Gdzie kupić kwadratowy kojec Graco? Pomysły

Gdzie kupić kwadratowy kojec Graco? Pepperfry to idealne miejsce na zakup tego kojca. Inne witryny e-commerce, takie jak Amazon i Flipkart, również sprzedają go za rozsądną cenę.

Można go kupić online lub offline w zależności od wygody klienta.

Gdzie kupić kwadratowy kojec Graco? Pomysły

Rodzice, którzy szukają łóżeczek dziecięcych, powinni odwiedzić dowolny lokalny sklep w swojej okolicy, który sprzedaje artykuły dziecięce, takie jak zabawki itp., który może nie zawsze mieć dostępne kwadratowe kojce Graco, ale z pewnością zaoferuje podobne wykonane przez różne marki po niższych cenach niż inne sklepy znalezione online lub offline, oferując je po wyższych kosztach bez zniżek od cen regularnych.

Jaka jest najbezpieczniejsza rzecz do spania dla dziecka?

Niemowlę powinno spać w łóżeczku lub kołysce przez pierwsze sześć miesięcy życia. Następnie w razie potrzeby mogą przejść na łóżko dla malucha. Jeśli Twoje dziecko ma spać na łóżku dla dorosłych do drugiego roku życia, najlepiej jest założyć barierkę boczną, aby nie było ryzyka wypadnięcia i zranienia się.

Spanie z dziećmi byłoby niebezpieczne dla rodziców, ponieważ niemowlęta mogłyby przewrócić się na nie w nocy, powodując uduszenie lub inne poważne obrażenia. Odpowiedni materac zapewni komfort oraz wsparcie dla rosnących kości i stawów, jednocześnie chroniąc przed SIDS (zespół nagłej śmierci niemowląt).

Zawsze używaj prześcieradeł z gumką, które zostały zaprojektowane specjalnie dla danego typu używanego materaca, niezależnie od tego, czy jest to piankowy, spiralny czy sprężynowy. Jeśli materac jest ręcznie robiony, najlepiej jest położyć nowy na wierzchu, zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i komfortu.

Kiedy dzieci wyrastają z kojców?

Niemowlęta zazwyczaj wyrastają z kojców do 9 miesiąca życia. Niektórzy rodzice decydują się na używanie kojca, dopóki ich dzieci nie będą dla nich zbyt duże, podczas gdy inni przestają go używać przed tym momentem.

Jednak nie ma ustalonego limitu wieku ani wagi, co oznacza, że ​​niektórzy ludzie mogą nadal być zamknięci w jednym w wieku 12 miesięcy.

Rodzice powinni zawsze brać pod uwagę, jakie środki bezpieczeństwa zostały podjęte, decydując, jak długo trzymać dziecko w kojcu, a jeśli poprzednie były używane z mniejszymi dziećmi, można je odpowiednio dostosować, aby nie narażać życia dziecka. wypadek zdarzył się ponownie.

Ważne jest również, aby rodzice upewnili się, że ich dzieci nie mogą uciec z produktu, ponieważ pozostawienie ich uwięzionych w środku nie jest bezpieczne.

Czy dziecko może spać w kojcu zamiast w łóżeczku?

Niektórzy rodzice wybierają kojec dla dziecka jako alternatywę dla łóżeczka dziecięcego. Można to zrobić, jeśli masz kilkoro dzieci i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do spania lub po prostu dlatego, że jest to łatwiejsze dla niektórych rodzin.

Kojce są często używane jako przenośne łóżka, dzięki czemu w razie potrzeby można je łatwo przenosić między pokojami. Jeśli zamierzasz korzystać z kojca w ten sposób, upewnij się, że przed zakupem każdy model zamieni się w łóżeczko turystyczne.

Jak długo dzieci mogą spać w kojcach?

Po przeczytaniu tego poradnika będziesz mógł bez obaw korzystać z kojca. Przeglądając najważniejsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa korzystania z kojców i wiedząc, jak długo dzieci mogą bezpiecznie w nich przebywać, rodzice tacy jak Ty otrzymują wiedzę, którą mogą natychmiast zastosować w praktyce!

* Nie zostawiaj dzieci bez opieki * Trzymaj głowę dziecka z dala od przeszkód

* Nigdy nie związuj ani nie mocuj niczego na kojcu. Wiele zależy od tego, gdzie planujesz trzymać swoje dziecko również w kojcu. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń w domu, bardziej sensowne może być drzemka, gdy jest trzymany w pobliżu przez osobę dorosłą, niż w ciasnym pomieszczeniu.

Czy dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy?

Pack n play jest bezpieczny dla dziecka do spania każdej nocy. Dzieje się tak, ponieważ spełniają normy bezpieczeństwa określone przez ASTM International, co zapewnia, że ​​nie ma dużych szczelin ani otworów, w których dziecko mogłoby utknąć (ryzyko uduszenia).

Pack n play nie ma również żadnych sznurków z zębami w pobliżu miejsca do spania, więc maluch nie może zostać porażony prądem podczas snu.

Amerykańska Akademia Pediatryczna zachęca rodziców do kładzenia niemowląt na plecach, gdy nadejdzie pora kładzenia się spać, i zaleca korzystanie z łóżeczek typu pack n play, dopóki niemowlę nie będzie mogło samodzielnie przewrócić się na brzuch – przynajmniej do czwartego miesiąca życia.

W tym momencie możesz bezpiecznie przenieść go do łóżeczka, jeśli chcesz.

Jak czyścić siatkę na pack n play

Po spakowaniu playarda nie zapomnij wyczyścić siatki. Ponieważ dzieci uwielbiają się w nich bawić, gdy są poza domem, rzeczy nieuchronnie się rozleją lub rzucą w ich wnętrzu.

A ponieważ jest to siatka z tkaniny, której nie można prać w pralce jak innych części placu zabaw, musisz przestrzegać kilku specjalnych wskazówek dotyczących czyszczenia. Ale nigdy się nie bój! Proces wcale nie jest trudny! Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak wyczyścić siatki pack n play:

Zmieszaj jedną część wody z dwiema częściami płynu do naczyń Nałóż roztwór bezpośrednio na zabrudzone miejsca. W razie potrzeby użyj szczotki do szorowania Dokładnie spłucz Pozostaw przedmiot do całkowitego wyschnięcia przed ponownym odłożeniem. Ciesz się używaniem swojego zupełnie nowego, czystego playarda!