Gdzie kupić księgę gości Baby Shower? Pomysły

Gdzie kupić księgę gości baby shower? Księga gości baby shower to świetny sposób na upamiętnienie wydarzenia i zebranie życzeń od gości.

Istnieje wiele miejsc, w których można kupić księgę gości dla niemowląt, ale niektóre z najlepszych opcji to sklepy internetowe i sklepy specjalistyczne.

Gdzie kupić księgę gości Baby Shower? Pomysły

Sprzedawcy internetowi: Różni sprzedawcy internetowi sprzedają księgi gości dla niemowląt, w tym Amazon, Walmart i Target. Sprzedawcy ci zazwyczaj mają do wyboru duży wybór ksiąg gości i oferują konkurencyjne ceny. Ponadto większość sprzedawców internetowych oferuje bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej określonej kwoty.

Sklepy specjalistyczne: Sklepy specjalistyczne, które sprzedają artykuły dla dzieci, często oferują również szeroki wybór ksiąg gości. Niektóre popularne marki sklepów specjalistycznych to The Babies’R’Us Store, Buy Buy Baby oraz Cradle & Dzieci.

Sklepy te zazwyczaj mają lokalizacje fizyczne, więc kupujący mogą dotknąć i dotknąć książek przed dokonaniem zakupu. Ponadto sklepy specjalistyczne często oferują programy lojalnościowe, które dają klientom rabaty na przyszłe zakupy.

Ostatecznie to, gdzie najlepiej kupić księgę gości baby shower zależy od indywidualnych preferencji. Sprzedawcy internetowi są idealni dla tych, którzy chcą mieć duży wybór książek do wyboru, a sklepy specjalistyczne są idealne dla tych, którzy chcą wspierać małe firmy. Niezależnie od wybranej opcji, pamiętaj, aby zamówić księgę gości z dużym wyprzedzeniem przed baby shower, aby upewnić się, że dotrze ona na czas.

W jakim wieku większość dzieci przesypia noc?

Średni wiek spania w nocy: Powszechnie uważa się, że większość dzieci przesypia całą noc w wieku około trzech miesięcy, ale ta teoria została w ostatnich latach w dużej mierze obalona.

Według badań przeprowadzonych przez Harvard Medical School i opublikowanych w Pediatrics, tylko 24% niemowląt w wieku sześciu tygodni śpi całą noc, nie budząc rodziców przynajmniej raz.

Pięćdziesiąt pięć procent dzieci w wieku od czterech do pięciu miesięcy było w stanie spać przez siedem godzin lub dłużej bez budzenia się rodziców również w środku nocy.

Uważa się, że średni wiek, w którym większość dzieci może z powodzeniem przespać całą noc, mieści się w przedziale od ośmiu miesięcy do jednego roku.

Niektórzy pediatrzy uważają, że tak naprawdę nie ma średniego wieku przesypiania nocy i że w dużej mierze zależy to od temperamentu dziecka.

Różnice płci: Jednym z największych czynników określających zdolność dziecka do spania w nocy jest płeć. Nie powinno dziwić, że dziewczynki na ogół lepiej śpią dłużej niż chłopcy.

Jednak kiedy naukowcy porównali wzorce snu między dziećmi o różnych temperamentach, odkryli, że chłopcy spali mocniej niż dziewczynki, niezależnie od ich typu osobowości lub usposobienia.

Może to być spowodowane tym, że niemowlęta płci męskiej mają wyższy poziom testosteronu, co powoduje, że w okresie niemowlęcym znacznie gorzej reagują niż kobiety. Jednak wraz z wiekiem dzieci (w wieku od dwóch do trzech lat) efekt ten ulega odwróceniu, więc nie ma żadnej różnicy między płciami, jeśli chodzi o długość snu.

Jakie książki są dobre dla noworodków?

Noworodkom można czytać wiele wspaniałych książek. Niektóre z najlepszych książek dla tej grupy wiekowej to książki planszowe, klasyczne opowiadania i rymowanki. Książki tablicowe są zazwyczaj małe i mocne, dzięki czemu są idealne dla małych rączek.

Klasyczne historie, takie jak Kot w kapeluszu czy Dobranoc księżycu, to ponadczasowe ulubione, które zapewnią dzieciom zaangażowanie. Świetnym wyborem są również rymowanki, które często są rytmiczne i łatwe do wyrecytowania. Czytając swojemu dziecku od najmłodszych lat, możesz rozwijać miłość do czytania, która przetrwa całe życie.

Inne dobre książki dla noworodków to:

-Bardzo głodna gąsienica autorstwa Erica Carle

– Niedźwiedź brunatny, niedźwiedź brunatny, co widzisz? przez Billa Martina Jr.

-Poky Little Puppy autorstwa Janette Sebring Lowrey

-Zrób miejsce dla kaczych Roberta McCloskey

-Sztruks autorstwa Dona Freemana

-Wraca kot z kapelusza autorstwa dr Seussa

-Chicka Chicka Boom Boom autorstwa Billa Martina Jr. i Johna Archambault

-Pat the Bunny autorstwa Dorothy Kunhardt

-Gdzie są dzikie stwory, Maurice Sendak

-Goodnight Moon Margaret Wise Brown.

Jak przedstawić dziecku książkę?

Można to zrobić na kilka różnych sposobów. Jednym ze sposobów jest opiekowanie się dzieckiem na kolanach i oglądanie zdjęć podczas przewracania stron.

Możesz także pozwolić dziecku trzymać książeczkę i samemu się do niej przyjrzeć. Inną opcją jest postawienie książki przed dzieckiem i zachęcenie go do samodzielnego jej odkrywania.

Niezależnie od wybranej metody, nie spiesz się i porozmawiaj z dzieckiem o tym, na co patrzy. Wskaż rzeczy, które przyciągają ich uwagę i wyjaśnij, co dzieje się na każdym zdjęciu. Pomoże im to rozwinąć miłość do książek na wczesnym etapie życia!

Jakie książki powinienem przeczytać mojemu 3-miesięcznemu dziecku?

Jeśli czytasz ten wpis na blogu, zakładam, że jesteś świeżo upieczonym rodzicem, który chce czytać dziecku książki. Jednak może to nie być tak proste, jak wzięcie do ręki dowolnej książki i przeczytanie jej.

Niemowlęta mogą łatwo rozpraszać się jaskrawymi kolorami lub dużymi obrazami na stronach większości książek z obrazkami dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Eksperci zalecają odczekanie co najmniej 18 miesięcy przed przeczytaniem długich książek z obrazkami, ponieważ młodsze dzieci nie pozostaną wystarczająco długo skupione (chyba że książka ma czarno-białe wzory o wysokim kontraście, takie jak te wykonane przez autorkę Tanę Hoban).

Dlatego książeczki planszowe polecane są dla dzieci poniżej pierwszego roku życia – nie ma w nich wielu słów, więc przykuwają ich uwagę niż książeczki z obrazkami z wieloma słowami.

Książeczki dla niemowląt powinny być DOTYKOWE – dzieci nie widzą dobrze, więc muszą dotykać i czuć przedmioty, aby się o nich dowiedzieć i zrozumieć otaczający je świat. Aby utrzymać uwagę dziecka, wybieraj książki o wysokim kontraście (czarno-białe lub czarno-czerwone) zawierające nie więcej niż cztery do sześciu słów na każdej stronie.

Niemowlęta mogą lepiej słyszeć, jeśli będziesz mówić cicho i powoli podczas czytania książki, zatrzymując się w kluczowych momentach historii, aby dać dziecku czas na reakcję poprzez uśmiechanie się lub wydawanie dźwięków przy niektórych obrazkach w książce.