Ile kosztuje wypożyczenie wózka w Disneylandzie? 3 wskazówki i pomysły

Disneyland to miejsce znane z rodzinnej atmosfery, ale ile kosztuje wypożyczenie wózka w Disneylandzie? W tym artykule porozmawiamy o tym, ile wydasz na wynajem wózka i dlaczego.

Wskazówki dotyczące ustalania ceny wypożyczenia wózka w Disneylandzie

Jedną ważną rzeczą, o której należy pamiętać przy wynajmie wózka w Disneylandzie, jest to, ile to będzie kosztować. Wynajęcie nie jest tanie – ale ile to faktycznie kosztuje? Cena wózków waha się od 15 USD za parasolkę, aż do 85 USD za luksusowy model z wieloma funkcjami i schowkami. Przeciętny wynajem wózka wyniesie 20-30 USD, wliczając w to najpopularniejsze wózki, które są pod ręką.

Ile kosztuje wypożyczenie wózka w Disneylandzie? 3 wskazówki i pomysły

Koszt wypożyczenia wózka różni się w zależności od tego, jak bardzo go potrzebujesz. Na przykład, jeśli planujesz zabrać dzieci na cały dzień do Disneylandu, warto wypożyczyć wózek, ale jeśli zamierzasz tam spędzić tylko kilka godzin, może to nie mieć sensu.

Ważne jest, abyś wypożyczając wózek w Disneylandzie pamiętał, ile będzie kosztował, zanim przyprowadzisz dziecko i spodziewasz się, że zmieści się do jednego z tych droższych modeli! Dobrą zasadą jest upewnienie się, że Twoje dziecko ma co najmniej 36 cali wzrostu, zanim zastanowisz się, ile kosztuje wynajem.

Podczas wypożyczania wózka obowiązują również pewne wymagania, a mianowicie, że wszystkie dzieci na imprezie muszą być określonego wzrostu lub wieku, w zależności od tego, jaki rodzaj wózka chcą i ile mają lat.

Na przykład, jeśli chcesz wózek dziecięcy, dziecko musi mieć co najmniej sześć miesięcy i nie może być wyższe niż 36″. I oczywiście przy wynajmie dowolnego typu wózka będziesz musiał z nim wyjść!

Być może będziesz musiał również wypożyczyć parasol, jeśli pada deszcz lub jest za gorąco. Pamiętaj, ile czasu spędzi tam Twoja rodzina – ile by to kosztowało na przykład? Nie chcesz wydawać ponad 30 USD na coś, z czego planujesz korzystać tylko przez kilka godzin.

Jeśli tak się stanie, może rozważ zakup jednego z wyprzedzeniem, aby każdy miał swój własny. Ogólnie rzecz biorąc, poświęć trochę czasu na zastanowienie się, jak długo planujesz tam być i ile osób będzie z tobą.

Jaki rozmiar wózka jest dozwolony w Disneylandzie?

Disneyland pozwala rodzinom zabrać ze sobą wózek do parku, jeśli:

  • Wystarczająco mały, aby zmieścić się w szafce lub pod siedzeniem podczas przejażdżek,
  • Nie tak duży, że potrzebujesz pomocy członków obsady.

Której wypożyczalni powinienem użyć?

Istnieje kilka firm, które wynajmują swoje produkty w Disneylandzie. Mają różne ceny i funkcje, dlatego przy wyborze firmy, która jest najlepsza dla Twojej rodziny, powinieneś zastanowić się, ile czasu planujesz spędzić w parku.

  • Preferowany dostawca usług Disney od 2018 r.: Premiere Service Rentals
  • Inni dostawcy to: Avis, Hertz, National Car Rental

Zasady dotyczące wózków Disneyland 2021

Disney wprowadza zmiany w sposobie, w jaki goście mogą wypożyczać wózki w parku rozrywki.

Nowa polityka wejdzie w życie 31 stycznia 2021 r. Dotyczy tylko wypożyczeń zakupionych w Disneylandzie, a nie wypożyczonych od sprzedawców zewnętrznych lub podmiotów zewnętrznych, takich jak Uber Eats.

Ceny: Ceny wahają się od 15 USD dziennie do 30 USD dziennie, w zależności od tego, na ile dni potrzebujesz wypożyczyć wózek. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za wypożyczenie podwójnego wózka, o ile jest on łączony z innym pojedynczym dzieckiem (mogą obowiązywać dodatkowe opłaty). W celach informacyjnych, jeśli planujesz jechać tylko jeden dzień bez własnego transportu, ta opcja byłaby bardziej opłacalna.

Czasami możesz usłyszeć, jak ktoś mówi, ile kosztuje wypożyczenie wózka w Disneylandzie. Ważniejsze jest to, ile zaoszczędzę wynajmując od Disneylandu? Obecna cena wynajmu jednodniowego waha się od 15 do 30 USD, wliczając opłatę manipulacyjną. Teraz porównajmy to z tym, co zapłaciłbyś poza witryną lub online, na przykład w Uber eats:

  • Wypożyczenie jednego dziecka kosztuje w Los Angeles około 65 dolarów – więc jeśli twoja rodzina potrzebuje dwóch z nich, zaplanuj już prawie trzysta dolarów!
  • Dwoje dzieci może nie wystarczyć, co oznacza, że ​​kolejny dodatkowy wydatek może zwiększyć sumę do czterystu dolarów lub nawet ponad pięćset dolarów, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz!!!
  • Podwójny wózek można kupić w Disneylandzie za około 30 USD i zawiera opłatę manipulacyjną.
  • Jeśli lecisz do LA, wypożyczenie jednego dziecka od Disneya wyniesie około 65 USD. Ile kosztuje Twój lot? Przelot nie będzie tani, ale będzie kosztować tylko dodatkowe sto pięćdziesiąt dolarów (z tego, co widziałem na Orbitz) w zależności od tego, jak daleko się rezerwujesz, co oznacza, że ​​zaoszczędziliśmy ponad 300 dolców tylko przez korzystając z tej usługi!