Jak czyścić wózek Bugaboo Cameleon: proste kroki

Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz, gdy twój Bugaboo Cameleon się zabrudzi? Co powiesz na zabranie go do profesjonalnego sprzątacza? Jeśli to nie jest możliwe, czytaj dalej! Z tego artykułu dowiesz się, jak wyczyścić wózek Bugaboo Cameleon w prostych i łatwych krokach.

Kroki, jak czyścić wózek Bugaboo Cameleon

Krok 1. Najpierw weź wiadro lub zlew. Napełnij go ciepłą wodą i odrobiną płynu do mycia naczyń. Ile z każdego? To naprawdę zależy od tego, jak brudny jest wózek, ponieważ w razie potrzeby zawsze możesz dodać więcej. Upewnij się, że używasz odpowiedniego mydła do tkaniny (sprawdź butelkę).

Jak czyścić wózek Bugaboo Cameleon: proste kroki

Krok 2. Następnie zdejmij wszelkie akcesoria, takie jak adapter do fotelika samochodowego, który może być przymocowany do wózka, a także inne elementy, takie jak pokrowiec i tkaniny, zanim wlejesz mydło.

Bardziej miękkie materiały są łatwiejsze do czyszczenia osobno, ale nawet twardsze tworzywa sztuczne będą jaśniejsze po namoczeniu ich w wodzie z mydłem niż szorowanie ich ostrymi chemikaliami, które mogą uszkodzić powierzchnię poprzez przypadkowe zarysowanie, ponieważ nie są one zaprojektowane do tego typu obróbki .

Krok 3. Włóż wszystkie wyjęte kawałki do czystego wiadra i daj im około 30 minut namoczenia. Ważne jest, aby upewnić się, że są całkowicie zanurzone, więc w razie potrzeby wlej nadmiar wody do innego pojemnika z wystarczającą ilością miejsca, podczas gdy ten jest napełniany. Następnie odłóż na razie na bok i wróć do czyszczenia ramy wózka, nie zapominając o podkładce do siedzenia lub paskach!

Jak odczytaćean Bukaptur do wózka gaboo Cameleon

T kaptury są wykonane z lekkiego materiału, który można łatwo złożyć. Możesz zdjąć całość lub odczepić ją, poluzowując palcami śruby po obu stronach i odpinając paski na rzepy, które je łączą.

W zależności od tego, jak bardzo są brudne, powinieneś być w stanie zetrzeć brud za pomocą wody i odrobiny mydła do naczyń – ale czasami nie ma szans na pozbycie się plam, zwłaszcza jeśli są związane z żywnością! Jeśli tak się stanie, to co chcesz zrobić, to skontaktować się z firmą taką jak my, która specjalizuje się w środkach czyszczących specjalnie zaprojektowanych do tego typu materiałów.

Będą mieli do dyspozycji wszelkiego rodzaju różne produkty, więc nawet jeśli nie możemy się oficjalnie powstrzymać w Bugaboo, możemy wskazać ci właściwy kierunek.

Jak myć daszek wózka Bugaboo

Jest to jedna z najłatwiejszych rzeczy do czyszczenia w Bugaboo Cameleon. Baldachim należy zdjąć, a jeśli nie jest to materiał z tkaniny, można go po prostu przetrzeć dowolnym domowym środkiem czyszczącym lub roztworem mydła i wody. Jeśli są plamy, na przykład farba, która wymaga czegoś więcej niż tylko ciepłej wody z mydłem, spróbuj użyć starej szczoteczki do zębów lub gąbki do szorowania, aby dostać się do wszystkich tych ciasnych miejsc!

Jak czyścić pasy siedziska osła Bugaboo

Jeśli Twoje pasy są wykonane z tkaniny, zdejmij je z Bugaboo i wypierz w delikatnym cyklu dowolnym mydłem lub detergentem do prania. Jeśli nie są materiałem, który można prać, zalecamy przetarcie ich ciepłą wodą z mydłem i starą szczoteczką do zębów, jeśli to konieczne!

Jak wyczyścić moje koła bugaboo Cameleon: Jak usunąć cały brud z moich kół?

Pierwszym krokiem jest rozebranie osi koła, obchodząc ją po obu stronach i wypinając ją. Powinieneś również usunąć wszelkie plastikowe elementy (takie jak błotniki). Gdy wszystko zostanie usunięte, po prostu spryskaj każdy element środkiem czyszczącym przed szorowaniem brudu.

Koła powinny być czyste po dobrym szorowaniu, ale zalecamy przetarcie ich ciepłą wodą z mydłem, aby uzyskać dodatkowy połysk!

Jak czyścić uchwyt Bugaboo Cameleon: Jak usunąć brud z uchwytu?

Aby pozbyć się wszystkich nieznośnych śladów i odcisków palców na rączce, po prostu użyj mydła do naczyń zmieszanego z wodą, aby stworzyć roztwór czyszczący. Spryskaj tkaninę przed starciem uporczywych śladów za pomocą starej szczoteczki do zębów lub gąbki. Następnym krokiem jest spłukanie i pozostawienie do wyschnięcia w naturalny sposób (nie zapomnij wyjąć siedziska!) – dzięki temu nie pozostaniesz resztek po zakończeniu!

Jak czyścić fotelik Bugaboo Cameleon: Jak czyścić fotelik?

Najlepszym sposobem na utrzymanie świeżości tkaniny bez plam jest regularne czyszczenie, ale zdarzają się wypadki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko naprawić, to gąbka lub szmatka zamoczona w wodzie z mydłem (może być również zmieszana z wodą do mycia naczyń) przed przetarciem powierzchni, aż cały brud zostanie usunięty!

Jak czyścić poszewki na poduszki do wózka Bugaboo

Pokrycie poduszek siedziska można zdjąć, odpinając je z każdej strony pod pokryciem. Są wykonane z materiału, co oznacza, że ​​można je po prostu wyprać domowym detergentem, ale jeśli nie jest to materiał z tkaniny, będziesz musiał użyć innej formy środka czyszczącego.

Czy Bugaboo Cameleon można prać w pralce?

W przypadku wózków Bugaboo nie zaleca się prania w pralce. Po pierwsze, poszycia z tkaniny są wykonane z materiału, który kurczy się w praniu w pralce, a po drugie, element silnie nagrzewający się, który może uszkodzić ramę Bugaboo Cameleon – odkształci się ona od swojego pierwotnego kształtu!