Dlaczego dzieci wyrzucają zabawki z kojca?

Dlaczego dzieci wyrzucają zabawki z kojca? Istnieje kilka powodów, dla których dzieci mogą wyrzucić swoje zabawki z kojca.

Jednym z powodów jest to, że mogą być sfrustrowani lub źli, a rzucanie przedmiotami jest sposobem na uwolnienie tego gniewu. Innym powodem może być to, że są znudzeni i nie wiedzą, co jeszcze ze sobą zrobić. Wreszcie może to być po prostu sposób na zwrócenie uwagi rodziców.

Dlaczego dzieci wyrzucają zabawki z kojca?

Bez względu na powód, ważne jest, aby wyjaśnić, dlaczego Twoje dziecko to robi i pomóc mu znaleźć inne sposoby wyrażania siebie lub rozrywki. Jeśli to konieczne, możesz również wprowadzić pewne ograniczenia dotyczące liczby zabawek, które mogą mieć jednocześnie w kojcu, aby nie zostały przytłoczone.

Rozwiązując ten problem na wczesnym etapie, możesz pomóc dziecku nauczyć się lepszych mechanizmów radzenia sobie i uniknąć wyrzucania zabawek z kojca w miarę starzenia się.

Jak czyścić plastikowe bramki dla dzieci?

Istnieje kilka prostych sposobów, aby upewnić się, że bramka Twojego dziecka jest czysta i bezpieczna w użyciu. Bramki dla dzieci na rynku są dostępne w różnych stylach, opcjach, funkcjach, kształtach, rozmiarach i materiałach, które mogą być mylące, gdy próbujesz znaleźć odpowiednią dla siebie! Ważny jest nie tylko rodzaj materiału, z którego jest wykonany, ale także to, jak wytrzymały będzie ten produkt.

Wybierając rodzaj bramy, która będzie dla Ciebie najlepsza, zalecamy rozważenie wielu rzeczy: drzwi lub klatki schodowe, w których chcesz umieścić bramę; czy powinien otwierać się w obu kierunkach (swing zamknięty/otwarty), czy tylko w obie strony; niezależnie od tego, czy Twoje dziecko potrzebuje czegoś trwałego, takiego jak plastik, czy bardziej dekoracyjnego z ozdobnym wyglądem z kutego żelaza, czy czegoś pośredniego.

Jak wyczyścić kojec Angelbliss?

Kojce Anglebliss można prać w pralce, więc nie musisz się martwić o ich czyszczenie. Może się jednak zdarzyć, że Twój Anglebliss będzie wymagał dodatkowej opieki i uwagi. W takim przypadku zalecamy użycie ciepłej wody zmieszanej z łagodnym mydłem i delikatne przetarcie plastikowych części (górny panel i podstawa).

Należy unikać pozostawiania dużych kałuż na powierzchniach, ponieważ mogą one powodować uszkodzenia w zależności od ich składu; jeśli nie masz pewności, zawsze najpierw rób małe łatki testowe! Pozostaw wszystkie elementy do wyschnięcia na powietrzu przed ponownym złożeniem ich w celu przechowywania lub ponownego użycia.

Uważaj, aby nie zamoczyć materaca! Bardzo łatwo wchłania wilgoć, co utrudnia jej usunięcie. Jeśli tak się stanie, przed ponownym umieszczeniem go na kojcu zalecamy położenie ręcznika pod materacem, aby zebrać wszelkie krople lub wilgoć.

Jak czyścić wózek?

Kupując wózek, do opakowania należy dołączyć odpowiednią instrukcję czyszczenia. Jeśli nie, nie martw się, nauczenie się samodzielnego czyszczenia jest całkiem proste! Oto kilka wskazówek, jak prawidłowo wyczyścić jeździk dziecka:

*Instrukcje czyszczenia

– Polej wodą miejsce do siedzenia i wytrzyj lub odkurz wszelkie pozostawione zanieczyszczenia – Używając ciepłej wody z mydłem (lub uniwersalnego środka czyszczącego), usuń wszelkie pozostałości brudu lub plamy ze szczelin w materiałach tekstylnych

– Nie zapomnij rozebrać zdejmowanych części wózka, takich jak tacki na przekąski, uchwyty na napoje itp., zmyć brud mydłem do naczyń i pozostawić do wyschnięcia przed ponownym złożeniem, jeśli się odczepią.

Jak moczyć kojec?

Namocz kojec, napełniając dużą wannę ciepłą wodą.

Pozostaw na trzy godziny i zetrzyj wszelkie piany, które tworzą się na powierzchni. W razie potrzeby dodaj więcej czystej wody, aby uzupełnić to, co wyparowuje lub przesącza się przez dno wiadra.

Wyszoruj wszystkie boki mydłem do naczyń; dokładnie spłucz przed wpuszczeniem dziecka do środka, gdy już wystarczająco wyschnie. Pamiętaj, że będziesz potrzebować więcej czasu w zależności od tego, jak długo brudne plamy nie były leczone, więc bądź cierpliwy!

Aby uzyskać dodatkową ochronę przed gromadzeniem się pleśni i pleśni, dodawaj pół szklanki wybielacza do mieszanki co kilka dni podczas namaczania. Podczas obchodzenia się z tą substancją należy nosić rękawiczki, ponieważ sam kontakt ze skórą może podrażnić.

Jak złożyć kojec Disneya?

Złóż kojec zgodnie z instrukcją. Jeśli kupiłeś kojec Disney dla swojego dziecka i brakuje w nim sprzętu, skontaktuj się z działem obsługi klienta marki, aby poprosić o części zamienne lub śruby potrzebne do zakończenia montażu.

Po złożeniu wszystkich części, umieść je w żądanym miejscu z miejscem po bokach, aby była przestrzeń między klatką a ścianami oraz podłogą poniżej (najlepiej dywan jako wyściółka, ale jeśli nie ma dywanu, rozważ użycie ręczników).

Przed włożeniem dziecka do kojca upewnij się, że drzwi są dobrze zatrzaśnięte; upewnij się, że zamki otwierają się z obu kierunków, pociągając je do góry, gdy są zamknięte. Niektóre modele nie zawierają tych funkcji, które wymagają dodatkowych zakupów, takich jak uchwyty na przewód i podkładki pod materac; upewnij się, że każdy zawarty w zestawie składnik odpowiada wymaganym przed zakupem.

Jeśli dziecko może wydostać się z kojca, przerwij jego używanie i zmień konfigurację kojca zgodnie z instrukcjami Disneya. Podczas drzemki umieść dziecko w wyznaczonym miejscu do spania; nigdy nie zostawiaj bez opieki.

Miej również oko na zwierzęta, które mogą znajdować się w tym samym pokoju, co Twoje maleństwo, ponieważ mogą one potencjalnie skrzywdzić lub zranić je podczas wędrówki. Gdy nie jest używany, zwiń pióro w celu łatwego przechowywania (lub w razie potrzeby zdemontuj).

Niektórzy rodzice czują się bardziej komfortowo z łóżeczkiem niż z tradycyjnym łóżeczkiem w fazie noworodka; są one dostępne w większości domów towarowych i sprzedawców internetowych, takich jak Amazon. Wybierz taki, który jest lekki, z futerałem do przenoszenia, który ułatwia przenoszenie; upewnij się, że ma funkcję kołyski dla niemowląt poniżej 15 funtów i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.