Gdzie mogę dostać tani kojec? Przeczytaj to

Gdzie mogę dostać tani kojec? Posiadanie małego dziecka oznacza, że ​​musisz zachować szczególną ostrożność, jeśli chodzi o Twój dom.

Potrzebujesz dla nich takich rzeczy, jak bramki bezpieczeństwa, foteliki samochodowe i łóżeczka, ponieważ nie mogą jeszcze korzystać z własnych mebli lub urządzeń.

Gdzie mogę dostać tani kojec? Przeczytaj to

Kolejną ważną rzeczą, z której wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, jest to, jak dużą inwestycją może być otrzymanie kojca.

Podczas gdy większość ludzi wie, jak wygląda kojec, zakres cen różni się znacznie w zależności od sklepu, więc jeśli masz ograniczony budżet, jest kilka miejsc, w których możesz go kupić w świetnych cenach!

Oto tylko trzy miejsca, w których znalazłam tanie produkty dla dzieci w Internecie:

– Pierwsze miejsce, które poleciłbym to Amazon, ponieważ mają na swojej stronie cały dział poświęcony produktom dla niemowląt i dzieci.

– Możesz również uzyskać świetne oferty w Walmart, jeśli wiesz, gdzie szukać! Na przykład obecnie szukaliśmy łóżka dla malucha, ale nie chcemy, aby było zbyt drogie, ponieważ nasz syn może szybko z niego wyrosnąć.

Jednak najtańsze w sklepie kosztują 50 USD, więc pomyśleliśmy, że to zbyt dużo pieniędzy, dopóki mój mąż nie wszedł do Internetu i znalazł to samo łóżko za jedyne 34,88 USD!

Nie mogliśmy uwierzyć, jak tanio to było, zwłaszcza, że ​​będziemy z niej korzystać co noc, co oznacza, że ​​zimowe płaszcze mogą wkrótce pokryć nasze konto oszczędnościowe! Dlatego takie zniżki sprawiają, że żałuję, że nie mam więcej dzieci.

– Wreszcie, kolejnym świetnym miejscem na tanie kojce jest BuyBuyBaby, ponieważ oferuje szeroką gamę różnych stylów i kolorów, dzięki czemu możesz znaleźć coś, co pasuje do osobowości Twojego dziecka lub wystroju wnętrza przedszkola.

Niedawno dostaliśmy jeden w kolorze miętowej zieleni dla naszego syna, który uwielbia, ale my też go kochamy! Oznacza to, że jego zabawki są trzymane z dala od niego, a jednocześnie są łatwo dostępne, gdy chce je odzyskać.

Nie wiem, co bym teraz bez tego zrobiła, bo kiedyś codziennie godzinami odbierałam syna, ale teraz wszystko ma swoje miejsce, co sprawia, że ​​czuję się znacznie spokojniej.

Czy paczka i zabawa mają taki sam rozmiar jak łóżeczko?

Paczka i zabawa nie są tego samego rozmiaru co łóżeczko. Łóżeczko jest zazwyczaj znacznie mniejsze niż paczka i zabawa. Może to być ważne, jeśli masz ograniczone miejsce w domu.

Paczka i zabawa mogą być również używane dla starszych dzieci, podczas gdy łóżeczko jest zwykle używane tylko dla niemowląt. Jeśli szukasz czegoś, co może rosnąć wraz z dzieckiem, lepszym rozwiązaniem może być paczka i zabawa.

Jeśli jednak chcesz, aby Twoje dziecko jak najszybciej miało własne miejsce do spania, lepszym wyborem może być łóżeczko. Ostatecznie to do Ciebie należy decyzja, która opcja jest najlepsza dla Twojej rodziny. Obie opcje mają swoje zalety i wady, więc upewnij się, że rozważysz wszystkie opcje przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Jak nauczyć dziecko przebywania w kojcu?

Jeśli planujesz korzystać z kojca, jest to czas, kiedy Twoje dziecko uczy się w nim przebywać. Możesz włożyć je do kojca, gdy nie śpią i dać im znać, czego od nich oczekujesz.

Zacznij od krótkich okresów czasu, w których umieszczasz dziecko w kojcu na nie więcej niż pięć minut podczas zabawy na telefonie komórkowym lub oglądania programów telewizyjnych.

Stopniowo zwiększaj to do pół godziny przed wyjściem na inne zajęcia, takie jak zmywanie naczyń, przygotowywanie obiadu itp.

Jednak nie zmuszaj swojego dziecka, jeśli wydaje się bardzo zdenerwowany tym, że zostanie tam umieszczony, ponieważ może to mieć raczej negatywny wpływ niż pozytywne skutki, ponieważ po pewnym czasie wszystkie dzieci zachowują się inaczej, mimo że rodzice przechodzą przez te same techniki rodzicielskie!

Jeśli nic nie działa, spróbuj zostawić dziecko w pokoju z zamkniętymi drzwiami i udać się do innej części domu. Możesz również umieścić swoje dziecko w łóżeczku lub kołysce, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz korzystać z kojca.

Pakuj i graj czy łóżeczko: która jest lepsza opcja?

Paczka i zabawa oferują większą wszechstronność niż łóżeczko. – Może być używany dla starszych dzieci, podczas gdy łóżeczko jest zwykle używane tylko dla niemowląt.

– Jeśli szukasz czegoś, co może rosnąć wraz z dzieckiem, lepszym rozwiązaniem może być pakowanie i zabawa. – Jeśli jednak chcesz, aby Twoje dziecko jak najszybciej miało własne miejsce do spania, lepszym wyborem może być łóżeczko.

– Ostatecznie to do Ciebie należy decyzja, która opcja jest najlepsza dla Twojej rodziny! Obie opcje mają zalety i wady, więc upewnij się, że zważysz je wszystkie, zanim wybierzesz ostatnią rzecz!

Jak złożyć paczkę i zagrać w gondolę?

Będziesz potrzebował:

-Koszyk do spakowania i zabawy

-Śrubokręt

-Asystent, który pomoże Ci utrzymać gondolę podczas jej składania.

Jak złożyć paczkę i zagrać w gondolę:

– Odkręć śruby z podstawy gondoli za pomocą śrubokręta.

– Poproś swojego asystenta, aby przytrzymał jedną stronę podstawy, podczas gdy ty złóż drugą stronę w jego kierunku.

– Wkręć śruby w złożoną podstawę.

-Wstań swoją nowo złożoną gondolę i ciesz się!