Ile kosztuje fotelik samochodowy dla niemowląt w Walmart? Profesjonalny przewodnik

Ile kosztuje fotelik samochodowy dla dziecka w Walmart? Koszt fotelika samochodowego dla dziecka w Walmart będzie się różnić w zależności od rodzaju i stylu. Do wyboru jest kilka typów, w tym niemowlę, kabriolet, wszystko w jednym, system podróżny lub tylko tyłem do kierunku jazdy.

Foteliki dla niemowląt zwykle zaczynają się od 80 USD za modele podstawowe, podczas gdy opcje z wyższej półki mogą kosztować znacznie ponad 300 USD, w zależności od funkcji, takich jak dodatkowe wyściełanie i inne dodatki, takie jak zabawki przymocowane do zagłówków. Kabriolet fotelików samochodowych zaczyna się od około 100 dolarów, a niektóre z nich sięgają tysięcy.

Ile kosztuje fotelik samochodowy dla niemowląt w Walmart? Profesjonalny przewodnik

Wózek „wszystko w jednym”, który ma zarówno opcję nośną, jak i oddzielną ramę wózka w cenie od 150 do 200 dolarów, ale także rośnie do tysięcy, zwłaszcza jeśli obejmuje dodatkowe luksusowe udogodnienia, takie jak skórzane wnętrze i pełne zawieszenie. Systemy podróżne zaczynają się od około 100 USD i sięgają nawet kilkuset w zależności od rodzaju dołączonej ramy wózka.

Gdzie jest najbezpieczniejsze miejsce na fotelik samochodowy?

Najbezpieczniejszym miejscem na fotelik samochodowy jest środek tylnego siedzenia. Dzieje się tak, ponieważ zapewnia lepszą ochronę niż jakakolwiek inna lokalizacja na wypadek wypadku i pomaga chronić Twoje dziecko podczas każdej jazdy. Umożliwia również zwolnienie jednego lub obu przednich siedzeń, dzięki czemu można je dostosować w razie potrzeby bez narażania bezpieczeństwa.

Jedyną wadą umieszczania fotelika samochodowego dziecka na środku jest to, że nie można go tak łatwo zobaczyć, ale można to obejść na wiele sposobów.

Kiedy moje dziecko może przestać używać fotelika podwyższającego w Kanadzie?

Jeśli Twoje dziecko ma więcej niż sześć lat i ma mniej niż 145 funtów (lub 60 kg), może przestać używać fotelika podwyższającego Kanada. Ogólnie rzecz biorąc, nie zaleca się przewożenia dzieci, które są za małe na foteliki samochodowe, ponieważ zwiększa to ryzyko obrażeń w wypadku nawet o 80 procent w porównaniu z noszeniem fotelików samochodowych z dwupunktowymi pasami.

Istnieje kilka powodów, dla których rodzice odkładają przejście na fotelik podwyższający:

– Nie chcą, aby ich dziecko czuło się inaczej niż inne dzieci w samochodzie i czują, że uprząż zapewnia im wystarczającą ochronę. Dzieci, które korzystały z dwupunktowych uprzęży, mogą czuć się niekomfortowo z powodu tego, jak wysoko umieszcza je w samochodzie.

– Mają świadome bezpieczeństwa dziecko, które przekracza wszelkie wymagania dotyczące wzrostu i wagi dla uprzęży, więc uważają, że dobrze jest je tam trzymać, ponieważ czują się bezpiecznie.

Jaki fotelik samochodowy powinien być w Kanadzie czterolatek?

Każde dziecko jest wyjątkowe i wymaga innego rozmiaru fotelika w zależności od wieku, wzrostu i wagi. Istnieją jednak ogólne wytyczne, których należy przestrzegać:

* W przypadku dzieci o wadze poniżej 40 funtów, powinny siedzieć w foteliku samochodowym przodem do kierunku jazdy z pasami uprzęży, aż do maksymalnego limitu wagi dozwolonego dla tego modelu (zwykle 30 lub 35 funtów). Najlepszą opcją byłoby użycie rozkładanego fotelika samochodowego, aby mógł rosnąć wraz z dzieckiem, gdy skręcasz z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy.

W Kanadzie Transport Canada zaleca, aby podczas zmiany kierunku z jazdy tyłem do kierunku jazdy w wieku 20 miesięcy lub starszych dzieci musiały siedzieć w fotelikach podwyższających. Foteliki podwyższające podnoszą dzieci na tyle wysoko, że pasy dla dorosłych pasują do nich prawidłowo.

Czy używanie przeterminowanego fotelika samochodowego jest nielegalne?

Tak, używanie przeterminowanego fotelika samochodowego jest nielegalne. Stwierdzono, że może to być bardzo niebezpieczne zarówno dla Twojego dziecka, jak i całego pojazdu. Kiedy potrzebujesz nowego fotelika samochodowego, skontaktuj się z naszym personelem ABC Baby Co., LLC już dziś! Pomożemy Ci w wyborze idealnego dla Twoich potrzeb w przystępnych cenach.

Jak długo działają foteliki samochodowe Britax?

Foteliki samochodowe Britax są dobre przez pięć lat. Rotacja fotelików samochodowych jest ważna, ponieważ oznacza to, że Twoje dziecko prawdopodobnie będzie jeździć różnymi samochodami w ciągu swojego życia, a nie tylko jednym lub dwoma samochodami. Powinieneś zacząć obracać fotelik dziecka w wieku trzech lat, ponieważ większość dzieci nie potrzebuje już nosidełka w kształcie kubełka dla niemowląt po ukończeniu pierwszego roku życia.

Kabriolet samochodowy może być używany od urodzenia do momentu, w którym z niego wyrosną, co zdarza się średnio około czterech lat. Pamiętaj, że każde dziecko jest wyjątkowe, więc możesz znaleźć dzieci, które będą chodzić tyłem do kierunku jazdy do szóstego roku życia, podczas gdy inne potrzebują tylko wzmacniacza z pasem przednim o wadze 40 funtów i więcej, gdy skończą osiem lat .

Najlepszym sposobem określenia, jak długo Twoje dziecko może bezpiecznie przebywać w foteliku samochodowym, jest przestrzeganie wskazówek producenta, które zazwyczaj są wydrukowane na samym foteliku.

Który fotelik jest lepszy Evenflo czy pierwszy bezpieczny?

Fotelik samochodowy Evenflo to dobra opcja. Ma podstawowe funkcje i jest idealny dla małych dzieci lub niemowląt do 40 funtów. Z kolei fotelik samochodowy Safety First ma wiele unikalnych funkcji bezpieczeństwa, których nie znajdziesz w żadnym innym modelu fotelika dla dziecka.

Konstrukcja skorupy tego modelu ochroni Twoje dziecko przed uderzeniami bocznymi lepiej niż większość innych, ponieważ ma głębokie ścianki, które bardzo dobrze zatrzymują ruch do przodu.

Co więcej, zapewnia większą amortyzację dzięki wyściółce z pianki o dużej gęstości dookoła, w tym w obszarze głowy, a także osłonach klamer na klatce piersiowej, zapewniających wygodę i bezpieczeństwo starszych dzieci (w wieku trzech lat i starszych). Nie ma potrzeby kupowania nowych uprzęży, gdy z nich wyrosną, ponieważ pięciopunktową uprząż można regulować z przodu siedziska.