Jak czyścić kojec na zewnątrz

Jak czyścić kojec na zewnątrz? Czyszczenie zewnętrznego kojca jest o wiele łatwiejsze, niż możesz sobie wyobrazić.

Nie wymaga to tak dużego wysiłku, jak mogłoby się wydawać, ponieważ większość tego procesu obejmuje po prostu wykonywanie ruchów i podążanie za tymi prostymi krokami!

Jak czyścić kojec na zewnątrz

Wskazówki, jak czyścić kojec na zewnątrz

#1. Kojec na zewnątrz powinien być myty raz lub dwa razy w roku – mimo że są wykonane z wytrzymałego plastiku, który jest odporny na wszelkie warunki pogodowe, kojec Twojego dziecka powinien być czyszczony od czasu do czasu.

Pamiętaj, aby dokładnie wyszorować wszystkie powierzchnie, aby dzieci nie miały dostępu do zarazków, gdy na nich leżą.

#2. Używaj tylko wody do szybkiego czyszczenia — zabawki dla dzieci nie są przeznaczone tylko do zabawy na świeżym powietrzu! Na przykład niektórzy rodzice lubią używać swoich zabawek na świeżym powietrzu również do zabawy w domu.

#3. Jeśli dotyczy to ulubionego pluszaka Twojego dziecka, a nawet koca, który chcesz wyczyścić w zlewie kuchennym, nie martw się o użycie mydła i wody, ponieważ może to być zbyt szorstkie dla materiałów tekstylnych.

Jak dokładnie czyścić kojec?

-Na początek musisz zebrać zapasy. Potrzebny będzie czysty kojec, ciepła woda z łagodnym mydłem lub detergentem, miękkie ściereczki lub gąbki do wycierania boków kojca po umyciu go wodą z mydłem, ręczniki papierowe do osuszenia nadmiaru wilgoci na czyszczonych mydłem powierzchniach woda.

Jeśli planujesz rozebrać odcinki balustrady kojca, przyda Ci się również stara szczoteczka do zębów, która może sięgnąć w każdy zakamarek.

– Teraz, gdy masz już swoje zapasy, pierwszą rzeczą do zrobienia jest rozebranie i usunięcie wszystkich części z kojca. Połóż je na czystej powierzchni, aby były łatwo dostępne, gdy nadejdzie czas na ponowny montaż.

-Następnie napełnij wiadro lub zlew ciepłą wodą i dodaj trochę łagodnego mydła lub detergentu (niezależnie od marki, która najlepiej pasuje do Twojego modelu).

Zanurz w jednej ze swoich ściereczek lub gąbek i użyj jej do wytarcia na mokro każdej części, w tym wszelkich elementów plastikowych, takich jak szyny do gryzienia, rury PCV, koła itp., które wymagają szczególnej uwagi, jeśli są szczeliny, w których może gromadzić się brud.

Użyj ręczników papierowych zanurzonych w tej mieszance piany, aby wchłonąć nadmiar wilgoci z wytartych powierzchni.

-Następnie weź suchą szmatkę i wytrzyj nią elementy kojca, aby wchłonąć wszelkie pozostałe krople wody, które mogą być widoczne na właśnie wyczyszczonych powierzchniach.

Pozwól, aby te części całkowicie wyschły na powietrzu przed ponownym złożeniem kojca lub próbą ponownego użycia go zgodnie z jego przeznaczeniem, którym jest bezpieczne trzymanie dziecka podczas zabawy.

Czy dziecko może spać w kojcu zamiast w łóżeczku?

Dziecko nie może spać w kojcu zamiast w łóżeczku. Spanie na podłodze lub w pobliżu innych przedmiotów, przez które mogą zostać zranione, takich jak ściany i meble, nie jest bezpieczne.

Plac zabaw powinien być używany tylko podczas zabawy, ponieważ może on umożliwić dziecku dostęp do miejsc, w których może spaść, utknąć między kratami lub udusić się, jeśli w obszarze, w którym jego głowa może się położyć podczas snu, znajdują się luźne zabawki .

Potrzebujesz również dodatkowych prześcieradeł, jeśli zdecydujesz, że chcesz, aby Twoje dziecko spało w kojcu nad łóżeczkiem. Niemowlęta też mają wypadki w nocy, co oznacza, że ​​brudne pieluchy będą tkwić w tego typu zamkniętych przestrzeniach do rana, kiedy wstaniesz, aby je zmienić.

Czy 2-miesięczne dziecko może spać w paczce i zabawie?

Pack n play może być bezpiecznym miejscem do spania dla Twojego dziecka, jeśli ma zaledwie dwa miesiące, ale nie zaleca się używania tego produktu przed ukończeniem przez nie trzeciego miesiąca życia. Byłoby również najlepiej, gdyby dziecko mogło się przewrócić i wziąć udział w innych zajęciach.

Czy można umieścić dziecko w kojcu?

Obecnie dostępnych jest wiele różnych stylów i marek. W zależności od budżetu i preferencji projektowych, przekonasz się, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli to możliwe, spróbuj umieścić dziecko w kojcu przed zakupem, aby sprawdzić, czy nośność pasuje do tego, czego potrzebujesz, a także jak łatwe lub trudne jest rozłożenie i rozłożenie.

Możesz nawet rzucić okiem na recenzje różnych modeli online! Kojce mogą być zarówno dobre, jak i złe – ale najczęściej okazują się pozytywne, ponieważ dzieci za bardzo je kochają!

-Należy sprawdzić, czy rozmiar kojca odpowiada Twoim potrzebom -Przy wyborze kojca należy również wziąć pod uwagę wszelkie negatywne opinie na temat podobnych produktów -Włóż dziecko do kojca przed zakupem, aby zobaczyć, jak to jest!

-Upewnij się, że pióro ma nośność odpowiadającą Twoim potrzebom. -Przydatne jest również sprawdzenie recenzji różnych modeli online.