Jak czyścić siatkę kojca? Przewodnik!

Jak czyścić siatkę w kojcu? Najlepszym sposobem na czyszczenie kojca siatkowego jest użycie butelki ze spryskiwaczem i trochę wody.

Kroki dotyczące czyszczenia siatki w kojcu

Krok 1. Po pierwsze, chcesz usunąć cały piasek spomiędzy przestrzeni w siatce.

Jak czyścić siatkę kojca? Przewodnik!

Krok 2. Możesz to zrobić, po prostu spryskując go wodą, aż piasek przestanie się przedostawać przez pęknięcia lub dziury.

Krok 3. Tylko upewnij się, że go nie moczysz, ponieważ później będziesz mieć problemy z pleśnią, a Twoje dziecko może nawet rozwinąć infekcję oka.

Krok 4. Inną rzeczą, która sprawia, że ​​czyszczenie tego typu klatek jest tak proste, jest to, że bardzo łatwo się rozpadają, więc jeśli coś się wydarzy, tak jak zostanie przemoczone, wszystkie elementy można łatwo wyjąć do umycia, zanim wydarzy się coś innego, na przykład rdzewienie lub pleśń rosnąca wewnątrz drutu.

Jak dezodoryzować paczkę i zabawę?

Wymieszaj równe części sody oczyszczonej i mąki kukurydzianej. Wsyp miksturę do opakowania i graj, pozostaw na około godzinę, a następnie odkurz wszystko! Twój pack n play znów będzie pachnieć wspaniale!

Jak usunąć pleśń z paczki i maty do zabawy?

Przy odrobinie wysiłku możesz usunąć pleśń z maty pack n play. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to użyć wybielacza, aby usunąć wszelkie ślady pleśni z powierzchni.

Następnie wymieszaj roztwór, używając trzech części wody i jednej części octu w butelce ze spryskiwaczem. Następnie ponownie przetrzyj wszystkie powierzchnie tą mieszaniną, aby zatrzymać na niej wszelkie przyszłe narośla.

Możesz również rozważyć zainwestowanie w zupełnie nowy pokrowiec na materac pack n play w celu wymiany, jeśli istnieją oznaki, że inni już wcześniej spleśniali lub jeśli Twój wygląda na wystarczająco stary, aby mógł zawierać zarodniki, nawet jeśli nie ma widocznych oznak w tym czasie. To może dać ci spokój ducha.

Teraz, gdy już wiesz, co zrobić, jeśli na materacu typu pack n play zostanie wykryta pleśń, nie ma powodu, dla którego sytuacja miałaby stanowić problem dla Twojego dziecka. Dzięki uważnemu i dokładnemu wykonaniu tych kroków nie powinno to w ogóle zajmować zbyt wiele czasu ani wysiłku!

Wykonasz to zadanie w mgnieniu oka! Przy odrobinie smaru do łokci i pielęgnacji upewnisz się, że Twój maluch ma dostęp do czystych powierzchni, gdy śpi na macie, nawet jeśli zapobieganie przyszłym wzrostom okazało się trudne w przypadku starszych paczek i mat do zabawy.

Teraz, kiedy wiesz, jak pozbyć się pleśni rosnących w ich wnętrzu, to się już nie powtórzy!

Czy możesz wypłukać paczkę i zabawę?

To świetne pytanie, a odpowiedź może Cię zaskoczyć. Nie musi być adekwatna do pogody! W większości przypadków po użyciu nie jest wymagane spłukiwanie opakowania n play.

Jeśli jednak zabrudzi się jedzeniem lub wypluje od dziecka przebywającego tam przez dłuższy czas, to tak, należy go zmyć przed ponownym przejściem do trybu przechowywania.

Oznacza to, że wszystkie elementy powinny się rozłożyć, aby można je było dobrze wyczyścić wewnątrz i na zewnątrz! Nie zapomnij też o zabawkach na wierzchu, ponieważ te też wymagają małego szorowania!

Co najważniejsze, upewnij się, że po uszczelnieniu tego przedmiotu całkowicie wyschł przez noc, zanim ponownie go schowasz. Nie chcesz, aby pleśń lub pleśń zawładnęły zakamarkami i zakamarkami twojej paczki i zabawy, jest to środowisko, które te żywe stworzenia uwielbiają nazywać domem.

Czego mogę użyć do czyszczenia paczki i zabawy?

-Możesz użyć niewielkiej ilości mydła do naczyń i letniej wody lub chusteczek dla niemowląt.

-Jeśli masz opakowanie, które składa się samo w sobie na czas podróży, pamiętaj o wytarciu tkaniny chusteczkami dezynfekującymi przed ponownym złożeniem.

-Upewnij się, że wszystkie elementy są całkowicie suche przed schowaniem ich w pokoju dziecięcym.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do najlepszego rozwiązania, aby wyczyścić opakowanie i grę, najpierw zapoznaj się z zaleceniami producenta dotyczącymi instrukcji czyszczenia.

Jeśli nie podają szczegółowych informacji o tym, jak dbać o swój produkt, porozmawiaj z ekspertem w lokalnym sklepie dziecięcym lub kup produkty, które pomogą utrzymać go w czystości bez uszkadzania jego powierzchni.

Jak wyczyścić pakiet 4moms i grać?

Najłatwiejszym sposobem wyczyszczenia opakowania jest zdejmowane siedzisko. Możesz go wyjąć i wrzucić do pralki i suszarki, co zapewni super łatwe czyszczenie! Jeśli nie masz tej funkcji, zalecamy mycie punktowe rozcieńczonym octem lub po prostu przetarcie łagodnym mydłem i wodą.

Upewnij się, że wywietrzyłeś wszystkie szczeliny po obu stronach ramy, aby nie pozostały żadne nieprzyjemne zapachy z tego, co było wcześniej w środku. Pamiętaj: nie używaj ostrych środków chemicznych, ponieważ z czasem uszkodzą one materiał!