Gdzie robić zdjęcia ciążowe? Piękne miejsca do wyboru

Gdzie robić zdjęcia ciążowe? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez nowych rodziców. Jednak w tym poście na blogu przedstawimy kilka fajnych miejsc, w których możesz zrobić sesje macierzyńskie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

– Park lub obszar przyrodniczy.

Gdzie robić zdjęcia ciążowe? Piękne miejsca do wyboru

– W pomieszczeniu możesz robić zdjęcia ciążowe w domu, jeśli kolor ściany jest wystarczająco jasny, aby można je było łatwo sfotografować i ma dobre oświetlenie. Użyj statywu, aby uzyskać dobrze oświetlone zdjęcia, które są wyraźne bez rozmycia.

W przypadku ujęć we wnętrzach spróbuj użyć lamp okiennych — w miarę możliwości pomoże to również uzyskać wyrazistość obrazu! Jeśli to możliwe, unikaj robienia zdjęć w środku w godzinach południowych, ponieważ może być mało dostępnego naturalnego światła słonecznego, wtedy jakość zdjęć może poważnie ucierpieć.

Powinieneś dążyć do wschodu lub zachodu słońca, gdy warunki są optymalne do fotografowania w pomieszczeniach… Pamiętaj jednak, aby ktoś inny podniósł aparat, ponieważ samo trzymanie go nie jest łatwe po około 12 tygodniach ciąży.

Jak uzyskać bezpłatne ubezpieczenie w ciąży?

Możesz otrzymać bezpłatne ubezpieczenie w czasie ciąży dzięki ustawie o przystępnej cenie. ACA wymaga, aby plany opieki zdrowotnej obejmowały opiekę prenatalną i położniczą. Nie musisz płacić współpłacenia, współubezpieczenia ani udziału własnego za te usługi, jeśli należysz do tej kategorii.

Zanim jednak zarejestrujesz się u ubezpieczyciela, upewnij się, że akceptuje on Twój poziom dochodów i położenie geograficzne.

Jeśli nie masz mniej niż 26 lat, nie jesteś w ciąży lub nie spodziewasz się raka w przyszłym roku, nie musisz się martwić o rejestrację planu ubezpieczeniowego za pośrednictwem health.gov. Nadal możesz wykupić polisę na prywatną opiekę zdrowotną na swoją matkę

jeśli sobie tego życzysz i chcesz sam pokryć wszystkie związane z tym koszty.

Niektóre stany oferują plany związane z ciążą, które pokryją wydatki prenatalne bez wymagania, aby rejestrowane osoby brały udział w jakimkolwiek innym planie grupowym w miejscu zatrudnienia.

Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, koniecznie przeczytaj, co dokładnie zawierają one w tych zasadach przed podjęciem decyzji, ponieważ niektóre mogą również wymagać dopłat w zależności od sytuacji w każdym przypadku.

Jak długo musisz objąć ubezpieczeniem dziecko?

Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od wieku Twojego dziecka i kogo pytasz. W większości stanów, które mają w swoich przepisach ubezpieczeniowych przepisy wymagające ubezpieczenia dzieci, jest to wymagane przez prawo. Na przykład w Kalifornii wszyscy ubezpieczyciele są zobowiązani do zapewnienia ubezpieczenia zależnego do 26 roku życia, nawet jeśli nie mieszkają już z tobą lub są na twoim utrzymaniu.

Czy mogę skorzystać z ubezpieczenia mojego chłopaka na ciążę?

Nie. Firmy ubezpieczeniowe nie są zobowiązane do zapewnienia ubezpieczenia na wcześniejsze schorzenia, w tym ciążę. Twój chłopak również nie może skorzystać ze swojego ubezpieczenia, ponieważ byłoby to uznane za oszustwo, chyba że ma odpowiedni rodzaj polisy jako plan rodzinny z zasiłkami na opiekę nad osobami zależnymi (co zwykle jest bardzo drogie).

Zawsze możesz otworzyć swoje zdrowotne konto oszczędnościowe (HSA) i co miesiąc wpłacać na nie pieniądze. Z czasem będzie rosła i możesz ją wycofać bez podatku, gdy będziesz potrzebować kosztów leczenia lub opieki prenatalnej w czasie ciąży!

Lub jeśli żadna z opcji nie jest możliwa, polecam wejść na rynek Obamacare, który kosztuje około 300 USD miesięcznie, ale obejmuje wszystkie z wyjątkiem alternatywnych metod leczenia, tj. kręgarzy, akupunktury itp. W ten sposób, cokolwiek się stanie, koszt nie będzie zbyt wysoki i nadal będziesz mieć ubezpieczenie !

Co się stanie, jeśli zapomnisz dodać dziecko do ubezpieczenia?

Jeśli zapomnisz dodać swoje dziecko do ubezpieczenia lub jeśli nie jest ono już objęte ubezpieczeniem w ramach planu rodziców, może to skutkować poważnymi konsekwencjami.

Dziecko musi otrzymać wszystkie swoje szczepienia przynajmniej na miesiąc przed ukończeniem 18. miesiąca życia. Jeśli nie zrobisz tego do tego czasu, będzie za późno! Muszą również wykonać badanie krwi w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku o świadczenia Medicare (Część A).

Bez tych szczepionek i testów mogą wystąpić problemy z kwalifikacją w przyszłości. Ale co się stanie, jeśli Ty i Twój partner będziecie pracować? A także zająć się obowiązkami domowymi między innymi?

Może się to wydawać zadaniem niewykonalnym ze względu na brak wolnego czasu pomiędzy dwoma pracami oraz opieką nad rodziną. Ale co by było, gdybyś mógł zmienić swój styl życia? Jednym ze sposobów, aby tak się stało, jest przejście na dietę ketogeniczną! Ten artykuł pomoże wyjaśnić, dlaczego i jak to działa.

Kiedy powiedzieć szefowi, że twoja żona jest w ciąży?

Kiedy jesteś żonaty i masz dziecko w drodze, może być bardzo trudno przekonać szefa lub firmę, dla której pracujesz, do zrozumienia, dlaczego nie jesteś w stanie poradzić sobie z ogromnym obciążeniem pracą.

Jeśli coś takiego dzieje się teraz w Twoim życiu, oto kilka dobrych sposobów na przekazanie wiadomości o ciąży, aby zachować zarówno siebie, jak i swoją pracę.

Kiedy mam powiedzieć najbliższej rodzinie, że jestem w ciąży?

Zaraz po tym, jak się dowiesz. Twoja najbliższa rodzina jest zwykle jedyną grupą, która dzieli się tą wiadomością ze wszystkimi, więc nie trzymaj tego zbyt długo w tajemnicy.

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby powiedzieć o tym rodzicom lub rodzeństwu, przynajmniej podziel się dobrą nowiną ze współmałżonkiem i powiedz, czego mogą się wkrótce spodziewać (na przykład: przeprowadzki do domu). Zdziwiłabyś się, jak bardzo zaoferują pomoc, gdy nadejdzie czas na przygotowanie się, na przykład spakowanie wszystkich rzeczy dla dziecka!