Gdzie jest kojec Chicago? Pomysły

Gdzie jest kojec Chicago? Najłatwiej kupić kojec Chicago na Amazon. Gorąco polecamy tę stronę ze względu na świetne ceny i opcje szybkiej wysyłki!

Istnieje wiele różnych marek i stylów kojców, więc możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do potrzeb Twojej rodziny! Będziesz mógł szybko przeglądać wszystkie poniższe typy:

Amazon ma na sprzedaż prawie wszystko w niskich cenach! Sprawdź inne kategorie produktów, takie jak odzież, zabawki, produkty dla dzieci i nie tylko!

Znajdź popularne produkty, takie jak głośniki Bose lub zegarki Fitbit już dziś na Amazon.com, zanim znów się wyczerpią!!! Życzymy miłej zabawy podczas zakupów online u nas w Best Play Pen !!

Jak czyścić siatkę w kojcu?

Ważne jest, aby wiedzieć, jak czyścić siatkę kojca, ponieważ dzieci uwielbiają się w nich czołgać. Bardzo szybko mogą się zabrudzić, więc nie chcesz, aby bezpieczny obszar Twojego dziecka był brudny i pełen nieprzyjemności.

Istnieją różne sposoby czyszczenia siatek kojecowych, ale niektóre metody działają lepiej niż inne, co oznacza, że ​​zależy to od tego, z jakiego materiału został wykonany produkt z oryginału oraz czy zastosowano wkładki lub wypchanie. Ważne jest również, czy zostały wcześniej oczyszczone z gromadzenia się bakterii.

Ogólnie rzecz biorąc, oto kilka pomysłów:

・Użyj wody z octem zmieszanym

・Spryskaj nadtlenkiem wodoru

・Usuń wszystkie metalowe elementy i wyszoruj za pomocą sody oczyszczonej i wody ・Upierz w pralce gorącą wodą, pamiętając o delikatnym cyklu.

Ważne jest, aby używać ciepłej lub nawet gorącej wody. Zabije to większość bakterii i zarazków bez uszkadzania samego produktu.

Nie chcesz przechodzić przez całą tę pracę tylko po to, aby zniszczyć siatkę kojca podczas czyszczenia, więc bądź ostrożny! Jeśli są używane jakieś wkładki, należy je zawsze wyjąć przed praniem, ponieważ w ten sposób niemowlęta mogą utknąć między palcami, jeśli zostaną w środku, co przez lata doprowadziło do wielu obrażeń.

Jak usunąć napper z Graco Pack N Play?

Wyjmij napper z Graco Pack N Play, podnosząc go. Powinieneś zobaczyć cztery słupki poniżej miejsca, w którym będą stopy Twojego dziecka, gdy są w tej pozycji.

Na górze każdego słupka znajduje się różowy przycisk, który należy jednocześnie nacisnąć i wypchnąć na zewnątrz, zwalniając klipsy mocujące napper na miejscu. Trzymaj to tylko przez sekundę dłużej, zanim pozwolisz im wrócić do swoich pierwotnych pozycji.

Napper powinien wtedy z łatwością zsunąć się prosto w twoją stronę! Pamiętaj jednak: zawsze usuwaj wszelkie produkty z tkaniny z pałąków zabawek lub innych miejsc, o które Twoje dziecko mogłoby zostać złapane przez paski podczas próby wspinania się na nie, zamiast zabierać je najpierw samemu, a także sprawdzić wszystkie obszary placu zabaw, zanim pozwolisz do wchodzenia i wychodzenia.

Jak podzielić paczkę i bawić się przewijakiem?

Można to zrobić na kilka sposobów.

Pierwsza jest najłatwiejsza, ale może nie być najlepsza dla twojego przewijaka. Możesz po prostu położyć ręcznik lub koc na wierzchu plecaka i bawić się podkładką pod głowę dziecka, gdy śpi, aby złapać ślinę, ślinę itp.!

Jeśli planujesz używać plecaka i bawić się tylko jako miejsce do spania, polecam używanie prześcieradeł, które przylegają do wszystkich czterech boków, aby nic nie wypadło zbyt łatwo.

Inną opcją jest umieszczenie dwóch części razem tyłem do siebie, przy czym jedna strona jest odwrócona, aby utworzyć regulowaną płaską powierzchnię z tego, co wcześniej było trzema zaokrąglonymi krawędziami (krawędź wewnętrzna będzie teraz miała kąt prosty). Działa to dobrze, ponieważ między matami nie ma szczelin, ale wchodzenie i wychodzenie może być trudne.

Drugi sposób jest również całkiem prosty, gdy nadal korzystasz z paczki i bawisz się przewijakiem! Po prostu połóż dziecko na jednej stronie (zewnętrzna krawędź będzie teraz miała kąt prosty), zanim zmienisz pieluchę lub powijasz je do snu jak zwykle, a kiedy już to zrobisz, po prostu odwróć tę samą stronę do wewnętrznej ściany opakowania i graj tak, aby nie było przerwy między miejscem, w którym leżały wcześniej.

Działa to dobrze, ponieważ między podkładkami nie ma przerw, ale jeśli planujesz użyć tego jako regulowanej powierzchni, pamiętaj, aby śledzić, które strony łączą się ze sobą, w przeciwnym razie nie zadziała!

Jeśli chcesz czegoś bardziej trwałego, rozważ umieszczenie dwóch części tyłem do siebie, z jedną stroną odwróconą, aby utworzyć regulowaną płaską powierzchnię z tego, co wcześniej było trzema zaokrąglonymi krawędziami.

Trzeci sposób jest prawdopodobnie najlepszą opcją, jeśli planujesz używać swojego pakietu i za każdym razem grać dla zmieniającej się stacji!

Po prostu umieść ręcznik lub koc na macie pod miejscem, w którym dziecko będzie spać, a gdy skończysz, po prostu odwróć tę samą podkładkę do wewnętrznej ściany na takiej wysokości, abyś miał miejsce pod jego głową, siedząc obok niego (możesz potrzebować pomocy innej osoby tutaj).

A kiedy skończysz, po prostu złóż wszystko z powrotem na miejsce! Jeśli korzystasz z tej metody, rozważ użycie prześcieradeł dopasowanych, które dobrze przylegają do wszystkich czterech stron, aby nic nie wypadło zbyt łatwo.