Dowiedz się, jak złożyć wózek Baby Jogger City Tour

Wózek Baby Jogger City Tour jest popularnym wózkiem wśród rodziców. Jest lekki i łatwy do złożenia, ale wiele osób nie wie, jak to zrobić prawidłowo. Oto kilka prostych kroków, jak złożyć jogger!

Kroki, jak złożyć wózek Baby Jogger City Tour

Krok 1. Wózek Baby Jogger City Tour jest popularnym wózkiem wśród rodziców. Jest lekki i łatwy do złożenia, ale wiele osób nie wie, jak to zrobić prawidłowo. Oto kilka prostych kroków, jak złożyć jogger! Połóż siedzenie tak, aby tył siedzenia był skierowany w Twoją stronę.

Dowiedz się

Krok 2. Chwyć obie strony ramy w pobliżu miejsca, w którym dziecko siedzi lub stoi i dociśnij je do siebie, aż zatrzasną się na swoim miejscu z głośnym „kliknięciem”. Powinieneś usłyszeć ten dźwięk, gdy oba końce zatrzasną się bezpiecznie – jeśli nie, upewnij się, że nic nie blokuje ich ruchu lub spróbuj ponownie.

Krok 3. Teraz możesz złożyć wózek na pół, dociskając jego środek, aż do maksymalnego wygięcia. Podczas składania trzymaj się obu stron, aby przypadkowo nie zgubić żadnych części! Po złożeniu schowaj jogger za drzwiami lub pod czymś innym i ciesz się, jak łatwy jest transport!

Krok 4. Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać podczas składania wózka, jest upewnienie się, że nic nie przeszkadza w jego ruchach, takie jak zabawki, torby lub inne przedmioty.

Krok 5. Znajdź dobre miejsce po obu stronach ramy, gdzie obie strony znajdują się mniej więcej w połowie, i dociśnij je do siebie, aż zatrzasną się z głośnym „kliknięciem”. Powinieneś to usłyszeć, gdy oba końce zatrzasną się bezpiecznie – jeśli nie, spróbuj ponownie.

Krok 6. Teraz chwyć środkowy drążek naprzeciwko siebie i wygnij go do siebie, cały czas trzymając się obu stron, aby przypadkowo się nie rozpadł! Po zgięciu dostatecznie daleko, złóż go na siebie, naciskając górę, aby utworzyć prawie kształt akordeonu.

Krok 7. Na koniec chwyć dolną część ramy i pociągnij ją do siebie, aż usłyszysz kliknięcie – wskazujące, że jest zablokowana! Teraz upewnij się, że nic nie przeszkadza w jego ruchu, takie jak zabawki, torby lub inne przedmioty, zanim złożysz je całkowicie na pół, używając stopy, jednocześnie ciągnąc z dowolnej strony ramy.

Jak otworzyć Baby Jogger City Tour 2

Krok 1. Zacznij od wciśnięcia czerwonego przycisku po obu stronach wózka, a następnie podciągnij się. Zrób to dla każdej strony, aż usłyszysz kliknięcie, informujące, że otworzyło się wystarczająco, aby stać prosto!

Krok 2. Sprawdź, czy nic nie blokuje ruchu, takie jak zabawki, torby lub inne przedmioty, zanim złożysz je całkowicie na pół, używając stopy, jednocześnie ciągnąc za obie strony ramy. – Złóż jedną nogę na raz, aby przylegały płasko do ciała wózka.

Krok 3. Złóż je do siebie, aż zostaną zablokowane na swoim miejscu za pomocą innego mechanizmu blokującego! Teraz upewnij się, że obie nogi zostały bezpiecznie złożone, zanim popchniesz je dalej i staniesz prosto, w przeciwnym razie nie zablokuje się prawidłowo. Na koniec naciśnij czarny pasek, aż usłyszysz kliknięcie, informujące o tym, że został zablokowany.

Jak prać wózek Baby Jogger City Tour

Krok 1. Zdejmij siedzisko, naciskając oba paski znajdujące się po obu stronach wózka dziecięcego do biegania po mieście. – Odwróć go do góry nogami i zdejmij kółka z szybkozamykaczami z każdej strony . Pamiętaj, aby przechowywać je w bezpiecznym miejscu, gdzie nie można ich zgubić ani uszkodzić!

Krok 2. Możesz to zrobić, umieszczając je na przykład w plastikowej torbie z zamkiem błyskawicznym, która zapobiega przedostawaniu się brudu do środka, a także utrzymuje je razem ze wszystkimi elementami. Teraz jest również idealny czas na usunięcie wszelkich pozostałości, które mogły pozostać po wcześniejszym użyciu wózka Baby Jogger City Tour.

Krok 3. Zmyć błoto lub plamy ciepłą wodą zmieszaną z mydłem, a następnie dokładnie spłukać. Jest to również świetna okazja, aby szybko wyczyścić wózek Baby Jogger City Tour!

Krok 4. Po zdjęciu kółek możesz rozpocząć składanie wózka. Przede wszystkim jednak upewnij się, że jest w trybie „parkowania”, zanim przejdziesz do dalszych kroków . Możesz to ustawić, naciskając oba tylne pedały, aż zatrzasną się na swoim miejscu, a następnie stojąc na nich za każdym razem przez około pięć sekund.

Po prawidłowym wykonaniu powinieneś usłyszeć dwa kliknięcia dokładnie w tym samym czasie, co oznacza, że ​​funkcja Park została pomyślnie aktywowana (czerwony wskaźnik zaświeci się po obu stronach kierownicy w pobliżu miejsca, w którym wszedłeś na te pedały, mignie dwa razy).

Jak polerować wózek

  • Odkręć wszystkie śruby na spodzie wózka
  • Rozpyl trochę wody z octem na brudną część i wyszoruj szczoteczką do zębów
  • Wytrzyj siedzisko wilgotną szmatką lub ręcznikiem papierowym, pozwól wyschnąć przed użyciem.