Idąc do parku: jak zrobić pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek

W tym artykule nauczymy Cię, jak wykonać pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek. To bardzo proste i łatwe do zrobienia! Mamy też kilka zdjęć tego, jak wygląda gotowy projekt na końcu tego posta, jeśli chcesz go zobaczyć. To ochroni Twoje dziecko lub małe dziecko przed deszczem, śniegiem lub słońcem, gdy są w wózku.

Jak założyć plastikową osłonę na wózek?

Krok 1. Otwórz wózek i połóż go płasko.

Idąc do parku: jak zrobić pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek

Krok 2. Znajdź plastikowy pokrowiec, który jest wystarczająco duży, aby można go było naciągnąć na górną część wózka, gdy skończysz (na przykład plandekę lub duży worek na śmieci).

Krok 3. Weź jedną stronę plastikowej osłony i rozciągnij ją na całej długości oparcia wózka.

Krok 4. Weź drugą stronę plastikowego pokrowca i rozciągnij go na całej szerokości wózka, upewniając się, że jest na tyle luzu, aby można było zamknąć wszelkie otwory po obu stronach, mocno je dociągając. Jeśli to możliwe, zamknij każdy koniec węzłem lub kawałkiem sznurka.

Krok 5. Rozciągnij obie strony razem, aby woda nie dostała się do tych punktów.

Krok 6. Powtórz ten proces dla wszystkich otworów, które mogą być otwarte w pobliżu miejsca, w którym siedzisz w wózku (uważaj, aby ich nie dotknąć, ponieważ się zabrudzą).

Jak przymocować pokrowiec przeciwdeszczowy Babyzen Yoyo?

Pokrowiec przeciwdeszczowy Babyzen Yoyo jest wykonany z lekkiego i oddychającego materiału, co oznacza, że ​​z łatwością dopasuje się do wózka.

Krok 1. Rozciągnij otwarty koniec na całej długości oparcia. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo luzu, aby można było zamknąć wszystkie otwory po obu stronach, mocno je dociągając. Jeśli to możliwe, zamknij każdy koniec węzłem lub kawałkiem sznurka.

Krok 2. Powtórz ten proces dla wszystkich otworów w pobliżu miejsca, w którym siedzisz wewnątrz wózka (uważaj, aby ich nie dotknąć, ponieważ się zabrudzą).

Po prawidłowym nałożeniu woda nie powinna przeciekać z innych miejsc niż ze szwów wzdłuż krawędzi, ponieważ elementy te nie będą miały kontaktu z niczym podczas użytkowania, a tym samym nie będą podatne na rozerwanie.

Kroki tworzenia osłony przeciwdeszczowej na wózek

Krok 1. Znajdź plandekę lub plastikową płachtę, która pokryje Twój wózek. Powinna być wystarczająco duża, aby zakryć ją ze wszystkich stron i nie zwisać zbyt daleko od górnej części wózka, gdzie byłaby główka dziecka, ponieważ może to mieć wpływ na sposób pchania.

Krok 2. Zmierz, jaka długość jest potrzebna z każdej strony, tak aby na końcu pozostało około sześciu cali, które można wykorzystać do ciasnego związania sznurkiem, aby nie dopuścić do jakichkolwiek otwartych przestrzeni w kierunku dolnej części wózka.

Krok 3. Złóż jedną krawędź, a następnie owiń obie długie krawędzie na siebie, składając je w tę iz powrotem, aż dotrzesz do obszaru w pobliżu jego punktu środkowego. Następnie zrób to samo z przeciwległymi rogami, ponieważ są one lustrzane.

Krok 4. Następnie zmierz szerokość potrzebną do pokrycia wózka, a następnie złóż go, składając go na około trzy cale z każdej strony, tak aby między nimi zachodziły niewielkie zakładki.

Krok 5. Weź długość z wcześniejszego miejsca, w którym zostawiłeś sześć cali na końcu do wiązania, owiń to mocno dwa razy, zanim kontynuujesz mocowanie wszystkiego razem za pomocą mocnego sznurka lub wstążki.

Teraz weź wszystkie cztery rogi i jak najszybciej zwiąż je ze sobą, używając dowolnego rodzaju mocnego materiału, takiego jak przędza lub wytrzymały sznurek.

Jak złożyć Babyzen yoyo2?

Babyzen yoyo to lekki wózek, który charakteryzuje się dobrą manewrowością i jest łatwy do złożenia. Waży tylko 11 funtów (najlżejszy w swojej klasie). Zobacz, jak Babyzen Yoyo składa się jedną ręką.

Najpierw wyjmij wszystkie przedmioty z fotelika dziecka przed złożeniem go i rozłóż ramę produktu, ciągnąc z każdej strony, aż spotkają się w punkcie środkowym – kiedy skończysz, obie strony powinny leżeć płasko na sobie.

Następnie złóż około 40% w siebie, aby utworzyć zagięcie, które będzie działać jak kotwica na przyszłe skręty – pomoże to utrzymać wszystko bardziej zagęszczone podczas skręcania, aby nie było luźnych części wokół, gdy zostanie później całkowicie rozłożony; upewnij się również, że robisz to po obu stronach.

Następnie złóż ramę do tyłu, aby ponownie znajdowała się w linii prostej – pamiętaj, aby zrobić to z każdej strony produktu, aby wyrównać sytuację.

Gdy obracasz jedną stronę o 180 stopni w stosunku do tego, jak były pierwotnie, gdy zaczynałeś z Babyzen Yoyo (lub jak by było, gdybyś ich nie spasował), upewnij się, że druga ręka podąża za tym i trzyma wszystko tak mocno, jak to możliwe; obracaj się dalej, aż zostanie tylko około cala na każdym końcu, zanim przesuniesz ręce na tyle, by wystarczyło na ostatnie pół obrotu.

Po obróceniu delikatnie, ale mocno dociśnij wszelkie luźne części, aby szczelnie zabezpieczyć całą zawartość wewnątrz, jednocześnie zapobiegając wyskakiwaniu lub spadaniu przedmiotów podczas transportu.