Instrukcje składania wózka Bob Rambler

Bob Rambler Stroller to popularna marka wózków, ale jak go złożyć? W tym artykule pokażemy, jak prawidłowo złożyć wózek Bob Rambler Stroller, aby można go było przechowywać na jak najmniejszej przestrzeni.

Kroki składania wózka Bob Rambler

Krok 1. Przestaw wózek tak, aby był w kształcie litery U z jednym z dłuższych boków stelaża dotykającym ciała

Instrukcje składania wózka Bob Rambler

Krok 2. Podciągnij z obu stron, aż będą całkowicie proste i połączą się, tworząc trójkąt.

Krok 3. Złóż górną klapę (z koszem), a następnie złóż dolną klapkę pod siebie. Powinieneś teraz zobaczyć, jak łatwo przechowywać wózek Bob Rambler!

Kroki, jak rozłożyć wózek Bob Rambler

Krok 1. Umieść wózek Bob Rambler w kształcie litery U tak, aby jeden z dłuższych boków ramy dotykał ciała.

Krok 2. Podciągnij z obu stron, aż będą całkowicie proste i połączą się, tworząc trójkąt.

Krok 3. Złóż górną klapę (z koszem) na dolną klapę, a następnie złóż dolną połowę pod siebie. Powinieneś teraz zobaczyć, jak łatwo przechowywać wózek Bob Rambler!

Czego mogę użyć zamiast chodzika?

Laska to świetna opcja dla tych, którzy nie muszą jej cały czas używać. Jeśli nie korzystasz z chodzika, wypróbuj jeden z naszych innych środków ułatwiających poruszanie się, takich jak kule lub laski.

Jak zablokować wózek Joovy?

Istnieje wiele sposobów na zablokowanie wózka Joovy. Możesz nacisnąć przycisk po obu stronach rączki lub użyć karabińczyka. Jeśli masz problemy z zablokowaniem, upewnij się, że rama jest całkowicie zamknięta, a następnie spróbuj ponownie.

Jak czyścić ultralight Joovy?

Zalecamy użycie wilgotnej gąbki z mydłem, aby usunąć wszelkie zabrudzenia lub nagromadzenie. Wózek można również przetrzeć ciepłą wodą z łagodnym mydłem. Nie zapomnij go spłukać!

Jak złożyć ultralekki Joovy?

Aby złożyć ultralight Joovy, naciśnij przycisk na obu końcach uchwytu, a następnie złóż go. Wciśnij z obu stron, aby zablokować go na swoim miejscu.

Jak rozłożyć ultralekki Joovy?

Możesz zwolnić chwyt, naciskając lub pociągając z każdej strony, aż osiągną swój pierwotny kształt. Na koniec dociśnij je razem, aby mogły się zablokować.

Jak zmienić oponę w wózku BOB

Aby zmienić oponę w wózku BOB, najpierw rozłóż matę lub ręcznik, aby chronić podłogę. Zdejmij wszystkie dźwignie szybkozamykacza z opon i odłącz wszelkie linki hamulców, jeśli to konieczne.

Znajdź trzpień zaworu, który utrzymuje przebitą oponę na miejscu (powinien znajdować się na jednym końcu, jak chcesz). Usuń to, obracając w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aż poluzuje się na tyle, aby łatwo oderwać, ale nie za bardzo, aby całkowicie się oderwać.

Nie próbuj naciskać tych zaworów podczas wyjmowania ich za pomocą szczypiec; są zaprojektowane tak, aby wytrzymać nacisk, który może je nieodwracalnie uszkodzić.

Trzymając mocno górną część ramy przy klatce piersiowej zdecyduj, jak daleko pod osią chcesz złożyć, jak daleko przednie koło i jak będzie składane. Umieść stopę na ramie łączącej oś i kole (możesz potrzebować drugiej osoby), trzymając obiema rękami dla dodatkowej stabilności, dociśnij oponę, aby nie było szczeliny w miejscu, w którym guma styka się z metalem.

Kiedy będziesz zadowolony, że nie przesunie się z powrotem do swojej pierwotnej pozycji, chwyć jeden z uchwytów w każdej ręce jak najbliżej środka między kołami. W przeciwieństwie do siedzeń składanych, nie można ich po prostu zdjąć, ponieważ są przymocowane na stałe .

Jak wpompować powietrze do opony wózka bob

Proces pompowania powietrza do opony wózka typu bob jest w rzeczywistości dość prosty. Wszystko, czego potrzebujesz, to następujące materiały: sprężarka powietrza, dętka rowerowa lub inny podobny długi element gumowy do zastosowania jako przedłużenie trzpienia zaworu oraz rękawice/odzież ochronna.

Będziesz także chciał mieć koło przed sobą, przeciwną stroną do góry, tak aby pozostawało uniesione na swojej osi podczas napompowania.

Krok 1. Załóż odpowiednią odzież (np. rękawice ochronne), a następnie przymocuj jeden koniec węża od kompresora do przedłużacza zaworu odcinającego, ściskając je mocno razem, aż zatrzasną się bezpiecznie – uważaj, aby nie puścić, dopóki to się nie stanie !

Krok 2. Następnie ustaw się przy kole i trzymając przedłużacz jedną ręką, napompuj oponę do 30-50 psi. Będziesz mógł poczuć, jak ciasno się robi, gdy go napompujesz, więc uważaj, aby nie przestrzelić – nie chcemy eksplodującej tuby!

Krok 3. Po kilku minutach pompowania (lub po osiągnięciu żądanego ciśnienia), zwolnij wąż z przedłużacza trzonka zaworu na tyle, aby powietrze mogło uciec przed zwolnieniem wszystkich naraz.

Ta nagła zmiana ciśnienia powinna spowodować bulgotanie w dętce, co oznacza, że ​​istnieje odpowiednia równowaga między ciśnieniem zewnętrznym i wewnętrznym; Kontynuuj zmniejszanie pompy, aż przepływ powietrza całkowicie się zatrzyma lub bąbelki przestaną pojawiać się na powierzchni opony.