Gdzie znaleźć datę ważności na foteliku samochodowym Baby Trend?

Fotelik samochodowy Baby Trend nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku – są bezpieczne, wygodne i niedrogie. Ale gdzie znajdujesz datę ważności?

Ten artykuł pokaże, gdzie znaleźć datę ważności fotelika dziecięcego Trend, aby upewnić się, że fotelik jest nadal w dobrym stanie.

Gdzie znaleźć datę ważności na foteliku samochodowym Baby Trend?

Gdzie Trend wygaśnięcia fotelika samochodowego

Najlepsze miejsca do sprawdzenia daty ważności fotelika dziecięcego Trend znajdują się w instrukcji obsługi lub na jednej z dwóch naklejek, znanych również jako przywieszki.

Pierwsza naklejka znajduje się bezpośrednio pod uchwytem, ​​na której znajdują się informacje o numerze modelu, nazwie stylu i miejscu produkcji.

Można to wykorzystać, aby dowiedzieć się, czy Twój produkt został wycofany z jakiegokolwiek powodu. Druga naklejka to sama data ważności, więc powinna być łatwa do zlokalizowania na produkcie, jeśli się trochę rozejrzysz.

Jak długo jest odpowiedni fotelik samochodowy Trend?

W większości przypadków modny fotelik samochodowy powinien wytrzymać około ośmiu lat. Jest to odpowiedni czas, biorąc pod uwagę, że dzieci osiągają różne etapy w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju.

Niektórzy rodzice decydują się zainwestować więcej pieniędzy w modele kabrioletów, ponieważ mają one dłuższą żywotność, a ten typ może również służyć jako krzesełko podwyższające, gdy maluch jest wystarczająco duży.

Jak długo jest odpowiedni fotelik samochodowy?

Dobry fotelik samochodowy z kabrioletem powinien wystarczyć na pięć lat. Jeśli masz starsze dziecko, nie ma powodu, aby zmieniać obecne miejsce.

Jak znaleźć datę ważności fotelika samochodowego Graco?

Foteliki samochodowe Graco mają na etykiecie datę ważności. Data ważności to zwykle cztery lata po wyprodukowaniu fotelika, które można znaleźć napisane jako „MFG”, po którym następuje liczba.

Na przykład, jeśli Twój fotelik samochodowy Graco został wyprodukowany w 2015 r., będzie oznaczony jako MFG 15. Jeśli Twój fotelik samochodowy Graco został wyprodukowany w 2012 r., będzie oznaczony jako MFG 12.

Jak długo są odpowiednie foteliki samochodowe Graco 4ever?

Według firmy foteliki samochodowe Graco są dobre przez około sześć lat. Ważne, abyś w tym czasie zadbał o fotelik swojego dziecka, prawidłowo go instalując i sprawdzając jego datę ważności.

Jeśli chcesz wymienić swój produkt Graco na nowy, upewnij się, że ma on podobne funkcje, zanim to zrobisz.

Gdzie jest numer modelu na foteliku samochodowym Graco?

Numer modelu znajduje się zwykle na spodzie lub z tyłu fotelika samochodowego. Rodzice mogą również sprawdzić i upewnić się, że mają wszystkie niezbędne części, sprawdzając swoją instrukcję obsługi.

Gdzie są numery seryjne na fotelikach samochodowych?

Numery seryjne znajdują się zwykle na naklejce wewnątrz produktu. Niektóre foteliki samochodowe mają je wszyte w tkaninę, podczas gdy inne mogą być schowane pod podłokietnikiem lub w innym miejscu siedzenia.

Jaki jest limit wzrostu i wagi fotelika samochodowego dla niemowląt?

Przed zakupem ważne jest, aby znać limit wzrostu i wagi fotelika dla niemowląt. Maksymalna wysokość wymagana dla większości fotelików dziecięcych tyłem do kierunku jazdy wynosi około 28 cali lub więcej, a niektóre modele wymagają 30 cali wysokości.

Wiele foteli składanych przodem do kierunku jazdy ma minimalną wagę 20 funtów; jednak najlepiej sprawdzić swój model pod kątem jego wagi i wzrostu.

Jaki jest limit wzrostu i wagi dla osób jadących tyłem do kierunku jazdy?

Limity wysokości i wagi tyłem do kierunku jazdy różnią się w zależności od siedzenia, ale większość fotelików tyłem do kierunku jazdy ma co najmniej 22 funty. Niektóre dochodzą do 35 lub 40 funtów, co jest maksymalną wartością dla wielu foteli kabrioletów.

Wiele z nich nosi niemowlęta do 30 lub 35 funtów (co oznacza, że ​​nadal są bezpieczne na niektórych siedzeniach tylko do tyłu, nawet po pierwszych urodzinach), ale nie wszystkie.

Jak bezpieczny jest fotelik samochodowy Graco Nautilus?

Graco Nautilus to wyjątkowo bezpieczny fotelik samochodowy. Od lat jest numerem 1 w rankingu IIHS i spełnia lub przekracza wszystkie standardy bezpieczeństwa. System LATCH również ułatwia montaż.

Czy foteliki samochodowe do kabrioletów mają zdejmowane podstawy?

Kabrioletowe foteliki samochodowe mają stałą podstawę, która umożliwia rozkładanie fotela i można je montować w różnych pozycjach w zależności od wybranego kąta. Dwa kawałki są połączone razem z tego typu specjałami, dzięki czemu są trwałe do długotrwałego użytkowania.

Jak zainstalować fotelik samochodowy Graco z pasem bezpieczeństwa z przodu?

Aby zamontować fotelik samochodowy Graco z pasem bezpieczeństwa z przodu, należy bezpiecznie umieścić podstawę w pojeździe. Po zakończeniu wykonaj następujące kroki:

Wsuń płytkę zatrzasku w kotwicę pojazdu. Upewnij się, że blokuje się bezpiecznie i samoczynnie zamyka się po zwolnieniu. Jeśli nie, spróbuj ponownie.

Następnie musisz podciągnąć pasek na ramię i kilka razy go popchnąć, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Powinien zablokować się z dźwiękiem kliknięcia, zanim ponownie ruszy do przodu, nie wyskakując z własnej woli po uwolnieniu z dłoni lub między dwoma palcami, które szybko się rozsuwają, jakbyś testował siłę tych zatrzasków.

Jeśli używasz pasa biodrowego, upewnij się, że sprzączka jest dobrze zatrzaśnięta i mocno zapięta, próbując ją rozciągnąć.