Ile wagi może pomieścić kojec?

Kojec to świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom podczas zabawy. Jaką jednak wagę może utrzymać kojec? Przeczytaj ten wpis na blogu, aby dowiedzieć się, ile wagi może dla Ciebie utrzymać kojec.

Wagi, które może pomieścić kojec

Kojec może pomieścić do 23kg. Zależy to jednak od materiałów, z których jest wykonany, od tego, jak wytrzymały, a także od jego konstrukcji.

Ile wagi może pomieścić kojec?

Jeśli chcesz mieć długopis dla więcej niż jednego dziecka, powinieneś kupić coś mocniejszego, takiego jak plastik lub metal, ponieważ długopisy z tkaniny nie są przeznaczone do jednoczesnego przyjmowania wielu dzieci i pękną bardzo szybko, jeśli zostanie na nie zbyt duży ciężar.

Długopisy tekstylne również nie składają się, co utrudnia ich przenoszenie, dlatego polecamy je osobom z małymi dziećmi, które potrzebują długopisu tylko czasami, a nie przez całe życie.

Ale tego typu kojce są świetne w pewnych sytuacjach, gdy przestrzeń może być problemem lub gdy szybka konfiguracja bez narzędzi byłaby przydatna. Metalowe długopisy są bardzo wytrzymałe i nie uszkadzają podłogi ani dywanów.

Są wyposażone w kółka, które pozwalają je przenosić w razie potrzeby, ale większość ludzi zostawia je w jednym miejscu, które zwykle znajduje się przy ścianie, aby dzieci nie mogły wspiąć się po niej. Jeśli Twoje dziecko lubi się wspinać, będzie to dla Ciebie problemem, ponieważ metalowe kojce mogą ważyć do 40 kg.

Plastikowe kojce utrzymają jednak mniej niż 23 kg, mimo że wyglądają mocniej, ponieważ tego typu kojce zostały zaprojektowane bardziej dla mniejszych dzieci, które mogą nadal czołgać się przez kraty, zamiast stać i chodzić, jak to zwykle robią starsze dzieci.

Powodem, dla którego plastik ma mniejszą wagę niż jego metalowy odpowiednik, jest to, jak cienkie i delikatne mogą być niektóre modele. Jednak nie zawsze tak jest, ponieważ niektóre modele są bardzo wytrzymałe i mocne.

Dlaczego dzieci płaczą w kojcach?

Niemowlęta płaczą w kojcach, bo się nudzą. Nie mają nic do roboty, nie mają z kim rozmawiać i brakuje im rozwoju poznawczego, aby móc zrozumieć własne emocje lub jak nimi zarządzać.

Rezultatem jest frustracja, która powoduje płacz, dopóki ktoś nie wróci do pokoju, aby ponownie wejść w interakcję ze swoimi dziećmi.

To tworzy wzorzec, w którym rodzice mogą nadal uważać to za urocze dla małych dzieci, ale pozostawienie go bez kontroli ma długoterminowe konsekwencje, ponieważ dzieci rozwijają przywiązanie do ludzi, którzy przychodzą i odchodzą, zamiast rozwijać więź między sobą a konsekwencją lub stabilnością, gdy się schodzi. do wiedzy, co się wokół nich dzieje.

Jak sprawić, by moje dziecko zostało w kojcu?

Możesz spróbować ustawić plac zabaw dla swojego dziecka i przenosić je w nowe miejsce za każdym razem, gdy wyjdą. Dobrym sposobem na to jest umieszczenie zabawek w ich kojcu, takich jak telefon lub kolorowy leżaczek. To zapewni im rozrywkę, podczas gdy ty zajmiesz się innymi rzeczami w domu, dopóki nie dorosną na tyle, że nie wyjdą bez nadzoru.

Powinieneś również upewnić się, że dajesz dziecku dużo czasu na brzuszek, gdy nie śpi, i pozwalasz mu badać otoczenie, aby czuło się komfortowo z tym, gdzie mieszka i jak to działa.

Zwiększa to bezpieczeństwo dzieciom w wieku powyżej sześciu miesięcy, ponieważ daje im wyobrażenie o tym, co się dzieje, aby nie błądziły zbyt wiele, jeśli musisz zostawić je same w kojcu na jakiś czas.

Im więcej eksplorują, tym mniej prawdopodobne jest, że będą chcieli odejść i popaść w kłopoty, gdy nie będzie Cię w pobliżu, aby mieć oko na rzeczy.

Jaki jest rozmiar kojca?

Kojce są dostępne w różnych rozmiarach. Niektóre mają rozmiar mini łóżeczka, około 36 cali długości i 18 cali szerokości. Inne są sześciokątne lub ośmiokątne i zbudowane z oddzielnych paneli, które pozwalają na złożenie produktu, gdy nie jest używany.

Jaką wagę może utrzymać opakowanie Graco i gra?

Graco Pack and play może pomieścić do 30 funtów. Jest zalecany dla dzieci w wieku od 0 do 24 miesięcy.

Maksymalna długość, jaką trzyma Graco Pack and Play, wynosi 34 cale, a szerokość sięga 25 cali. Ma również wysokość 28 cali po złożeniu w pełni rozciągniętym z bokami z siatki dostępnymi do celów wentylacyjnych.

Czy 2,5-latek może spać w pakiecie N Play?

Niemowlęta powinny przestać spać w swoim plecaku i zabawie, gdy mają od 2 do 3 lat lub gdy osiągną 30 funtów, 35 cali wzrostu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wcześniejsze stwierdzenie dotyczące wagi dziecka, ponieważ tylko dlatego, że może być wysoki jak na swój wiek, nie oznacza, że ​​jest gotowe.

Gdzie mogę kupić pakiet Graco i grać?

Graco Pack 'n Plays są dostępne w wielu lokalnych sklepach detalicznych. Cena waha się od 49 do 120 USD w zależności od rozmiaru. Można je również znaleźć w Internecie za pośrednictwem sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, eBay lub BuyBaby.com, gdzie ceny różnią się odpowiednio do opłat za wysyłkę, jeśli dotyczy to Twojej lokalizacji poza lokalizacjami sklepów