Dowiedz się, jak złożyć wózek Monbebe Dash

Wózek podwójny monbebe dash to świetna inwestycja, która zapewni Twojej rodzinie lata użytkowania. Zbliżają się święta, więc teraz jest dobry moment, aby zacząć myśleć o tym, jaki prezent chcesz dać komuś, kto może potrzebować tego przedmiotu. Deska rozdzielcza monbebe ma wiele funkcji, a jedną z nich jest łatwość składania do przechowywania lub podróży. W tym poście na blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku, jak złożyć wózek monbebe dash, gdy nie jest używany!

Kroki składania wózka Monbebe Dash

Krok pierwszy: zdejmij przednie koło. Musisz go zdjąć przed złożeniem, aby ułatwić sobie przenoszenie lub przechowywanie.

Krok drugi: Przednie koło można zdjąć, wciskając i wyciągając na zewnątrz z ramy wózka. Po odłączeniu połóż się z ramieniem trzymającym przednią oponę, nadal znajdując się wewnątrz błotnika.

Krok trzeci: Naciśnij górną część dźwigni w kierunku krawędzi opony, a następnie obróć rękę do góry, jakby otwierała drzwi, tak aby dolna część była teraz skierowana do góry w temperaturze pokojowej.

Krok czwarty: Teraz pociągnij w górę pokonując opór, aż dźwignia odłączy się od otworu sworznia przegubu kulowego i zwolni mechanizm blokujący.

Na koniec wciśnij nasadkę końcową, która powinna się zwolnić i wyskoczyć.

Następnie połącz obie dźwignie przedniego koła i jedną ręką przytrzymaj górną część, podczas gdy drugą manipuluj dolną dźwignią, aż obie dźwignie znajdą się w jednej linii, niż pociągnij górną dźwignię, która powinna zwolnić, zwalniając naprężenie dolnej dźwigni i pozwalając mu wcisnąć w dół, aby odsłonić pojedynczy otwór na sworzeń przegubu kulowego

Zdejmij koła, naciskając do środka na błotnik, a następnie wyciągając je na zewnątrz. W razie potrzeby można je ponownie włożyć do ramy w celu przechowywania lub transportu.

Jak złożyć wózek Click Connect?

Następnie kliknij Połącz ma składanie jedną ręką. Aby to zrobić, najpierw poszukaj przycisku, który wciskasz, aby zwolnić siedzisko i kierownicę z ramy. Następnie pociągnij ten przycisk, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Następnie należy obrócić każde koło z dala od ramy, aby nie stykały się już z żadną częścią wózka (kółka te powinny być ustawione przy stopach).

Na koniec podnieś oba uchwyty jednocześnie, jednocześnie naciskając pedał lub uchwyt kierownicy, co spowoduje, że wózek opadnie do wewnątrz – pamiętaj, aby nie zapomnieć o tych ostatnich krokach, ponieważ nierówne ustawienie może utrudnić składanie! Pamiętaj: Naciśnij przycisk uchwytu z dala od ramy Obróć koła w kierunku swoich stóp Podnieś oba uchwyty Naciśnij pedał nożny.

Jak złożyć wózek trzykołowy

To jest przewodnik po składaniu wózka. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest upewnienie się, że oba koła po każdej stronie stykają się z podłożem i że Twoje ręce nie trzymają żadnej części ramy ani kierownicy (pomoże to uniknąć przyszczypnięcia). Następnie dociśnij jeden z uchwytów, aż zablokuje się na swoim miejscu, a następnie użyj tej samej techniki na drugim uchwycie, aby również się zatrzasnął.

Na koniec podnieś oba uchwyty, jednocześnie naciskając w dół, co spowoduje, że Twój wózek trzykołowy opadnie do wewnątrz – pamiętaj, aby nie zapomnieć o tych ostatnich krokach, ponieważ brak wyrównania może utrudnić składanie! Pamiętaj: Uchwyt z przyciskiem z dala od ramy Obróć koła w kierunku swojego ciała.

Jak czyścić wózek Monbebe

W większości przypadków wystarczy rutynowe przetarcie ramy wilgotną szmatką i okazjonalne użycie uniwersalnego środka czyszczącego. Pamiętaj, aby usunąć brud i zanieczyszczenia z kół przed ich czyszczeniem, najpierw zdejmując je z osi!

Aby wyczyścić te części osobno: upewnij się, że nie są zabrudzone ani inne zanieczyszczenia; w razie potrzeby zetrzeć nadmiar wody suchym ręcznikiem. Upewnij się, że wymieniłeś opony tak, aby były ponownie skierowane na zewnątrz na obu osiach po zakończeniu.

Jeśli chodzi o pranie rzeczy z tkaniny wózka monbebe, takich jak pokrowce na siedzenia, parasole itp., zawsze czytaj instrukcje dotyczące pielęgnacji, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, jak najlepiej prać i uniknąć potencjalnych uszkodzeń – nie tylko prać w pralce!

Warto również zapoznać się z instrukcją składania i rozkładania wózka. Zawsze lepiej jest mieć go pod ręką podczas użytkowania, zamiast szukać instrukcji od zera za każdym razem, gdy ich potrzebujesz!

Jak złożyć wózek Flash Cosco

Jeśli chodzi o składanie wózka Cosco Flash, najpierw upewnij się, że koła są skierowane na zewnątrz z obu stron. Pozwoli to na zachowanie przestrzeni między każdą stroną ramy i stworzy więcej miejsca podczas transportu. Po wykonaniu tej czynności złóż na pół, podążając za szwami, aż do zetknięcia, stworzy to kompaktową ramę i umożliwi łatwy transport wózka.