla Twojego dziecka – i jest dostępne w różnych kolorach.

Aby idealnie wykorzystać ten playard, musisz złożyć. Można to zrobić, wykonując poniższe czynności

Konfiguracja produktu

Aby otworzyć plac zabaw, pociągnij oba krótsze boki placu zabaw na zewnątrz.

Sięgnij do kołyski, chwyć najbardziej wewnętrzną okrągłą piastę na dole kołyski i dociśnij ją.

Upewnij się, że podstawa playard jest dociśnięta do podłogi.

Połóż materac gondoli na jego bardziej miękkiej stronie. Sama gondola jest zamontowana i gotowa do użycia!

Konfigurowanie Playarda

Wyjmij materac z gondoli. Usuń metalowe słupki z prawej strony gondoli, uważając, aby ich nie upuścić. Chwyć rogi materiału przymocowanego do gondoli. Podciągnij się, odsuwając się od siebie.

Poluzuj wszystkie cztery sprzączki, a następnie zdejmij długi pasek z pętli na placu zabaw.

Usuń gondoli z playard

Umieść materac na dnie swojego placu zabaw, przekładając paski przez szczeliny w jego dolnej części.

Aby przymocować spód playarda do ramy, owiń pasek przez szczeliny w dolnej ramie i zapnij zatrzaski. Powtórz w innych rogach.

Dociśnij wszystkie cztery rogi materaca, aby potwierdzić, że pomyślnie przymocowałeś materac do dolnej części placu zabaw.

Czy noworodek może spać w Nuna Sena?

Ta gondola Nuna Sena jest całkiem spora. Ma taki sam rozmiar jak samo łóżeczko, a jedną z jego wyróżniających cech jest to, że dzieci mogą z czasem do niego dorastać. Oznacza to, że noworodki mają przestrzeń do poruszania się i są wygodne, podczas gdy większe dzieci mogą cieszyć się niemowlęctwem tak jak każde inne dziecko.

Czy Nuna Sena Playard jest bezpieczny dla snu?

Nuna Sena jest wyposażona w bezpieczną dla snu, wyjmowaną gondolę, którą można łatwo złożyć. Jest wyposażony tak, aby pomieścić Twoje dziecko, dopóki dziecko nie będzie w stanie podnieść się do pozycji siedzącej lub utrzymać głowę podniesioną – waży nie więcej niż 15 funtów.

Jak obniżyć mój kojec Nuna?

Kojce Nuna można dostosować do wielu różnych wysokości. Podstawa znajduje się w najniższej pozycji, dzięki czemu nowe dzieci mają dużo miejsca na wszystkie swoje zabawki, nie znajdując się zbyt wysoko nad poziomem gruntu. Kiedy się starzeją, możesz go podnieść, używając mechanizmu z jednej strony i obracając drążek o 180 stopni.

Pozwala to osobie dorosłej na łatwy dostęp do dziecka bez konieczności schylania się lub ryzyka obrażeń. Fajnie jest również, jeśli chcesz mieć więcej miejsca w swoim salonie, ale nadal trzymaj je na tyle blisko, aby nie przegapić tych pierwszych chwil, gdy dorosną do większych dzieci. Upewniając się, że kojec Nuna dobrze pasuje do każdego otoczenia, rodzice będą czuć się bezpiecznie, obserwując, jak ich dziecko rośnie od niemowlęctwa do dzieciństwa.

Czy Nuna Sena może być używana jako łóżeczko?

Tak, Nuna Sena to pełnowymiarowa gondola ze wszystkimi funkcjami, których można oczekiwać od łóżeczka. Obejmuje to regulowane poziomy materaca i kółka blokujące, aby ułatwić jego przenoszenie.

Z czego wykonany jest materac Nuna Sena?

Materac Nuna Sena to wyjątkowe połączenie naturalnego lateksu i bawełny organicznej. Jest wykonana z pianki wypełnionej żelem chłodzącym, aby zapewnić dziecku komfortowy sen poprzez regulację temperatury na optymalnym poziomie, a także ma barierę przeciw roztoczom, która zatrzymuje alergeny, jednocześnie przepuszczając powietrze.

Sam pokrowiec jest oddychający i można go zdjąć w celu łatwego prania, gdy się zabrudzi, bez uszczerbku dla ogólnej jakości lub wyglądu produktu.

Pod względem estetycznym model ten został zaprojektowany tak, abyś bez problemu znalazł go na tyle stylowo, by pasował do każdego wystroju pomieszczenia – także tych ozdobionych różnymi kolorami/wzorami.

Czy możesz umyć Nuna Sena Aire?

Nie można go prać w pralce, a tkaniny nie można również prać chemicznie. Będziesz musiał umyć go ręcznie w zimnej wodzie i pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu przed ponownym użyciem. Nie używaj wybielaczy ani silnych detergentów na tym materacu, ponieważ mogą one uszkodzić jego powierzchnię i włókna, czyniąc je bezużytecznymi dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Aby zapobiec przywieraniu brudu, wytrzyj wszelkie rozlane płyny natychmiast po ich wystąpieniu, aby resztki jedzenia nie dostały się między warstwy wypełnienia z włókna wewnątrz górnej pokrywy poduszki podczas czyszczenia, ponieważ pozostawione na noc mogą zacząć nieprzyjemnie pachnieć z powodu nagromadzenia bakterii powodując problemy zdrowotne dla niemowląt w czasie snu.

Czy materac Nuna Sena Aire jest wodoodporny?

Materac Nuna Sena Aire jest wodoodporny, co ułatwia czyszczenie. Dobrze, że produkt przeszedł wszystkie testy na trudnopalność i jest objęty pięcioletnią gwarancją. Pokrywę można łatwo zdjąć i wymienić, jeśli jest zużyta.