Jak długo nauczyciele dostają na urlop macierzyński

W tym poście na blogu omówimy, jak długo nauczyciele otrzymują urlop macierzyński, abyś dokładnie wiedziała, czego się spodziewać, gdy nadejdzie czas, aby nauczyciel Twojego dziecka miał dziecko!

Nauczyciele mogą być niedocenianymi bohaterami społeczeństwa, ale jak bardzo ich doceniamy? Jasne, mają dużo wakacji i wakacji. Ale jak długo trwa ich urlop macierzyński? Niektórzy nauczyciele w Wielkiej Brytanii dostają tylko cztery tygodnie wolnego, podczas gdy innym może to zająć nawet sześć miesięcy!

Jak długo nauczyciele dostają na urlop macierzyński

Zgadza się: niektórzy nauczyciele w Wielkiej Brytanii mają tylko 4 tygodnie wolnego po porodzie, podczas gdy innym może to zająć do 6 miesięcy. Wszystko zależy od tego, ile mają dzieci i ile mają lat.

Kiedy jest najlepszy czas na zrobienie sesji położniczej?

To zależy od tego, czego szukasz! Możesz spróbować zrobić swoje zdjęcia około 28 tygodni. Jeśli chcesz pełnych zdjęć brzucha, zazwyczaj dzieje się tak, gdy są wystarczająco duże zmiany w rozmiarze i kształcie wypukłości, aby dobrze sfotografować, pokazując wszystkie twoje krzywe.

Dzieje się to również mniej więcej w tym samym czasie, gdy wiele osób zaczyna zauważać, że ich ubrania nie pasują już tak dobrze (lub zdają sobie sprawę, jak bardzo przybrały na wadze).

Z jakim wyprzedzeniem należy zaplanować zdjęcia ciążowe?

Jeśli rozważasz zdjęcia ciążowe, przed umówieniem się na wizytę należy przemyśleć kilka rzeczy. Po pierwsze, najlepszy czas na robienie tego typu zdjęć to moment, w którym pojawił się guzek porodowy i dożyłaś terminu ciąży.

Daje to twojemu ciału wystarczająco dużo czasu, aby wyzdrowieć po tym doświadczeniu, będąc nadal stosunkowo blisko porodu, więc nie jest to zbyt długo po tym, kiedy ludzie będą patrzeć na to, jak duży lub mały wyglądasz, a nie na miły postęp zmian w ciągu kilku miesięcy. Musisz również wziąć pod uwagę, jaka pogoda może się zdarzyć w tym czasie!

Letnia sesja zdjęciowa z dużą ilością słońca może pozostawić piękne cienie na twarzy, ale zimowe światło wpadające przez okna może również sprawić, że zdjęcia będą bardzo ładne, w zależności od tego, do czego dążysz!

Czy możesz nosić plus size zamiast macierzyństwa?

W niektórych przypadkach tak. Niektóre rodzaje odzieży mogą być noszone przez osoby, które niedawno zaszły w ciążę i te, które są większe niż przeciętnie – chociaż często wydaje się, że obie te rzeczy idą ze sobą w parze.

Niekoniecznie potrzebujesz ubrań ciążowych do rosnącego guza lub nowych kształtów – wiele kobiet i tak uważa je za niewygodne! Odzież w dużych rozmiarach jest zwykle wygodniejsza, ponieważ nie jest wykonana z superrozciągliwych materiałów zaprojektowanych specjalnie, aby rosnąć wraz z ciałem w tym czasie.

Wszystko sprowadza się do znalezienia stylu, który najbardziej Ci się podoba! Jeśli więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił to, co Ci odpowiada, dlaczego nie wypróbować niektórych opcji przed podjęciem decyzji?

Czy Twój rozmiar powinien być odpowiedni na ubrania ciążowe?

Rozmiary mogą działać dla niektórych, ale nie dla wszystkich. Jeśli chcesz poszerzyć swoją garderobę w czasie ciąży, wybór rozmiaru jest dobrą opcją do rozważenia, ponieważ coraz więcej marek oferuje opcje odzieży ciążowej wraz ze swoimi regularnymi liniami (sklepy internetowe, takie jak ASOS, sprawiają, że jest to bardzo proste!).

Jeśli jednak ubrania nie pasują lub wyglądają dziwnie po dokonaniu tej zmiany, kupowanie nowych rzeczy może być zbyt dużym wydatkiem. Dodatkowo wiemy, że zakupy/chęć może stać się problematyczna w ciąży (jeśli ktoś inny doświadczył tego uczucia, daj mi znać w komentarzach poniżej!), więc stąpaj lekko!

Czy Twój rozmiar powinien być większy w dżinsach ciążowych?

Kobiety w ciąży często po pierwszym trymestrze ciąży czują się bardziej komfortowo w zwykłych ubraniach. W niektórych przypadkach kobiety wybierają dżinsy ciążowe, ponieważ pasują lepiej niż inne opcje i nie podnoszą się tak bardzo na rosnący brzuch.

Kupując nowe lub zastępcze pary spodni ciążowych, wiele przyszłych matek zastanawia się, czy w tym okresie wzrostu nie powinny zwiększać rozmiaru, aby pomieścić większą talię. Odpowiedź brzmi: nie – sprawi, że będziesz wyglądać na większą, ale niekoniecznie grubszą!

Ile rozmiarów zakładasz w ciąży?

Generalnie, gdy jesteś w ciąży, zaleca się zwiększenie rozmiaru o jeden rozmiar. Jednak w niektórych przypadkach może to nie wystarczyć i Twoje stopy będą potrzebowały więcej miejsca niż zwykle.

Wszystko zależy od tego, jak duże dziecko urośnie i jaki masz przyrost masy ciała w ciąży; mówimy o przeciętnych kobietach, które nie noszą tutaj bliźniąt lub wielokrotności (i tak, one istnieją).

Jak mogę wyglądać lepiej latem będąc w ciąży?

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby wyglądać lepiej latem podczas ciąży. Na przykład możesz nosić luźną sukienkę lub spódnicę z sandałami, aby pokazać swój brzuch i nogi. Inne kobiety mogą zdecydować się nie nosić sukienek w cieplejszych miesiącach, ponieważ czują się skrępowane swoim ciałem po ciąży! W dzisiejszych czasach powinieneś być w stanie znaleźć topy bez rękawów, które bardzo łatwo ukryją każdą skórę pod brzuchem.

Jeśli jest za gorąco na spodnie i spódnice, spróbuj założyć szorty – pomoże to wywietrzyć pochwę, jeśli coś się tam spociło od chodzenia w obcisłych ubraniach przez cały dzień. Noś różową szminkę, gdy wychodzisz na zewnątrz w słoneczne dni, ponieważ ciemne czerwienie sprawiają, że wyglądamy blado, gdy jesteśmy na zewnątrz.